Založ si blog

Pán premiér, skutočne je Vašou prioritou ochrana občanov pred Covidom-19?

Ak je Vašou snahou naozaj to, aby v slovenských nemocniciach dennodenne nepribúdal vysoký počet pacientov s podozrením na Covid-19 a zároveň nepochopiteľný počet desiatok úmrtí na túto hnusobu, prečo neumožnite lekárom, aby takýchto pacientov liečili Ivermektínom?

Nadobúdam pocit, že Vám skôr ide o to, aby sa Slováci zmierili s tým, že nie je iné východisko iba vakcinácia proti Covidu-19.

Danglár 05.02.2021

Vedel by som to pochopiť pokiaľ by sa proti tomu spravili všetky dostupné formy liečby, ale skutočnosť je taká, že pravda je naozaj niekde inde. 

V Košiciach liečili Covid vysokými dávkami vitamínov, najmä vitamínom C, D a Ivermektínom. Pacientom napísali lekári v Košiciach, že majú svrab, len aby im mohli podať Ivermektín! Do 5 dní boli pacienti negatívni!

V tomto videu youtube.com je rozhovor s doc.MUDr. Pavlom TÖRÖKIM, CSc., (pôsobiacim vo VUSCH-KE), ktorý tvrdí, že nie je v záujme liečiť! Že ide tu o iné veci. Lekár TÖRÖKI sa vyjadril, že môže mu niekto napísať, že je konšpirátor! – A ja len dodávam, že sa k jeho tvrdeniam prikláňam.

Z tohto videa behá až mráz po chrbte keď si uvedomíte čo s Vami robia. Keď si uvedomíte dôsledky tohto konania….

DANGLÁR 04.02.2021

Situáciu s Covidom-19 trefne pomenoval aj spevák Janek Nohavica svojou pesničkou na tomto videu:youtube.com

Koľkých nás nakazia dovolenkári vracajúci sa z Chorvátska? !

31.07.2021

V Chorvátsku je momentálne vyše 1 000 000 turistov, väčšina v troch mestách a niet pochyb, že medzi nimi je hodne Slovákov. Pre chorvátsky turizmus je to nádejné číslo lebo v krajine je o 220 000 ľudí viac ako v rovnakom čase vlani. Viac v tomto zdroji cestovanie.pravda.sk Takže najskôr to môže dopadnúť tak, že o pár dní, (čiže keď sa slovenskí turisti vrátia z [...]

Smrteľne „vážne“ ku covidovým mutáciám

30.07.2021

Aká v poradí je už delta? Koľko tých mutácií ešte bude? Podľa toho, čo sledujem, a ako nás varujú odborníci, že ak sa neprestaneme správať ako stádo, ktorým opoziční politici hýbu tým smerom, ktorý im v danej chvíli vyhovuje, tak podľa mňa to neskončí ani vlnou théta. Ak šírenie covidu 19 a jeho mutácií vzniká práve uvoľňovaním nariadených pravidiel proti [...]

Tisícky vedcov bijú na poplach kvôli klimatickej kríze!

29.07.2021

Dostávame sa na zlomový bod! Musíme podniknúť okamžité kroky v súvislosti s klimatickou krízou. Spravili tak prostredníctvom článku publikovaného v stredu v žurnále BioScience, informuje portál Do „Extrémne klimatické udalosti a vzorce, ktoré sledujeme v niekoľkých uplynulých rokoch – nehovoriac o niekoľkých posledných týždňoch – zdôrazňujú zvýšenú [...]

hraničné kontroly, Berg, hranica,

Pravidlá sa na hraniciach menili už piaty raz

02.08.2021 05:55

V júli sa pravidlá na hraniciach menili päťkrát. V tento týždeň by ešte mala vyjsť nová vyhláška Úradu verejného zdravotníctva pre pendlerov.

Izrael, koronavírus, Pfizer/BioNTech

ONLINE: Európa si za vakcíny priplatí, Pfizeru pomohla zlá povesť AstraZenecy

02.08.2021 05:45

Farmaceutické spoločnosti Pfizer a Moderna si v nových zmluvách s Európskou úniou presadili vyššie ceny za vakcíny.

pocasie-2-8-2021

Zabudnite na tridsiatky, horúčavy si dajú pauzu. Dokedy?

01.08.2021 22:34

Slovensko už nebude také žeravé ako predtým. S tlakovou nížou prišiel aj chladnejší vzduch. Ako bude vyzerať prvý augustový týždeň?

Veronika Remišová

Remišová: Očkovacia lotéria je len doplnok, nie hlavný nástroj

01.08.2021 21:24

Očkovacia lotéria je len doplnkový nástroj na zvýšenie motivácie očkovať sa proti ochoreniu COVID-19, rozhodne nie hlavný pilier.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,236
Celková čítanosť: 6010603x
Priemerná čítanosť článkov: 4863x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy