Založ si blog

Pán Mikloš moje „proroctvo“ sa začína napĺňať…

Nie je to tak dávno, čo som Vám tu na tomto blogu adresoval výzvu prostredníctvom článku s týmto názvom: Pán Mikloš dnešný odborársky protest bol iba začiatok…

A teraz ako vidieť moja predpoveď sa začína napĺňať a odborári sa začínajú vyhrážať tvrdými nátlakovými aktivitami. Na druhého decembra plánujú vyhlásenie štrajkovej pohotovosti a dokonca pripúšťajú aj možnosť vyhlásenia generálneho štrajku.

Hovorí sa, že história sa neopakuje, ale všetko sa javí tak, že toto na Slovensku neplatí. Pán Dzurinda v lete v roku 1999 rozbiehal svoj veľký „projekt“ balíček ekonomických opatrení (BEO) a už vtedy som košických občanov vyzýval, aby sa pripravili na poriadne tvrdé uťahovanie svojich opaskov, no ľudia ma v tom čase ignorovali, mysleli si, že veľmi preháňam.

Teraz idete robiť znovu tú istú koninu! No bežným občanom to už konečne dochádza kam svojou politikov v skutočnosti smerujete a už sa nemienia iba tak nečinne prizerať a mlčať, lebo ich životná úroveň ide poriadne z kopca.

Pán Mikloš, pýtam sa Vás takto verejne, kedy už konečne vaša vláda (netýka sa to Vás osobne) začne robiť také opatrenia, aké ste sľubovali pred voľbami? Miesto toho aby ste skutočne robili poriadky so skorumpovanými ľuďmi, (ktorí pripravili Slovensko o miliardy Eur), tak idete zvyšovať vyššie dane.

Toto je tá Vaša spravodlivosť?

Ladislav Serenča

S pánom Bohom, idem od vás, neublížil som žiadnemu z vás

30.10.2019

Vladko - pomerne rýchlo zabudol na to ako sa s nami všetkými lúčil slovami: S Pánom Bohom, idem od vás, idem od vás, neublížil som, neublížil som žiadnemu z vás. – Bol taký dojatý, že viac »

Rozhovor Trnku s Kočnerom ma urazil

15.10.2019

Rozhovor bývalého generálneho prokurátora Trnku s Kočnerom musí uraziť každého slušného občana v krajine. [caption id="attachment_4966" align="alignleft" width="630"] Gašparec, 15.10.2019[/caption] viac »

Matovič mal dopravnú nehodu

18.09.2019

Dnes ráno mal Igor Matovič dopravnú nehodu na D1 smerom do Bratislavy. Podľa jeho slov: „do neho zozadu narazil vodič, ktorý nestihol zabrzdiť. Následkom čoho jeho auto narazilo do vodiča pred viac »

Saudská Arábia

Saudská Arábia zaradila feminizmus medzi extrémistické ideológie

12.11.2019 09:33

Podpora skupín, ktoré sú klasifikované ako extrémistické organizácie, sa v Saudskej Arábii trestá väzením.

Severná Kórea / podmorská balistická strela / Pukguksong-3

KĽDR obvinila Južnú Kóreu a USA z brzdenia mierového procesu

12.11.2019 09:27

Severokórejský veľvyslanec pri OSN zdôraznil, že Pchjongjang už vyše 20 mesiacov neuskutočnil testy jadrových zbraní.

jadrová elektráreň, belgicko,

Po silnom zemetrasení vo Francúzsku preventívne odstavili tri jadrové reaktory

12.11.2019 09:15

Francúzska energetická spoločnosť EDF pristúpila k tomuto kroku, aj keď prvé kontroly neodhalili žiadne poškodenia na reaktoroch alebo zariadení elektrárne.

Rudňany

Pre alkohol prišiel o prácu učiteľa

12.11.2019 09:00

Bývalého riaditeľa vlani prichytili policajti za volantom a namerali mu v dychu dve promile, obvinený bol z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 867
Celková čítanosť: 2633297x
Priemerná čítanosť článkov: 3037x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy