Založ si blog

Pán Matovič, tak ako je to vlastne s tou Vašou čestnosťou?

Pán Matovič, Váš kšeft s testami je nezákonný!

Je to potvrdené! Úrad pre verejné obstarávanie rozhodol, že Matovičovi blízka trnavská firmička dodala štátu antigénové testy v rozpore so zákonom.

Vo svojom stanovisku úrad konštatuje, že Správa štátnych hmotných rezerv zadala zákazku „priamo” a navyše uchádzačom, ktorých ponuky „nespĺňali požiadavky na predmet zákazky.” Inými slovami povedané, išlo o biznis pre garážové firmy, bez transparentného výberového konania.

Viac v tomto zdroji koniec-cestneho-igora

Najviac na tomto kšefte zarobila spoločnosť Eurolab Lambda, ktorá okrem jasného personálneho prepojenia na Matoviča ma blízko aj k SaS a Sme rodina. Ako je už známe, zatiaľ čo v roku 2019 vykázala zisk len 32 tisíc eur, v roku 2020 to už po Matovičovom plošnom testovacom šialenstve bolo 3,8 milióna eur.

Karikatúra Danglár
No Igorko, ak ešte ani teraz sa Ti neotočia chrbtom aj tí Tvoji najvernejší, tak s najväčšou pravdepodobnosťou v tom bude iba ich špinavá vypočítavosť…

Spomínate si koľko sa Matovič nabrýzgal na bývalého šéfa hmotných rezerv Kajetána Kičuru za údajne netransparentné nákupy v období pandémie. Teraz už má aj Matovič svojho „Kičuru” a navyše trnavského kamaráta s tučnými vreckami.

Fakt sa nájde ešte niekto kto po daňových podvodoch, ukradnutej diplomovke a tomto aktuálnom nechutnom kšefte na zdraví ľudí verí legende o „čestnom” Igorovi …?

 

Tvrdá rana pre Matoviča!

27.09.2021

Matovič nevie klamať, a preto jeho dôveryhodnosť v prieskume ide dolu vodou. A najväčšiu chybu spravil, že sa nechal obklopiť klamármi z koaličných strán. Tento zdroj kruta-realita-tvrda-rana-pre-matovica prišiel s týmto prieskumom: Prezidentke dôveruje 49 % Slovákov. Avšak na strane druhej nedôveruje jej až 50 % opýtaných. Ale na chvoste rebríčka tróni Igor [...]

Nádherná balónová šou

26.09.2021

Včera popoludní sme sa s najmladšou vnučkou vybrali pozrieť si balónovú fiestu v obci Čerhov. Bolo to úžasné divadlo. Vnučka sa od rána nevedela dočkať a neustále sa vypytovala kedy tam konečne pôjdeme? Najviac nespokojná bola na futbalovom ihrisku a stále sa pýtala kedy už tie balóny začnú lietať? https://www.youtube.com/watch?v=GqRJD9UPcoM [...]

Slováci, dokedy sa chcete iba prizerať na to nehorázne zdražovanie?

26.09.2021

Priplatíme si aj za teplo a ceny pre rodiny budú iné pre každý región Slovenska. „Priemerná rodina zaplatí na teple 625 eur za rok. Od januára by to malo byť v priemere o desať percent viac – teda približne o 60 eur za rok.“ – Definitívnu podobu účtov za teplo musí ešte schváliť štátny regulátor – zdroj pravda.sk/energetika/ no nepochybujem o tom, že to aj [...]

Belarus, Minsk, vojenské cvičenie, ruské tanky

Srbsko v polovici októbra absolvuje spoločné vojenské cvičenie s Ruskom

27.09.2021 19:15

Spoločné srbsko-ruské vojenské cvičenie s názvom Slovanský štít sa uskutoční v Srbsku.

nehoda autobus diaľnica nemecko

Nehoda autobusu v Rakúsku si vyžiadala takmer 30 zranených, stav piatich je vážny

27.09.2021 19:08

Autobus podľa úradov v zákrute z doposiaľ nezistených príčin narazil bokom do nákladného auta, zišiel z cesty a následne sa prevrátil.

Andrej Doležal / Juraj Tlapa /

Starosta Ivanky pri Dunaji varuje pred dopravným kolapsom, Doležalovi odovzdal otvorený list

27.09.2021 17:30

"Primäla nás k tomu neustále zhoršujúca sa situácia v doprave spolu s obavami, čo prinesie spustenie ďalších dopravných stavieb v okolí našej obce Ivanka pri Dunaji," vysvetlil starosta.

Košice / Protest / U.S. Steel /

Pokoj v U.S. Steel Košice. Dohodli sa na platoch

27.09.2021 17:06

Partneri sa od marca nevedeli dohodnúť na dĺžke týždenného pracovného času, zvýšení tarifných miezd či osobného ohodnotenia. Podpisom dodatku sa tento stav skončil.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,250
Celková čítanosť: 6121009x
Priemerná čítanosť článkov: 4897x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy