Založ si blog

Zlodeji / privatizéri oslavujte si svoj veľký sviatok 17 november!!!

Veru už len dva dni a budete sa môcť znovu vyškierať pred národom aký bol hlúpy a aký ešte stále je, že vám papka tie výhovorky, ktoré mu každoročne predkladáte už 21 rokov.

21 rokov tvrdím, že veľkú chybu urobil vtedajší československý národ, že hneď po takzvanej Nežnej nedal nahlas a zreteľne najavo tím ľuďom, ktorí, čo i len trochu začnú mať zajačie úmysly, že sa budú pratať svinským krokom kade ľahšie. Lenže národ pohrkal zväzkami kľúčikov od svojich bytov, pokričal si to je ono a to bolo aj všetko a na všetko ostatne, čo si bezcharakterní ľudia v politike začali robiť po svojom sa už národ vykašľal a iba sa prizeral ako tí nenažranci kradnú (moderne sa tomu hovorí privatizujú) to, čo sme my všetci poctivci 40 rokov krvopotne stavali. Dnes, takmer bez výnimky kradnú všetci, čo sú pri válovoch a ľudí ohlupujú tým, že sa delia na ľavicu a pravicu. Hneď po 89 roku začali rozbíjať štátne  podniky a čo bolo ziskovejšie, to oddelili od štátneho podniku a následne zakladali eseročky. Všetko to malo jednu veľkú chybičku krásy a tou bolo to, že národ ich nedonútil k uzákoneniu, že niečo také je trestná činnosť. Pochopiteľne s jedlom rastie chuť, keď nenažranci videli, čo všetko si môžu dovoliť, tak to, čo nemohli ukradnúť priamo, predali to do zahraničných „rúk“ (plyn, energetiku a pod.) a vzali za to tučne judášske „groše“. Teraz, keď chýbajú financie, tak Slovensko zadlžujú, zisky privatizujú a pre obyčajných ľudí socializujú straty.

Zhodou okolnosti som si dnes na FB všimol výzvu jedného mladíka, ktorá sa mi veľmi páčila a znela takto: V záujme udržania i naďalej čistých vzťahov – napíšte mi do pošty alebo komentáru, čo vám na mne vadí – dačo vymyslíme…

Ja som zareagoval na jeho výzvu takto: veľmi sa mi páči takáto výzva. A ešte viac by sa mi páčila od takých ľudí, ktorých síce osobne nepoznám, ale majú mnoho nedostatkov, no za Boha si ich nechcú pripustiť a ešte sa urážajú ak im tieto nedostatky vytknú iní ľudia.

No a k výročiu 17 novembra už len dodávam, že 21 rokov stále dokola omieľam to, o čom aj hore píšem, lenže samozrejme nepáči sa to tým, ktorých sa to osobne týka.

S pánom Bohom, idem od vás, neublížil som žiadnemu z vás

30.10.2019

Vladko - pomerne rýchlo zabudol na to ako sa s nami všetkými lúčil slovami: S Pánom Bohom, idem od vás, idem od vás, neublížil som, neublížil som žiadnemu z vás. – Bol taký dojatý, že viac »

Rozhovor Trnku s Kočnerom ma urazil

15.10.2019

Rozhovor bývalého generálneho prokurátora Trnku s Kočnerom musí uraziť každého slušného občana v krajine. [caption id="attachment_4966" align="alignleft" width="630"] Gašparec, 15.10.2019[/caption] viac »

Matovič mal dopravnú nehodu

18.09.2019

Dnes ráno mal Igor Matovič dopravnú nehodu na D1 smerom do Bratislavy. Podľa jeho slov: „do neho zozadu narazil vodič, ktorý nestihol zabrzdiť. Následkom čoho jeho auto narazilo do vodiča pred viac »

Saudská Arábia

Saudská Arábia zaradila feminizmus medzi extrémistické ideológie

12.11.2019 09:33

Podpora skupín, ktoré sú klasifikované ako extrémistické organizácie, sa v Saudskej Arábii trestá väzením.

Severná Kórea / podmorská balistická strela / Pukguksong-3

KĽDR obvinila Južnú Kóreu a USA z brzdenia mierového procesu

12.11.2019 09:27

Severokórejský veľvyslanec pri OSN zdôraznil, že Pchjongjang už vyše 20 mesiacov neuskutočnil testy jadrových zbraní.

jadrová elektráreň, belgicko,

Po silnom zemetrasení vo Francúzsku preventívne odstavili tri jadrové reaktory

12.11.2019 09:15

Francúzska energetická spoločnosť EDF pristúpila k tomuto kroku, aj keď prvé kontroly neodhalili žiadne poškodenia na reaktoroch alebo zariadení elektrárne.

Rudňany

Pre alkohol prišiel o prácu učiteľa

12.11.2019 09:00

Bývalého riaditeľa vlani prichytili policajti za volantom a namerali mu v dychu dve promile, obvinený bol z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 867
Celková čítanosť: 2633307x
Priemerná čítanosť článkov: 3037x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy