Založ si blog

Aj taká je starostlivosť o svojich potomkov!

Iba nedávno na tomto mieste vbehol malý chlapec vodičovi do cesty a ten už nemohol nič spraviť, boli to sekundy! (Tie rodiny majú unimobunky len pár metrov od hlavnej cesty vedúcej z Gelnice do Prakoviec). V sobotu ráno o 8:15 som tadiaľto prechádzal, a musím podotknúť, že ja som bol naobliekaný a aj tak mi bolo chladno. (V noci tam bol prízemný mráz a vodiči na svojich tátošoch museli zoškrabovať námrazu z predných okien). Keď som videl toho nahého chlapca s papučkami na nohách ako sa hral s kočíkom, okamžite som zapol video nahrávanie… Všetci dospelí tam ešte spali!!!

Milí čitatelia, zaslúžia si takí rodičia deti?! Na toto miesto by mala okamžite nastúpiť sociálna pracovníčka…, no ako to na Slovensku chodí, tak najskôr to budú riešiť až potom, keď tam opäť dôjde k usmrteniu malého dieťaťa. 🙁

Autor: Ladislav Serenča

https://youtu.be/MxMxBR29n0A
https://studio.youtube.com/video/MxMxBR29n0A/edit
Nahrané 8. 5. 2021
https://www.youtube.com/watch?v=MxMxBR29n0A

Gayovia, viete prečo vás nemajú radi normálne orientovaní ľudia?

Rokmi sme si už zvykli na to, že vaša choroba je zvrátená, takže mnohým nám už nevadí, že sa vzájomne trtkáte, vadí nám skôr to, že sa dožadujete adopcii a osvojovania si deti.

Je to choré, keď si gayovia a lesbičky začínajú osvojovať deti alebo sa k nim dostávajú cez darcov spermií, ale zaujímal sa niekto z nich ako to ovplyvní tie deti?

Uvediem konkrétny prípad, mladá žena porozprávala o svojej skúsenosti – aké je to vyrastať s dvomi mamami. 

Millie Fontana, 24-ročná žena z Austrálie, sa podelila o svoj príbeh so stovkami poslucháčov na podujatí Australian Christian Lobby 2015. Jej 13-minútový prejav odhalil druhú stranu toho, aké je to byť „dieťaťom počatým prostredníctvom darcovstva” a je to skutočne zničujúce.

„Vedela som, že milujem oboch svojich rodičov, no nedokázala som ukázať prstom, čo mi vo vnútri chýba,” povedala Millie. Millie priznala, že vedela, že potrebuje otca, hoci to nedokázala artikulovať. Dokonca jej chýbal skutočný zmysel toho, čo znamená otec.

“Keď som začala chodiť do školy, začala som si uvedomovať prostredníctvom pozorovania ostatných detí a ich láskyplných pút so svojimi otcami, že mi naozaj chýba niečo špeciálne.”

Časom, keď nabrala dostatočnú odvahu, začala sa pýtať svojich matiek, kde sa nachádza jej otec. Tu sa začali klamstvá.

“Klamali mi počas školy. Bolo mi povedané, že nemám otca, alebo že nevedia, kto ním bol,” uviedla.

Millie uviedla, že ideológia, ktorú do nej matky tlačili, bola nespravodlivá: nútiť dieťa, aby prijalo niečo, čo nebolo úplne pravdivé z dôvodu, že sa rozhodli využiť darcu.

“Keď sa rozhodli, ktoré časti mojej identity mi môžu odhaliť, tým mi niečo vzali. A keď sa ostatné deti mohli pozrieť do zrkadla, zosúladiť tieto chýbajúce časti a povedať: “Milujem svoju matku alebo svojho otca”, ja som tak nemohla.”

Millie pripustila, že jej príbeh nie je taký, o akom často počuť, “pretože nikto nechce počuť o druhej strane dúhy. O druhej strane, ku ktorej nesmeruje pozornosť, ktorá nie je šťastná a ktorá prináša nesúhlasnú myšlienku o tom, aká by mala byť štruktúra rodiny.”

Keď v 11 rokoch stretla svojho otca, konečne bola schopná zaplniť prázdne miesto, ktoré pociťovala od narodenia. – Som presvedčený, že jej príbeh je len jedným z mnohých, ktoré určite vyjdú na svetlo. Ako sa jej podarilo pôsobivo vysvetliť, ľudskú prirodzenosť nemožno poprieť politickou korektnosťou. „My (deti párov rovnakého pohlavia) chceme naše matky a našich otcov,” uviedla. „Nerozumiem, prečo spoločnosť tak tvrdošijne odmieta taký prirodzený koncept, ktorý je prijateľný v každej inej rodinnej štruktúre.” Zdroj: slovenskydohovorzarodinu.sk

Vážení, toto je skutočnosť a je načase, aby sa niekto naozaj poctivo pozrel na to, čo by mala komunita LGBTQ robiť, pokiaľ ide o výchovu detí.

 

Idioti vo vláde!

18.06.2021

Matovič opäť potvrdil, že si nepamätá čo povedal iba pred pár dňami. Pred týždňom poslal odkaz ľuďom, ktorí majú voucher od cestovných kancelárií, aby si ho minuli a išli niekam na dovolenku. No včera vo svojom statuse na sociálnej sieti „označil za naivných ľudí, ktorí si myslia, že sa dá zabrániť príchodu nebezpečnej mutácie koronavírusu.“ Viac v tomto [...]

Matovič nazval Blahu potkanom či tr*kom.

16.06.2021

Kedy šašo Matovič pochopí, že takýmto spôsobom si voličov naspäť nezíska? To, že si šašo robí dobrý deň zo svojich kolegov v cirkuse je normálna vec lebo toto je jeho úloha a divákom sa to páči, ale ak sa takto správa politik v NR SR, ktorému 25 % voličov dalo svoj hlas v parlamentných voľbách, tak tí určite nečakali, že sa bude prezentovať rovnakým spôsobom, [...]

Pán premiér, okamžite zrušte lety z Británie na Slovensko!

01.06.2021

V Británii sa začína tretia vlna epidémie Covidu-19, prípady stúpajú „Je tu exponenciálny rast počtu nových prípadov a najmenej tri štvrtiny z nich sú nového (indického) variantu,“ uviedol to mikrobiológ a vládny poradca Ravi Gupta. podľa ktorého možno vysledovať náznaky tretej vlny. Je tam vysoký podiel naočkovanej populácie, ľudia nadobudli falošný pocit [...]

Ján Herák

Herák sa ešte mandát poslanca nepoložil, chce tak urobiť na konci mesiaca

19.06.2021 08:13

Ján Herák, ktorý bol do Národnej rady SR zvolený ako poslanec za hnutie OĽANO, trvá na záväzku vzdať sa mandátu poslanca.

cyklisti, bicykel,

Národný cyklokoordinátor: Cyklistu treba obísť v druhom jazdnom pruhu

19.06.2021 08:00

Vzdialenosť 1,5 m pri obiehaní cyklistov netreba merať, cyklistu treba obísť v druhom jazdnom pruhu, hovorí národný cyklokoordinátor Peter Kľučka.

Londýn, koronavírus, Covent Garden

ONLINE: Mutácia delta ovládla Britániu, pokračuje do Európy

19.06.2021 06:15, aktualizované: 07:12

Variant koronavírusu delta (indický) dominuje vo Veľkej Británii a postupne sa šíri aj v kontinetálnej Európe.

Pocuvajte pravdu, podcast, pravda, počúvajte Pravdu

Kto tancuje na hroboch budúcich obetí covidu? Fico vystriedal Matoviča

19.06.2021 06:00

Pri odvolávaní ministra vnútra Romana Mikulca (OľaNO) muselo hnutie Sme rodina taktizovať. „Boris Kollár nepôjde do konfliktov, ktoré ho oslabia,“ povedal komentátor Marián Repa.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,207
Celková čítanosť: 5867927x
Priemerná čítanosť článkov: 4862x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy