Založ si blog

Peter, držím ti palce, ty budeš držať mne

Peter, Ty si skala a na tej skale postavím takú stranu, že žiadne pekelné opozičné strany ju nepremôžu.

 Danglár 28.11.2019 – Peter, serie ma, že máš jednotku, ale dirigentskú taktovku aj tak držím a budem držať ja!

Danglár 28.11.2019 – Peter, serie ma, že máš jednotku, ale dirigentskú taktovku aj tak držím a budem držať ja!

Robko, nehnevaj sa na mňa, ale ak niekto 12 rokov podporuje zlodejov a podvodníkov, tak ten ich bude podporovať aj naďalej – s jedlom rastie chuť – a práve preto s tým treba skončiť!

Fico: „Povedal som, že za svojimi ľuďmi stojím. Za Martinom Glváčom stojím aj budem stáť. Ja som ho navrhol na kandidátku a 15 minút pred predsedníctvom ma požiadal, že nechce kandidovať. Takže nebude na kandidátke a ja jeho rozhodnutie rešpektujem,“ – áno pán predseda, dá sa to aj tak povedať, ale lepšie by bolo položiť si otázku: Prečo Glváča chceli v parlamente odvolať?!

Fico: „Peter, držím ti palce, ty budeš držať mne, budeme si navzájom chrániť chrbát, inak to nepôjde, chceme ísť do víťazného konca,“ – „Smer podľa Fica urobí všetko preto, aby vyhral parlamentné voľby piatykrát po sebe“ – „Nerobíme politiku preto, aby sme šli do opozície. Bude správne spájať najvyšší post, ktorý bude patriť Smeru po voľbách, s jednotkou na kandidátke.“ – áno s týmto prehlásením môžem súhlasiť a o tom ani nepochybujem, že Smer pre to urobí maximum, ale to je aj všetko, čo spraví pre svoju záchranu, avšak o tom rozhodnú voliči.

Fico odpovedal aj na otázku, aký post by chcel zaujať po voľbách?: „Či niečo iné? Neviem, ja by som bol rád riaditeľom Slovenskej informačnej služby, keby to bolo možné.“ – Zdroj: https://www.topky.sk/cl/1003093/1841665/ – Pán predseda, a ja by som bol rád, ak by som mal taký majetok ako tí Vaši zlodeji, ktorí sa nahrabali a nikto ich za to nepotrestal, a k tomu sa ešte národu drzo rehocú do oči – ako s každým vybabrali – lenže ja na rozdiel od nich mám charakter – a šťastím pre vás všetkých je len to, že slovenský národ je naozaj holubičí lebo v opačnom prípade si dovolím tvrdiť, že Vaša strana by už bola poriadne preriedená – mnohí jej členovia by už sedeli za mrežami v base a preferencie Vašej strany by boli na hranici zvoliteľnosti.

Rómsky prezident naložil Ficovi

12.12.2019

Jozef Konti neskrýva pobúrenie nad výrokmi Róberta Fica, ktorými obhajoval Mazureka a jeho názory o neprispôsobivých Rómoch na Slovensku. Ostro ich odsudzuje a tvrdí, že sú rasistické a ubližujú viac »

Najväčší problém som mala s Ficom

11.12.2019

Kalavská podala demisiu hlavne pre exponované vyjadrenia predsedu Smeru na jej osobu. Mala aj inú možnosť? - Iste, malá aj inú možnosť, ale ako vidieť s predsedom Smeru sa nehodno škriepiť, viac »

Francúzom sa zakazuje umierať v soboty, nedele a cez sviatky!

10.12.2019

Francúzska starostka zakázala 850 obyvateľom svojej dediny La Gresle umierať v sobotu, v nedeľu a počas sviatkov doma. Keď tam 1. decembra zomrel jeden z obyvateľov tamojšieho domova dôchodcov, viac »

parkovanie, parkovacia politika, petrzalka,

Bratislavské Nové Mesto spustí pilotnú parkovaciu zónu v lokalite Tehelné pole

14.12.2019 11:06

Miestne zastupiteľstvo schválilo všeobecne záväzné nariadenie o dočasnom parkovaní motorových vozidiel.

04-volby-majer

O voľbu poštou požiadalo doposiaľ zhruba 750 Slovákov žijúcich v zahraničí

14.12.2019 10:05

Žiadosť o voľbu poštou musí byť doručená najneskôr do 10. januára 2020.

Kyberútok / počítač /

V New Orleanse vyhlásili po kybernetickom útoku stav ohrozenia

14.12.2019 09:18

Boli zaznamenané pokusy o tzv. phishing a iné podozrivé aktivity, čo si vyžiadalo preventívne odstavenie serverov a všetkých počítačov patriacich samospráve.

počasie, vietor, zima

Dnes ešte sneh, na budúci týždeň +10 stupňov

14.12.2019 09:00

Počasie sa začalo meniť už vo štvrtok popoludní. V druhej polovici víkendu sa však bude meniť opäť.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 893
Celková čítanosť: 2782284x
Priemerná čítanosť článkov: 3116x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy