Založ si blog

Igor, čo spravíš s tými, ktorí mobily nevlastnia? !

Fico avizuje, že jeho strana vládny návrh nepodporí, tvrdí, že vládna koalícia chce zneužiť situáciu so šírením nákazy novým koronavírusom… a tak chce sledovať svojich občanov.

Bývalá ministerka vnútra sa vyjadrila: „vláda a ústredný krízový štáb ešte v minulom týždni rozhodli o vývoji aplikácie, ktorá by zistila, s kým sa za posledných 14 dní stretol človek s potvrdenou nákazou novým koronavírusom.“ Zdroj: https://spravy.pravda.sk/– Len tak mimochodom – napadlo ma: Ako to chcú riešiť s občanmi, ktorí mobily nevlastnia? Všetci vieme, že takých ľudí je dosť a to hlavne v osadách v ktorých ako veľmi dobre vieme je hygiena na hony vzdialená od reality, samozrejme netreba zabúdať ani na bezdomovcov, ktorých je už tiež neúrekom… Takže takýto ľudia sa aj naďalej budú potulovať medzi ostatnými ľuďmi ako sa im zachce! Môže mi niekto vysvetliť, ako budú postupovať kompetentné orgány v takom prípade?! – Veď práve takýto ľudia môžu byť najväčšími šíriteľmi koronavírusu!!! – Stačí sa pozrieť len na to, ako to chodí napr. v Košiciach, že na ich sídliskách mnoho neprispôsobivých Rómov z Lunika IX., – ale aj mnoho bezdomovcov – viackrát denne chodia na najbližšie košické sídliska vyberať resp. preberať odpadky v kontajneroch, zároveň sa pohybujú medzi bežnými občanmi, dokonca poniektorí z nich ešte cestujú aj MHD a navštevujú rôzne potravinárske predajne, ale aj iné obchodné centra! (A už ani nehovorím o tom, ako sa tam správajú, že svojimi špinavými rukami obchytkávajú rôzny tovar, ale hlavne potraviny a pečivo). – Takže kým sa naše kompetentné orgány spamätajú a začnú to riešiť, tak to už bude príliš neskoro…

Ale k mobilom snáď už len toľko, že najskôr to dopadne tak, že mnohí Slováci si svoje mobily budú nechávať doma. – Takže čo budú orgány robiť v takom prípade?!

Kamenský 25.03.2020 – aktérov na obrázku si predstavujem tak, že bývalý premiér vyčíta terajšiemu premiérovi, že on je vinný zato, že koronavírus sa dostal aj na Slovensko! Preto tento problém si musí vyriešiť sám, že on a jeho strana ho v tom nepodporia. (No dalo by sa to vyložiť aj opačne…, takže hádam, že najskôr by tento spor mohol rozhodnúť iba Šalamún.)

Kamenský 25.03.2020 – aktérov na obrázku si predstavujem tak, že bývalý premiér vyčíta terajšiemu premiérovi, že on je vinný zato, že koronavírus sa dostal aj na Slovensko! Preto tento problém si musí vyriešiť sám, že on a jeho strana ho v tom nepodporia. (No dalo by sa to vyložiť aj opačne…, takže hádam, že najskôr by tento spor mohol rozhodnúť iba Šalamún.)

Chcem poprosiť čitateľov, ktorí by tu náhodou chceli oponovať tým, že aj osadníci majú mobily resp. najnovšie iPhony, tak s tým tvrdením sa dá súhlasiť, ale prevažná väčšina ich nemá, takže na ten problém poukazujem…, a nikto by to nemal brať na ľahkú váhu.

P.S.

Odkaz pánovi Ficovi: pán poslanec Fico, mne môj mobil bez problémov môžu sledovať aj 24 hodín denne, nemám čo skrývať, takže sa ani nemám čoho obávať.

 

 

Tvrdá rana pre Matoviča!

27.09.2021

Matovič nevie klamať, a preto jeho dôveryhodnosť v prieskume ide dolu vodou. A najväčšiu chybu spravil, že sa nechal obklopiť klamármi z koaličných strán. Tento zdroj kruta-realita-tvrda-rana-pre-matovica prišiel s týmto prieskumom: Prezidentke dôveruje 49 % Slovákov. Avšak na strane druhej nedôveruje jej až 50 % opýtaných. Ale na chvoste rebríčka tróni Igor [...]

Nádherná balónová šou

26.09.2021

Včera popoludní sme sa s najmladšou vnučkou vybrali pozrieť si balónovú fiestu v obci Čerhov. Bolo to úžasné divadlo. Vnučka sa od rána nevedela dočkať a neustále sa vypytovala kedy tam konečne pôjdeme? Najviac nespokojná bola na futbalovom ihrisku a stále sa pýtala kedy už tie balóny začnú lietať? https://www.youtube.com/watch?v=GqRJD9UPcoM [...]

Slováci, dokedy sa chcete iba prizerať na to nehorázne zdražovanie?

26.09.2021

Priplatíme si aj za teplo a ceny pre rodiny budú iné pre každý región Slovenska. „Priemerná rodina zaplatí na teple 625 eur za rok. Od januára by to malo byť v priemere o desať percent viac – teda približne o 60 eur za rok.“ – Definitívnu podobu účtov za teplo musí ešte schváliť štátny regulátor – zdroj pravda.sk/energetika/ no nepochybujem o tom, že to aj [...]

Belarus, Minsk, vojenské cvičenie, ruské tanky

Srbsko v polovici októbra absolvuje spoločné vojenské cvičenie s Ruskom

27.09.2021 19:15

Spoločné srbsko-ruské vojenské cvičenie s názvom Slovanský štít sa uskutoční v Srbsku.

nehoda autobus diaľnica nemecko

Nehoda autobusu v Rakúsku si vyžiadala takmer 30 zranených, stav piatich je vážny

27.09.2021 19:08

Autobus podľa úradov v zákrute z doposiaľ nezistených príčin narazil bokom do nákladného auta, zišiel z cesty a následne sa prevrátil.

Andrej Doležal / Juraj Tlapa /

Starosta Ivanky pri Dunaji varuje pred dopravným kolapsom, Doležalovi odovzdal otvorený list

27.09.2021 17:30

"Primäla nás k tomu neustále zhoršujúca sa situácia v doprave spolu s obavami, čo prinesie spustenie ďalších dopravných stavieb v okolí našej obce Ivanka pri Dunaji," vysvetlil starosta.

Košice / Protest / U.S. Steel /

Pokoj v U.S. Steel Košice. Dohodli sa na platoch

27.09.2021 17:06

Partneri sa od marca nevedeli dohodnúť na dĺžke týždenného pracovného času, zvýšení tarifných miezd či osobného ohodnotenia. Podpisom dodatku sa tento stav skončil.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,251
Celková čítanosť: 6122277x
Priemerná čítanosť článkov: 4894x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy