Založ si blog

Pán Matovič, koledovali ste si o to . . .

… a teraz sa Slováci mobilizujú na pohreb Lučanského!

Po zverejnení informácie o úmrtí pána Lučanského sa mnoho Slovákov pýtalo na miesto a čas jeho poslednej rozlúčky, a niet pochýb o tom, že obrovské množstvo ľudí by chcelo dať posledné zbohom 51-ročnému bývalému príslušníkovi policajného zboru.

Podľa dostupných informácií jeho pohreb bude v obci Štrba v okrese Poprad v piatok (8. januára) o 14.00 hod. Avšak nastávajúci pohreb komplikuje vážna pandemická situácia, lebo hlavný hygienik Ján Mikas obmedzil účasť na pohrebe maximálne na šesť osôb.

Lenže s policajným exprezidentom sa mieni rozlúčiť nielen jeho rodina, priatelia, kolegovia, ale aj samotní občania. Dokonca aj bývalá ministerka vnútra Denisa Saková mu chce dať posledné zbohom, (dlhé roky s nim spolupracovala) a podľa jej slov by mal Mikas vydať výnimku tak, ako to spravil v prípade nakazených poslancov v parlamente.

Zdroj: fb
Nepochybujem o tom, že aj takéto obrázky dokázali vyvolať u mnohých Slovákov pobúrenie a hnev voči vládnym opatreniam súvisiacich s Covidom -19.

Pochopiteľne záujem verejnosti si všimlo aj ministerstvo vnútra, ktoré zaujalo jasné stanovisko: „Evidujeme tieto iniciatívy na sociálnych sieťach. Chceli by sme však rodinu p. Lučanského, no najmä verejnosť poprosiť, aby nezabúdali na aktuálne platné opatrenia (zákaz vychádzania, zákaz pohybu medzi okresmi a pod.) v súvislosti so zhoršujúcou sa epidemickou situáciou. Veríme, že každý, kto si chce uctiť pamiatku generála Lučanského, si nájde spôsob, ako to urobiť dôstojne aj bez toho, aby dochádzalo k porušovaniu opatrení,” – takto to okomentovala hovorkyňa rezortu vnútra Barbara Túrosová pre denník Plus.

Viac v tomto zdroji: slovaci-sa-mobilizuju-na-pohreb-lucanskeho

Avšak na facebooku kolujú aj „pozitívne“ informácie – akou je napríklad tento obrázok:

Zdroj: fb
Takže vážení čitatelia, záleží len na vás ku komu sa pričleníte …

Oznam šíriaci sa sociálnou sieťou:

Oznam šíriaci sa sociálnou sieťou, zdroj: fb

Stane sa iba to, o čo si Matovičovci koledovali!!!

 

Viete kedy vás potrebuje primátor?

20.01.2021

Keď potrebuje váš hlas ako kandidát na primátora v komunálnych voľbách, no po zvolení o vás ani nezavadí! Samozrejme česť výnimkám, ale primátor o ktorom bude reč medzi tie výnimky určite nepatrí. Nedávno som čítal článok, že Košický kraj chce budovať viac cyklotrás a jeho kompetentné orgány na to vyčlenili obrovské milióny – viac v tomto zdroji: [...]

Pán Matovič, antigénové testy sú nezmyselným trucom urazeného škôlkara!

19.01.2021

A navyše v mrazoch! – Lekár na dôchodku Jozef Marec Vám odkazuje: „Zatiaľ čo Matovič, Sulík a spol. si hrajú tie svoje debilné hry, my máme najviac zomretých na svete na milión obyvateľov.“ – K jeho vyjadreniu dodávam len toľko, že snáď ani niet odborníka, ktorý by s jeho tvrdením nesúhlasil. Bývalý primár z Čadce zhodnotil plošné testovanie ako [...]

A, že na testoch sa nedá zbohatnúť!

18.01.2021

Trnavská firma na začiatku „obchodov“ so štátom mala dlh v Sociálnej poisťovni … a čuduj sa svete k dnešnému dňu počas pandémie koronavírusu podpísala so štátom zmluvy za takmer 73 milióna eur. Viac v tomto zdroji: Trnavskej-firme-sa-dari – Teda klobúk dole pred ľuďmi, ktorým ako vidieť nejde o nič iné ako o „zdravie“ Slovákov… Naivne som si [...]

Kaja Kallasová

Estónsko bude mať prvýkrát v histórii premiérku

24.01.2021 19:52

V premiérskom úrade Kaja Kallasová nahradí Jüriho Ratasa, ktorý podal demisiu v súvislosti s korupčným škandálom týkajúcim sa jeho strany.

premostenie, Hornad, Velka Lodina, Kysak, most, dosky, konstrukcia

Štát postavil provizórny most cez Hornád. Nevydržal ani týždeň

24.01.2021 19:30

Mostné provizórium nad Hornádom sprejazdnili iba v pondelok. Už po piatich dňoch je most taký poškodený, že ho musia opravovať.

SMK / Most-Híd / Spolupatričnosť / Krisztián Forró / László Sólymos / Szabolcs Mózes /

Vznik jednotnej maďarskej strany oznámia najskôr až na jeseň

24.01.2021 18:03

Delegácie majú na stole poslednú nevyriešenú otázku, a to je rozloženie síl jednotlivých platforiem v spoločnej strane.

Baňa / Baníci /

Záchranári po dvoch týždňoch vytiahli z bane vo východnej Číne 11 uviaznutých baníkov

24.01.2021 15:20

O ďalších desiatich baníkov sa dosiaľ nič nevie, zatiaľ čo jedeného ďalšieho už čínske médiá pred pár dňami vyhlásili za mŕtveho.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,135
Celková čítanosť: 5446777x
Priemerná čítanosť článkov: 4799x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy