Založ si blog

NAKA, vám výrok Klopte a bude vám otvorené už nič nehovorí? !

Koľko dverí len za posledný rok ste už porozbíjali? To vám tam všetkým už skutočne kvapka na karbid?!

Ako vidieť na karbid kvapká nielen šéfovi NAKI, ale aj viacerým jej členom 🙁

Na Slovensku skutočne stačí, že „jedna baba povedala“ a vy na jej udanie okamžite naklušete na danú adresu a rozbijete tam dvere?! – Toto je tá demokracia, ktorej sme sa dožadovali pred 30 rokmi, aby skončila diktatúra?! Toto sme my určite nechceli, aby nastala ešte väčšia diktatúra ako bola za bývalého režimu!

Nepoviem ani slovo, ak máte na niekoho dôkazy, že spáchal nejaký zločin a ukrýva sa v dome, resp. v byte a nechce vám otvoriť dvere, v tom prípade mu rozbíjajte dvere, avšak určite je na to aj lepší spôsob ako sa dostať do bytu bez toho, aby ste o štvrtej ráno museli zobudiť všetkých susedov v celom okolí. Prečo za vašu neschopnosť dostať sa rozumným spôsobom do domu, resp. bytu musia trpieť vystrašení susedia, resp. rodinní príslušníci?!

Uvediem konkrétny prípad, ktorý sa stal v piatok ráno. Polícia prišla do bytu bývalého šéfa NAKA Branislava Zuriana na popradskom sídlisku a vylomila mu dvere. Nebolo by na tom nič zvláštneho pokiaľ by bývalý šéf elitných policajtov bol doma, lenže oni ho doma nenašli.

Novému Času sa podarilo spojiť so Zurianom, reportéri zistili, že sa nachádza v zahraničí. Položili mu otázku kedy príde vypovedať a čo odkazuje vyšetrovateľovi?? – Viac v tomto zdroji: exsef-naka-zurian-po-razii-odkazuje-bat-by-sa-mal-niekto-iny

Zurian tvrdil, že netuší, z čoho je obvinený. „Neviem. Vyšetrovateľ mi to odmietol povedať. Nečakal som to a nemal som o tom dopredu žiadne informácie. Nemal som dôvod. Podľa mňa som nič neurobil a báť by sa mali iní ľudia, nie ja,“ povedal Zurian pokojným hlasom. – Iba nahlas rozmýšľam, koho asi mal na mysli, žeby niekoho zhora, čiže niektorých vládnych predstaviteľov?

Nebude to skôr prehľadná hra?! A to presne tak ako to povedal bývalý vyšetrovateľ Jozef Šátek – „Hneď, ako požiadal o uvoľnenie, som povedal, že uteká, že bude trestne stíhaný a pán policajný prezident Peter Kovařík mu to povolil. On to dobre vedel, čo sa chystá. Všetci to podľa mňa vedeli. Čakal som to. Dokonca som sa pýtal pána Kovaříka, prečo ho púšťa za tri dni a prečo mu nedal dvojmesačnú zákonnú lehotu k prepusteniu. – Zákon hovorí o dvojmesačnej lehote a podľa mňa mu ju Kovařík mal dať. Tým by bol stíhaný ako príslušník a pán Zurian by nedostal odstupné, ktoré je dosť veľké. Celé je to jedna veľká hra. Niekto sa zahral na hlúpeho a prepustil ho, dali mu to na dostatok času, aby to urobil, a teraz odišiel do zahraničia, aby sa mohol vrátiť. A tým odbúral dôvody na útekovú väzbu. Lebo keď sa vráti, je to dôkaz toho, že predsa nebude utekať. To sú strašne priehľadné hry pre hlupákov. Presne toto som čakal. Najhoršie je, že tieto informácie o tom, že bude trestné stíhanie a aké budú kroky, museli uniknúť.“

PS

Vážení čitatelia, uniklo mi niečo? Nie je aj vám podozrivé, žeby slovenské tajné služby boli až také neschopné a nevedeli o tom, že Zurian odcestoval do zahraničia, takže je len logické, že vo svojom byte byť nemohol??!

 

Koľkých nás nakazia dovolenkári vracajúci sa z Chorvátska? !

31.07.2021

V Chorvátsku je momentálne vyše 1 000 000 turistov, väčšina v troch mestách a niet pochyb, že medzi nimi je hodne Slovákov. Pre chorvátsky turizmus je to nádejné číslo lebo v krajine je o 220 000 ľudí viac ako v rovnakom čase vlani. Viac v tomto zdroji cestovanie.pravda.sk Takže najskôr to môže dopadnúť tak, že o pár dní, (čiže keď sa slovenskí turisti vrátia z [...]

Smrteľne „vážne“ ku covidovým mutáciám

30.07.2021

Aká v poradí je už delta? Koľko tých mutácií ešte bude? Podľa toho, čo sledujem, a ako nás varujú odborníci, že ak sa neprestaneme správať ako stádo, ktorým opoziční politici hýbu tým smerom, ktorý im v danej chvíli vyhovuje, tak podľa mňa to neskončí ani vlnou théta. Ak šírenie covidu 19 a jeho mutácií vzniká práve uvoľňovaním nariadených pravidiel proti [...]

Tisícky vedcov bijú na poplach kvôli klimatickej kríze!

29.07.2021

Dostávame sa na zlomový bod! Musíme podniknúť okamžité kroky v súvislosti s klimatickou krízou. Spravili tak prostredníctvom článku publikovaného v stredu v žurnále BioScience, informuje portál Do „Extrémne klimatické udalosti a vzorce, ktoré sledujeme v niekoľkých uplynulých rokoch – nehovoriac o niekoľkých posledných týždňoch – zdôrazňujú zvýšenú [...]

pocasie-2-8-2021

Zabudnite na tridsiatky, horúčavy si dajú pauzu. Dokedy?

01.08.2021 22:34

Slovensko už nebude také žeravé ako predtým. S tlakovou nížou prišiel aj chladnejší vzduch. Ako bude vyzerať prvý augustový týždeň?

Veronika Remišová

Remišová: Očkovacia lotéria je len doplnok, nie hlavný nástroj

01.08.2021 21:24

Očkovacia lotéria je len doplnkový nástroj na zvýšenie motivácie očkovať sa proti ochoreniu COVID-19, rozhodne nie hlavný pilier.

Požiare v Turecku

Oddych v Turecku ničia plamene. Útočí aj vírus

01.08.2021 20:00

Dovolenka vo viacerých tureckých letoviskách má ohnivú podobu. A aby nešťastia nebolo málo, počet nových prípadov nákazy koronavírusom je na vzostupe.

Hlavna Porec

Chorváti zadržali Nemcov, ktorí nechali deti a psa v rozpálenom aute

01.08.2021 19:39

Chorvátska polícia zadržala nemecký pár za to, že nechal v horúčave v zamknutom aute so zatvorenými oknami svoje dve deti a psa.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,236
Celková čítanosť: 6010468x
Priemerná čítanosť článkov: 4863x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy