Založ si blog

60tníci, aj vám sa stáva, že manželské povinnosti (sex) sú u vás už občas iba na prídel?

Viem, v našej krajine sa niečo také nenosí, aby sa o sexe a najmä v tejto citlivej oblasti hovorilo a ešte k tomu všetkému takto verejne. Mnohí však sa tu na tomto blogu sťažujete, že tento blog je už príliš prepolitizovaný, preto som sa rozhodol, že to teraz aspoň trošku zmením.

Včera mi jedna z mojich priateliek poslala na FB obrázok, ktorý som tu vložil aj s dopísaným komentárom a skutočne som musel skonštatovať, že (aspoň v mojom prípade to platí) toto je naozaj pravda. No na strane druhej sa ani tomu vôbec nečudujem lebo si dovolím tvrdiť, že ak by bola mojou manželkou aj „mníška“ a ak by som aj jej vyše 30 rokov pílil konár pod nohami tak, ako to dosť často robievam mojej polovičke, tak ona by musela mať skutočne nervy z ocele, aby mi toto všetko tolerovala iba tak bez ospravedlnenia.

Ale myslím si, že pravdou je aj to, že naše polovičky si samé o to dosť často koledujú. Ak by v manželstve malo všetko fungovať tak ako v rozprávke, aby medzi manželmi neboli žiadne svári, tak My, muži by sme si museli svoje jazyky odrezať a to len preto aby sme nemohli nikdy vyjadriť svoj názor. No neviem si to dosť dobre predstaviť, či by z nás mali naše polovičky radosť, ak by nás takýmto spôsobom ovládali. Jednoducho povedané – mali by nás úplne vo všetkom pod svojou papučou.

Samozrejme, že pred 30timi rokmi by som o niečom takom nikdy neuvažoval, lebo mladý a zamilovaný človek o manželstve uvažuje úplne inak, ale ak sa terajšia mladá generácia tiež dopracuje k tomuto štádiu, (ktorý je bohužiaľ takto daný a neplatí iba v prípade ak sa manželia rozvedú a vtedy nastáva iná situácia), tak potom verím a dokonca som o tom presvedčený, že aj oni budú moje terajšie tvrdenie hodnotiť kladne.

Možno tak trochu mám výhodu v tom, že moja polovička kvôli svojim vlastným koníčkom nečíta články na mojom blogu, takže teoretický mi z jej strany nehrozí to, že by mi mohla vytýkať to, že takto verejne všetko píšem o našom vzťahu, lenže „vďaka jej dobrým priateľkám a kolegyniam“ si práve takéto moje články číta aj ona a to len preto, že párkrát som napísal do blogu aj to, čo jej kolegyne robia, respektíve nerobia správne a dobre. Takže miesto toho aby si priznali svoje chyby, tak radšej voči mne poštvú moju manželku, lebo takto veria, že sa im podarí to, aby som už o nich nikdy viac nepísal. Ale veľmi sa mýlia, lebo ja sa už nezmením a ak budem vidieť aj ich nedostatky, tak aj naďalej budem o nich písať.Manžel ma iba jedno z 12 poličok na to, aby sa mu pri šťastnom vytočení zastavilo hore žlté poličko, ktoré mu "dáva vstupenku na sex". Text jeho manželky je nasledovný: Dobre, môžeš si zatočiť ešte raz..., ale iba preto, že máš narodeniny.

Na kolese šťastia je 11 možnosti v červených a ružových poličkách, ktoré nedávajú šancu k sexu a iba jedno žlté poličko ak sa zastaví tam kde to šťastlivec očakáva, tak to mu dáva šancu k sexu. Text z manželkiných úst ynie takto: Dobre môžeš si zatočiť ešte raz ..., ale iba preto, že máš narodeniny.

Ficove referendum skončilo fiaskom

22.01.2023

Už takmer pred 2 rokmi som sa vyjadril, že vládnutie OĽaNO skončí predčasnými voľbami! Prekvapilo ma, že opozícia nespravila viac opatrení k tomu, aby predčasné voľby boli oveľa skôr. Veď len hlúposti koľké narobili Matovič so Sulíkom – už tie bohato stačili k povaleniu vlády. Dobrým príkladom je fakt, že kvôli ich unáhleným opatreniam proti Covidu prišlo [...]

S podvodníkmi sa na Slovensku roztrhlo vrece!

15.11.2022

V dnešnom denníku Pravda ma zaujal tento článok „Podvodníci sú prefíkaní. Takto vás budú presviedčať, že máte problém s bankovým účtom“ – autor článku vyzýva obzvlášť dôchodcov aby nenaleteli podvodníkom. „Podvodníci pracujú s emóciami, a tak sa snažia vo vás vyvolať pocit naliehavosti. Nechýba im vynaliezavosť a sú dobre zorganizovaní. Môže sa [...]

Študenti zabíjali sekerou!

13.11.2022

Aj v Česku prežili podobnú hrôzu útoku so sekerou, aká sa odohrala v Strednej odbornej škole v Novákoch. „Študent Strednej priemyselnej školy chemickej v Pardubiciach tam najprv nastražil výbušný systém a potom utiekol do iného mesta, kde sekerou zabil náhodného okoloidúceho. Keď ho dolapila polícia, otrávil sa.“ Zdroj hroza-v-cesku-student-zabijal-sekerou V článku [...]

tibor gašpar

Gašpar: Ak sa NATO nezmení na útočnú alianciu, budeme ju plne podporovať

25.02.2024 12:34

Podľa Gašpara je deklarovaná snaha vlády vynaložiť na obranu dve percentá HDP.

Volodymyr Zelenskyj, Olaf Scholz

Zostáva vám len pár hodín, predpovedali v Berlíne porážku Kyjeva. Prečo Nemci váhali s pomocou Ukrajine?

25.02.2024 12:00

Podporovať Ukrajinu, ale neprovokovať Putina. Proruská politika Berlína sa skončila fiaskom, no Berlín stále nepomáha tak, ako by mohol.

Oleksandr Syrskyj

Syrskyj navštívil veliteľstvo neďaleko frontu. Situácia je ťažká, Rusi neustále útočia, potvrdil

25.02.2024 11:37

Ukrajinskí vojaci sa sťažujú hlavne na nedostatok delostreleckej munície a munície do protileteckých zbraní.

Anka, Donovaly

So snehom je to cez prázdniny bieda. Napriek extrémnemu teplu si však stále môžete zalyžovať

25.02.2024 11:30

Na upršaných Donovaloch sme na kopci stretli len hŕstku ľudí – tamojšie stredisko je napriek súčasným podmienkam stále otvorené. Zimné radovánky však naďalej ponúkajú aj Oščadnica či Jasná.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,473
Celková čítanosť: 7627380x
Priemerná čítanosť článkov: 5178x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy