Založ si blog

Bezdomovci robia to, čo nerobia policajti, ktorí sú žiaľ za to platení!

Páni policajti nariekate, že budete musieť nosiť na svoje zásahy pušky vzoru 61, ktoré sú ťažšie ako vzor 59 a pritom všetkom obyčajný a starý 64 ročný bezdomovec vám všetkým ukázal, že k tomu aby si zlodeji v mestách nedovoľovali vykrádať bankomaty, (prípadne ich aj celé spolu s ich bohatým obsahom vytrhovali zo základov), že k tomu netreba žiadny z tých samopalov a že na to postačí iba jediná vec, ktorou je to, že štátny majetok  treba strážiť. Je síce pravdou to, že zhodou okolnosti ten dotyčný bezdomovec mal pri sebe aj zbraň a dokonca nie iba jednu, lebo sa pochválil tým, že keď ho raz napadli a zbili vandali, tak odvtedy nosí pri sebe za opaskom bodák  a malú sekeru. Takže aj tieto jeho zbrane mu dodali viac odvahy k tomu aby prerušil naplánovanú lúpež bankomatu (z predajne potravín vo Vrbovom ) trom maskovaným lupičom.

Dalo by sa síce v tomto prípade povedať, že tento bezdomovec bol v danej chvíli na pravom mieste, lebo nocoval v neďalekých kriakoch oproti potravinám a práve lomoz zlodejov (rozbili okno) prerušil jeho „sladký spánok“, preto neváhal a išiel upozorniť týchto „milých vtáčikov“, že na nich zavolá policajtov – čiže mal na mysli práve vás milí a vážení policajti, vás ktorí ste bohužiaľ za to platení aby ste túto činnosť poctivo vykonávali. Ale takto aspoň jeden bezdomovec si už od dnes nebude musieť lámať hlavu nad tým, že kde prenocuje aby ho v jeho spánku nevyrušovali „noční vtáci“.

Možno by bolo skutočne menej takých vykrádačiek, keby ste vy páni policajti boli odmeňovaní mzdou iba vtedy ak by ste takýmto udalostiam predchádzali tak ako ten bezdomovec, ktorého za jeho skvelý čin banka odmenila darom v podobe balíčka tisícky (1 000 eur).

S pánom Bohom, idem od vás, neublížil som žiadnemu z vás

30.10.2019

Vladko - pomerne rýchlo zabudol na to ako sa s nami všetkými lúčil slovami: S Pánom Bohom, idem od vás, idem od vás, neublížil som, neublížil som žiadnemu z vás. – Bol taký dojatý, že viac »

Rozhovor Trnku s Kočnerom ma urazil

15.10.2019

Rozhovor bývalého generálneho prokurátora Trnku s Kočnerom musí uraziť každého slušného občana v krajine. [caption id="attachment_4966" align="alignleft" width="630"] Gašparec, 15.10.2019[/caption] viac »

Matovič mal dopravnú nehodu

18.09.2019

Dnes ráno mal Igor Matovič dopravnú nehodu na D1 smerom do Bratislavy. Podľa jeho slov: „do neho zozadu narazil vodič, ktorý nestihol zabrzdiť. Následkom čoho jeho auto narazilo do vodiča pred viac »

jadrová elektráreň, belgicko,

Po silnom zemetrasení vo Francúzsku preventívne odstavili tri jadrové reaktory

12.11.2019 09:15

Francúzska energetická spoločnosť EDF pristúpila k tomuto kroku, aj keď prvé kontroly neodhalili žiadne poškodenia na reaktoroch alebo zariadení elektrárne.

Rudňany

Pre alkohol prišiel o prácu učiteľa

12.11.2019 09:00

Bývalého riaditeľa vlani prichytili policajti za volantom a namerali mu v dychu dve promile, obvinený bol z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

Bangladéš vlaky zrážka

Pri čelnej zrážke vlakov v Bangladéši prišlo o život najmenej 15 ľudí

12.11.2019 07:47

K zrážke došlo v okrese Brahmánbaríja, približne 80 kilometrov od metropoly Dháka.

Jimmy Carter

Exprezidenta Cartera hospitalizovali, aby mu zmiernili tlak na mozog

12.11.2019 06:35

Carter utrpel 21. októbra pri páde zlomeninu panvovej kosti, v dôsledku ktorej ho aj krátko hospitalizovali a neskôr prepustili do domáceho ošetrenia.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 867
Celková čítanosť: 2633274x
Priemerná čítanosť článkov: 3037x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy