Manželku pripútal na reťaz, keď rodila a pálil jej prsia!

Tento prípad je však o to smutnejší, že tento netvor je údajne českého pôvodu a v Západnej Virgínii na svojej farme zotročoval a mučil svoju ženu desať rokov a okrem iného ju držal doma v putách, keď dvakrát rodila.

Týrané ženy sa nemôžu spoľahnúť ani na štát, ktorý by im mal zabezpečovať právnu pomoc či chránené priestory. Autor: Shutterstock

 

Matka jedno z detí potratila, keď ju ten netvor udrel silno do brucha, potom ho zakopal na pozemku svojej rodinnej farmy.  Ich druhé dieťa síce prežilo, ale údajne lekárskej starostlivosti sa mu nikdy nedostalo.

V stredu tridsať-sedemročného Petra Lizona uväznili. Jeho manželku totiž našli v úkryte neďaleko jeho domu. Na zápästí a členkoch  mala jazvy, ktoré jej zostali po spútaní kovovými reťazami.

Akoby mu ani to nestačilo, tak ten netvor svoju štyridsaťtri-ročnú manželku Stephanie nielen surovo bil, ale ju ešte pálil žehličkou a panvicou na chrbte a na prsiach a vážne jej poranil nohu poľnohospodárskym náradím. Musela pred ním kľačať, a to vždy, keď vstúpil do miestnosti.

ZDROJ: Topky

P.S.  V momente, keď som si prečítal iba titulok, tak prvé čo ma napadlo bolo, že ak by som bol v jeho blízkosti, tak by som ho rezal dovtedy kým by nevypustil dušu!

 

Ficove referendum skončilo fiaskom

22.01.2023

Už takmer pred 2 rokmi som sa vyjadril, že vládnutie OĽaNO skončí predčasnými voľbami! Prekvapilo ma, že opozícia nespravila viac opatrení k tomu, aby predčasné voľby boli oveľa skôr. Veď len hlúposti koľké narobili Matovič so Sulíkom – už tie bohato stačili k povaleniu vlády. Dobrým príkladom je fakt, že kvôli ich unáhleným opatreniam proti Covidu prišlo [...]

S podvodníkmi sa na Slovensku roztrhlo vrece!

15.11.2022

V dnešnom denníku Pravda ma zaujal tento článok „Podvodníci sú prefíkaní. Takto vás budú presviedčať, že máte problém s bankovým účtom“ – autor článku vyzýva obzvlášť dôchodcov aby nenaleteli podvodníkom. „Podvodníci pracujú s emóciami, a tak sa snažia vo vás vyvolať pocit naliehavosti. Nechýba im vynaliezavosť a sú dobre zorganizovaní. Môže sa [...]

Študenti zabíjali sekerou!

13.11.2022

Aj v Česku prežili podobnú hrôzu útoku so sekerou, aká sa odohrala v Strednej odbornej škole v Novákoch. „Študent Strednej priemyselnej školy chemickej v Pardubiciach tam najprv nastražil výbušný systém a potom utiekol do iného mesta, kde sekerou zabil náhodného okoloidúceho. Keď ho dolapila polícia, otrávil sa.“ Zdroj hroza-v-cesku-student-zabijal-sekerou V článku [...]

Fico

Uprednostňuje EÚ Ukrajinu pred Slovenskom a Maďarskom? Aj Kyjev by mal spraviť gesto, tvrdí analytik

20.03.2026 17:06

Zablokovaná pôžička pre Kyjev, odmietnuté závery týkajúce sa Ukrajiny a 20. balík sankcií proti Rusku v nedohľadne.

Pellegrini

Pellegrini ukázal výplatnú pásku: „Každý má právo vedieť pravdu“, odkázal

20.03.2026 16:19, aktualizované: 16:41

Hlava štátu zdôraznila, že občania majú právo vedieť, aký príjem prezident dostáva.

Vladimir Putin

Ruská logika v praxi: Navrhujú prímerie pre svoje ropovody, kým ukrajinské mestá nechávajú v tme

20.03.2026 16:07

Kremeľ stanovil Kyjevu podmienky pre čiastočné prímerie vo vojne na Ukrajine

Dopravná nehoda

Dievča v obci Pôtor zrazilo nákladné auto. Utrpelo vážne zranenia

20.03.2026 16:02

Leteckí záchranári ju previezli do nemocnice.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,473
Celková čítanosť: 8180431x
Priemerná čítanosť článkov: 5554x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy