Založ si blog

Kollár opäť potvrdil, že sa dokáže spojiť aj s čertom. . .

Pellegrinimu pritakal takmer na všetky vyjadrenia v diskusii Sobotné dialógy RTVS v priamom prenose. Kto očakával, že tam bude veľké iskrenie, musel byť sklamaný. Medzi predstaviteľmi opačných politických táborov s podrezanými jazykmi panovala vzácna zhoda v názoroch.

Pellegrini pochválil Kollára, že je človekom, od ktorého koalícia najviac závisí. „Má to v rukách on a ja pevne verím, že ako štátnik raz pochopí, že to takto nemôže byť a pretečú mu nervy,“ púšťal balóniky smerom ku Kollárovi.

Obaja našli vzácnu zhodu v pohľade na kolúznu väzbu, (za jej skrátenie Kollár dlhodobo bojuje). Rovnaký názor mali aj pri téme utajeného stretnutia najvyšších štátnych predstaviteľov v budove Slovenskej informačnej služby (SIS). „Pellegrini pochválil Kollára za to, že otvoril parlamentnú schôdzu o tejto téme a osobne na nej aj prečítal utajenú správu SIS.“ – Viac v tomto zdroji rodi-sa-nove-politicke-spojenectvo

Kollárove správanie iba potvrdzuje tú skutočnosť, že on sa veľmi rýchlo vie prikmotriť k strane, ktorá má najviac percent v preferenciách.

Danglár 27.5.2021

No niet sa čomu čudovať, keď potrebuje živiť tých 11 deti, ktoré splodil s 10-timi ženami, takže sa ani nič iné od neho nedá očakávať, spolčí sa aj s čertom, len aby sa v parlamente udržal čo najdlhšie. Veď kde inde by si zabezpečil pravidelný a nie malý príjem, ak nie ako poslanec NR, prípadne ako minister novej vlády?! A hlavne, keď práve cez parlament môže naháňať kšefty a dotácie pre svoje podniky a podnikanie. Strana je pre neho jeho najlepším podnikom.

Koľkých nás nakazia dovolenkári vracajúci sa z Chorvátska? !

31.07.2021

V Chorvátsku je momentálne vyše 1 000 000 turistov, väčšina v troch mestách a niet pochyb, že medzi nimi je hodne Slovákov. Pre chorvátsky turizmus je to nádejné číslo lebo v krajine je o 220 000 ľudí viac ako v rovnakom čase vlani. Viac v tomto zdroji cestovanie.pravda.sk Takže najskôr to môže dopadnúť tak, že o pár dní, (čiže keď sa slovenskí turisti vrátia z [...]

Smrteľne „vážne“ ku covidovým mutáciám

30.07.2021

Aká v poradí je už delta? Koľko tých mutácií ešte bude? Podľa toho, čo sledujem, a ako nás varujú odborníci, že ak sa neprestaneme správať ako stádo, ktorým opoziční politici hýbu tým smerom, ktorý im v danej chvíli vyhovuje, tak podľa mňa to neskončí ani vlnou théta. Ak šírenie covidu 19 a jeho mutácií vzniká práve uvoľňovaním nariadených pravidiel proti [...]

Tisícky vedcov bijú na poplach kvôli klimatickej kríze!

29.07.2021

Dostávame sa na zlomový bod! Musíme podniknúť okamžité kroky v súvislosti s klimatickou krízou. Spravili tak prostredníctvom článku publikovaného v stredu v žurnále BioScience, informuje portál Do „Extrémne klimatické udalosti a vzorce, ktoré sledujeme v niekoľkých uplynulých rokoch – nehovoriac o niekoľkých posledných týždňoch – zdôrazňujú zvýšenú [...]

pocasie-2-8-2021

Zabudnite na tridsiatky, horúčavy si dajú pauzu. Dokedy?

01.08.2021 22:34

Slovensko už nebude také žeravé ako predtým. S tlakovou nížou prišiel aj chladnejší vzduch. Ako bude vyzerať prvý augustový týždeň?

Veronika Remišová

Remišová: Očkovacia lotéria je len doplnok, nie hlavný nástroj

01.08.2021 21:24

Očkovacia lotéria je len doplnkový nástroj na zvýšenie motivácie očkovať sa proti ochoreniu COVID-19, rozhodne nie hlavný pilier.

Požiare v Turecku

Oddych v Turecku ničia plamene. Útočí aj vírus

01.08.2021 20:00

Dovolenka vo viacerých tureckých letoviskách má ohnivú podobu. A aby nešťastia nebolo málo, počet nových prípadov nákazy koronavírusom je na vzostupe.

Hlavna Porec

Chorváti zadržali Nemcov, ktorí nechali deti a psa v rozpálenom aute

01.08.2021 19:39

Chorvátska polícia zadržala nemecký pár za to, že nechal v horúčave v zamknutom aute so zatvorenými oknami svoje dve deti a psa.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,236
Celková čítanosť: 6010432x
Priemerná čítanosť článkov: 4863x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy