Založ si blog

Pán premiér, kým Ústredný krízový štáb SR príjme prísne opatrenia súvisiace so šírením druhej vlny ochorenia na COVID-19

Bolo by dobre, aby ste si (nielen Vy, ale aj celý krízový štáb) prečítali článok, ktorý bol zverejnený na fb: Americký vedec chcel dokázať teóriu a hľadal dobrovoľníka, ktorý by sa nechal popraviť v elektrickom kresle…

odsúdenému mužovi navrhol, aby sa zúčastnil vedeckého experimentu, ktorý by spočíval v malom reze na ruke v tepne, aby jeho krv pomaly kvapkala až do poslednej kvapky. 

 Karikatúra denníka Pravda Gašparec 13.08.2020

Karikatúra denníka Pravda
Gašparec 13.08.2020 – odsúdenému mužovi navrhol, aby sa zúčastnil vedeckého experimentu, ktorý by spočíval v malom reze na ruke v tepne, aby jeho krv pomaly kvapkala až do poslednej kvapky.

Povedal mu, že zomrie, ale bude to smrť bez utrpenia a ani si nevšimne bolesti. Odsúdený muž súhlasil, pretože umieranie týmto spôsobom bolo lepšie ako umieranie v elektrickom kresle.

Položili ho na nosidlá a zviazali jeho telo, aby sa nemohol hýbať. Dole urobili malý zárez na zápästie a zastrčili mu malý hliníkový pohár pod pažu, rez bol plytký, ale stačilo, aby muž uveril, že mu boli rezané jeho žily.

Fľaša srvátky bola umiestnená pod posteľ s malým ventilom regulujúcim priechod kvapaliny vo forme kvapiek, ktoré padali do nádoby. 

Odsúdený muž počul kvapkanie a počítal každú kvapku, veril, že to bola jeho krv. Vedec, ktorý nevidel odsúdeného muža, zavrel ventily, aby sa kvapky spomalili a odsúdený si myslel, že mu dochádza krv. Časom jeho vzhľad stratil farbu, jeho srdcová frekvencia sa zrýchlila a stratil vzduch v pľúcach.

Keď zúfalstvo bolo na svojom vrchole, vedec úplne zavrel ventily a odsúdený muž utrpel infarkt a zomrel. 

Vedci dokázali, že ľudská myseľ prísne spĺňa všetko, čo je prijímané, či už je to pozitívne alebo negatívne, pôsobiace na celú psychiku a organickú časť človeka.

Aj keď si myslel, že myseľ nemá hranice, niekedy to vytvára dojem, že to funguje, čo však v skutočnosti neexistuje. 

To isté platí, keď ľudia hovoria, že majú koróna vírus – potom umierajú na čistý návrh. Pri sledovaní celej mediálnej masáži, nemajú silu ani túžbu bojovať, aj keď je známe, že testy ukazujú falošne pozitívne a negatívne výsledky, a ak je imunitný systém niekoho zdravý, nehrozí žiadne riziko smrti.

Preto stojí za to venovať pozornosť tomu, čomu veríte, pretože sa to skutočne stane, pretože podvedomá myseľ je najväčšia (!) Ľudská sila.

Nasledujúci citát o tejto situácii hovorí stručne a jasne:

SME TAK OBKLOPENÍ LŽOU, ŽE PRAVDA JE VNÍMANÁ AKO URÁŽKA

PS

Samozrejme nevylučujem, že ste to čítali, resp., že už o tom viete, ale najprv ako príjmete voči druhej vlne nejaké prísne opatrenia, ktoré by mohli občanov iba viac nahnevať, tak by bolo dobré najprv pouvažovať o slovách vedca v uvedenom článku.

 

 

Ficove referendum skončilo fiaskom

22.01.2023

Už takmer pred 2 rokmi som sa vyjadril, že vládnutie OĽaNO skončí predčasnými voľbami! Prekvapilo ma, že opozícia nespravila viac opatrení k tomu, aby predčasné voľby boli oveľa skôr. Veď len hlúposti koľké narobili Matovič so Sulíkom – už tie bohato stačili k povaleniu vlády. Dobrým príkladom je fakt, že kvôli ich unáhleným opatreniam proti Covidu prišlo [...]

S podvodníkmi sa na Slovensku roztrhlo vrece!

15.11.2022

V dnešnom denníku Pravda ma zaujal tento článok „Podvodníci sú prefíkaní. Takto vás budú presviedčať, že máte problém s bankovým účtom“ – autor článku vyzýva obzvlášť dôchodcov aby nenaleteli podvodníkom. „Podvodníci pracujú s emóciami, a tak sa snažia vo vás vyvolať pocit naliehavosti. Nechýba im vynaliezavosť a sú dobre zorganizovaní. Môže sa [...]

Študenti zabíjali sekerou!

13.11.2022

Aj v Česku prežili podobnú hrôzu útoku so sekerou, aká sa odohrala v Strednej odbornej škole v Novákoch. „Študent Strednej priemyselnej školy chemickej v Pardubiciach tam najprv nastražil výbušný systém a potom utiekol do iného mesta, kde sekerou zabil náhodného okoloidúceho. Keď ho dolapila polícia, otrávil sa.“ Zdroj hroza-v-cesku-student-zabijal-sekerou V článku [...]

Dúhový Pride

V Bratislave sa opäť uskutoční Dúhový Pride, jeho témou bude slovenská kultúra

25.06.2024 13:25

Návštevníci sa môžu tešiť na vystúpenia umelcov zastupujúcich rôzne regióny, etniká, identity a vekové skupiny.

Izrael / Palestína / Západný breh Jordánu /

Izraelský minister Smotrič sa usiluje o anexiu Západného brehu. Mojím životným poslaním je zmariť vznik palestínskeho štátu, vyhlásil

25.06.2024 13:10

Smotrič patrí ku krajne pravicovým členom vlády, na ktorých sa premiér Netanjahu musí teraz ešte viac spoliehať, keďže Ganc opustil vojnový kabinet.

Valerij Gerasimov / Vladimir Putin / Sergej Šojgu /

Súd v Haagu vydal zatykače na Šojga a Gerasimova za vojnové zločiny voči civilistom na Ukrajine

25.06.2024 13:07

Ten už skôr vydal zatykač aj na ruského prezidenta Vladimira Putina, a to v súvislosti s únosmi detí z okupovaných území Ukrajiny.

Nemecko Hamburg škola polizei komando

Hrozil, že sa odpáli aj s dcérou. Súd v SRN poslal muža na 12 rokov do väzenia

25.06.2024 12:44

Muž vlani svoju štvorročnú dcéru uniesol z bytu bývalej priateľky a potom s ňou zamieril k letisku v Hamburgu.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,473
Celková čítanosť: 7708250x
Priemerná čítanosť článkov: 5233x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy