Založ si blog

Peter, držím ti palce, ty budeš držať mne

Peter, Ty si skala a na tej skale postavím takú stranu, že žiadne pekelné opozičné strany ju nepremôžu.

 Danglár 28.11.2019 – Peter, serie ma, že máš jednotku, ale dirigentskú taktovku aj tak držím a budem držať ja!

Danglár 28.11.2019 – Peter, serie ma, že máš jednotku, ale dirigentskú taktovku aj tak držím a budem držať ja!

Robko, nehnevaj sa na mňa, ale ak niekto 12 rokov podporuje zlodejov a podvodníkov, tak ten ich bude podporovať aj naďalej – s jedlom rastie chuť – a práve preto s tým treba skončiť!

Fico: „Povedal som, že za svojimi ľuďmi stojím. Za Martinom Glváčom stojím aj budem stáť. Ja som ho navrhol na kandidátku a 15 minút pred predsedníctvom ma požiadal, že nechce kandidovať. Takže nebude na kandidátke a ja jeho rozhodnutie rešpektujem,“ – áno pán predseda, dá sa to aj tak povedať, ale lepšie by bolo položiť si otázku: Prečo Glváča chceli v parlamente odvolať?!

Fico: „Peter, držím ti palce, ty budeš držať mne, budeme si navzájom chrániť chrbát, inak to nepôjde, chceme ísť do víťazného konca,“ – „Smer podľa Fica urobí všetko preto, aby vyhral parlamentné voľby piatykrát po sebe“ – „Nerobíme politiku preto, aby sme šli do opozície. Bude správne spájať najvyšší post, ktorý bude patriť Smeru po voľbách, s jednotkou na kandidátke.“ – áno s týmto prehlásením môžem súhlasiť a o tom ani nepochybujem, že Smer pre to urobí maximum, ale to je aj všetko, čo spraví pre svoju záchranu, avšak o tom rozhodnú voliči.

Fico odpovedal aj na otázku, aký post by chcel zaujať po voľbách?: „Či niečo iné? Neviem, ja by som bol rád riaditeľom Slovenskej informačnej služby, keby to bolo možné.“ – Zdroj: https://www.topky.sk/cl/1003093/1841665/ – Pán predseda, a ja by som bol rád, ak by som mal taký majetok ako tí Vaši zlodeji, ktorí sa nahrabali a nikto ich za to nepotrestal, a k tomu sa ešte národu drzo rehocú do oči – ako s každým vybabrali – lenže ja na rozdiel od nich mám charakter – a šťastím pre vás všetkých je len to, že slovenský národ je naozaj holubičí lebo v opačnom prípade si dovolím tvrdiť, že Vaša strana by už bola poriadne preriedená – mnohí jej členovia by už sedeli za mrežami v base a preferencie Vašej strany by boli na hranici zvoliteľnosti.

Kto dnes najviac kydá na Matoviča – je in

06.04.2020

Snáď nemusím vysvetľovať z ktorej politickej strany fúka vietor. Fico pred médiami po parlamentných voľbách prehlásil, že sa nebude správať tak, ako sa správal Matovič, kým bol v opozícii, skôr sa budú snažiť byť nápomocní v každej oblasti. – Avšak nezabudol podotknúť, že ak vládna koalícia bude robiť chyby, tak nato tvrdo poukážu. Neviem, či bol [...]

Matovič plánuje zákaz vychádzania počas veľkonočných sviatkov

05.04.2020

Premiér Matovič navrhol na Veľkú noc zaviesť zákaz vychádzania. – Návrh potvrdzuje nežiaducim nárastom potvrdených prípadov nákazy COVID-19. Na Slovensku pribudlo 21 potvrdených prípadov a celkovo už máme 471 nakazených – v piatok bolo testovaných 1889 ľudí, čo predstavuje 6-násobok testovaných oproti obdobiu zmeny vlády. (Dovedna už bolo testovaných 13 [...]

Matovič, môžeš ľutovať, že si premiérske kreslo nenechal Sulíkovi

04.04.2020

Tak by si nemusel vyplakávať pred kamerami, a trebárs ako „tlačový minister“ by si informoval média, že všetko zlé, čo sa na Slovensku udialo má na svedomí neschopný premiér. Sulík sa priznal, že nová vláda sa nádejala, že z počiatku bude prežívať aspoň tradičných pár týždňov pokoja. Áno kým nevypukol Covid-19 tak by im to aj vyšlo, veď sa zbavili Fica [...]

päsť, bitka, úder, násilie

Nemecký terorista mal trénovať na Slovensku, bezpečnostná firma to odmieta

06.04.2020 21:12

Slovensko sa opäť ocitá na teroristickej mape Európy. Po špekuláciách o výcviku Breivika prišiel Speigel s tvrdením, že ďalší masový vrah trénoval u nás.

Koaliční poslanci / Bratislavský hrad / Koaličná dohoda / Matovič / Heger /

Štvorkoalícia zverejnila znenie koaličnej dohody

06.04.2020 19:28

Jej uzatvorením členovia koalície vyjadrili plnú podporu vláde zvolenej na obdobie rokov 2020 až 2024.

Donald Trump, koronavírus

USA zaradili na zoznam teroristických organizácií Ruské imperiálne hnutie

06.04.2020 18:55

Ide o prvý prípad, keď sa do tohto zoznamu dostalo hnutie propagujúce nadradenosť bielej rasy.

Poľsko / Jaroslaw Kaczynski /

Poľskí poslanci odmietli korešpondenčné hlasovanie v prezidentských voľbách

06.04.2020 18:31

Odmietnutím návrhu došlo k nárastu neistoty, či sa počas aktuálnej pandémie koronavírusu prezidentské voľby v Poľsku - plánované na máj - vôbec uskutočnia.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 959
Celková čítanosť: 3736918x
Priemerná čítanosť článkov: 3897x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy