Založ si blog

Zlodeji / privatizéri oslavujte si svoj veľký sviatok 17 november!!!

Veru už len dva dni a budete sa môcť znovu vyškierať pred národom aký bol hlúpy a aký ešte stále je, že vám papka tie výhovorky, ktoré mu každoročne predkladáte už 21 rokov.

21 rokov tvrdím, že veľkú chybu urobil vtedajší československý národ, že hneď po takzvanej Nežnej nedal nahlas a zreteľne najavo tím ľuďom, ktorí, čo i len trochu začnú mať zajačie úmysly, že sa budú pratať svinským krokom kade ľahšie. Lenže národ pohrkal zväzkami kľúčikov od svojich bytov, pokričal si to je ono a to bolo aj všetko a na všetko ostatne, čo si bezcharakterní ľudia v politike začali robiť po svojom sa už národ vykašľal a iba sa prizeral ako tí nenažranci kradnú (moderne sa tomu hovorí privatizujú) to, čo sme my všetci poctivci 40 rokov krvopotne stavali. Dnes, takmer bez výnimky kradnú všetci, čo sú pri válovoch a ľudí ohlupujú tým, že sa delia na ľavicu a pravicu. Hneď po 89 roku začali rozbíjať štátne  podniky a čo bolo ziskovejšie, to oddelili od štátneho podniku a následne zakladali eseročky. Všetko to malo jednu veľkú chybičku krásy a tou bolo to, že národ ich nedonútil k uzákoneniu, že niečo také je trestná činnosť. Pochopiteľne s jedlom rastie chuť, keď nenažranci videli, čo všetko si môžu dovoliť, tak to, čo nemohli ukradnúť priamo, predali to do zahraničných „rúk“ (plyn, energetiku a pod.) a vzali za to tučne judášske „groše“. Teraz, keď chýbajú financie, tak Slovensko zadlžujú, zisky privatizujú a pre obyčajných ľudí socializujú straty.

Zhodou okolnosti som si dnes na FB všimol výzvu jedného mladíka, ktorá sa mi veľmi páčila a znela takto: V záujme udržania i naďalej čistých vzťahov – napíšte mi do pošty alebo komentáru, čo vám na mne vadí – dačo vymyslíme…

Ja som zareagoval na jeho výzvu takto: veľmi sa mi páči takáto výzva. A ešte viac by sa mi páčila od takých ľudí, ktorých síce osobne nepoznám, ale majú mnoho nedostatkov, no za Boha si ich nechcú pripustiť a ešte sa urážajú ak im tieto nedostatky vytknú iní ľudia.

No a k výročiu 17 novembra už len dodávam, že 21 rokov stále dokola omieľam to, o čom aj hore píšem, lenže samozrejme nepáči sa to tým, ktorých sa to osobne týka.

Koľkých nás nakazia dovolenkári vracajúci sa z Chorvátska? !

31.07.2021

V Chorvátsku je momentálne vyše 1 000 000 turistov, väčšina v troch mestách a niet pochyb, že medzi nimi je hodne Slovákov. Pre chorvátsky turizmus je to nádejné číslo lebo v krajine je o 220 000 ľudí viac ako v rovnakom čase vlani. Viac v tomto zdroji cestovanie.pravda.sk Takže najskôr to môže dopadnúť tak, že o pár dní, (čiže keď sa slovenskí turisti vrátia z [...]

Smrteľne „vážne“ ku covidovým mutáciám

30.07.2021

Aká v poradí je už delta? Koľko tých mutácií ešte bude? Podľa toho, čo sledujem, a ako nás varujú odborníci, že ak sa neprestaneme správať ako stádo, ktorým opoziční politici hýbu tým smerom, ktorý im v danej chvíli vyhovuje, tak podľa mňa to neskončí ani vlnou théta. Ak šírenie covidu 19 a jeho mutácií vzniká práve uvoľňovaním nariadených pravidiel proti [...]

Tisícky vedcov bijú na poplach kvôli klimatickej kríze!

29.07.2021

Dostávame sa na zlomový bod! Musíme podniknúť okamžité kroky v súvislosti s klimatickou krízou. Spravili tak prostredníctvom článku publikovaného v stredu v žurnále BioScience, informuje portál Do „Extrémne klimatické udalosti a vzorce, ktoré sledujeme v niekoľkých uplynulých rokoch – nehovoriac o niekoľkých posledných týždňoch – zdôrazňujú zvýšenú [...]

pocasie-2-8-2021

Zabudnite na tridsiatky, horúčavy si dajú pauzu. Dokedy?

01.08.2021 22:34

Slovensko už nebude také žeravé ako predtým. S tlakovou nížou prišiel aj chladnejší vzduch. Ako bude vyzerať prvý augustový týždeň?

Veronika Remišová

Remišová: Očkovacia lotéria je len doplnok, nie hlavný nástroj

01.08.2021 21:24

Očkovacia lotéria je len doplnkový nástroj na zvýšenie motivácie očkovať sa proti ochoreniu COVID-19, rozhodne nie hlavný pilier.

Požiare v Turecku

Oddych v Turecku ničia plamene. Útočí aj vírus

01.08.2021 20:00

Dovolenka vo viacerých tureckých letoviskách má ohnivú podobu. A aby nešťastia nebolo málo, počet nových prípadov nákazy koronavírusom je na vzostupe.

Hlavna Porec

Chorváti zadržali Nemcov, ktorí nechali deti a psa v rozpálenom aute

01.08.2021 19:39

Chorvátska polícia zadržala nemecký pár za to, že nechal v horúčave v zamknutom aute so zatvorenými oknami svoje dve deti a psa.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,236
Celková čítanosť: 6010469x
Priemerná čítanosť článkov: 4863x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy