Založ si blog

Hlavná úloha opozície = SMER SD musí padnúť!

Rozhádzaná opozícia sa nevie zjednotiť, ale všetkým ide iba o to, aby SMER SD už po marcových voľbách nevládol… nikto ešte ani nevie ako parlamentné voľby dopadnú, ale média už šíria správu, že Čaputová hovorí o úradníckom kabinete.

Tento prípad je jasným dôkazom toho ako média dokážu manipulovať s nerozhodnými voličmi. Stačí zverejniť článok, že opozícia nemá dosť hlasov na to, aby teraz vládla, že preferencie ju po marcových voľbách pasujú do vlády len v prípade zostavenia krkolomnej 7-koalície. K tomu sa pricapí správa, že prezidentka Zuzana Čaputová hovorí, že ak padne súčasná vláda, zostaví úradnícky kabinet a koleso sa točí na plné obrátky…to, že ak taký stav nastane a čo o tom hovorí Ústava SR – to ako vidieť autorov takýchto článkov vôbec netrápi, veď účel svätí prostriedky, a im ani o nič iné nejde. (Za svoje bludy dostanú zaplatené a k tomu za ne nenesú žiadnu zodpovednosť, veď všetko sa zvali na voličov).

Lenže podľa Ústavy SR nie je v právomoci prezidentky zostavovať vládu. Prezidentka môže vymenovať vládu alebo členov vlády len na základe hlasovania NR SR.

Pripadá mi to tak, že články tohto rangu chcú prehovoriť do duše tých voličov, ktorí dávajú svoje hlasy opozičným stranám, aby ich dali iba tým, ktoré sú na popredných miestach.

Desaťročia tvrdím, že na Slovensku vo všetkých doterajších voľbách zohrali veľkú úlohu média – a všetko nasvedčuje tomu, že to nebude inak ani v budúcoročných parlamentných voľbách.

SNS si kúpila hlasy dôchodcov

17.09.2019

Dôchodcovia už od 1. januára 2020 nebudú musieť platiť koncesionárske poplatky. Danko sa pochválil, že plní svoje sľuby zo začiatku funkčného obdobia. Teda klobúk dole pred kapitánom, že viac »

Danko sa správa ako keby iba včera nastúpil do vlády

16.09.2019

Pán kapitán a čo ste robili takmer 4 roky, keď až teraz poukazujete na správu, podľa ktorej má Slovensko najslabší výber DPH?! Tvrdíte, že „máme nekoncepčné odmeňovanie v štátnej správe. viac »

Fico rafinovaný plán nepotrebuje

15.09.2019

Média kalkulujú, že Fico má plán na to, ako vládnuť ďalej. Veď nato netreba žiadneho politológa, aby to voliči nevideli, že 7-koalícia zostavená z opozičných strán a nových subjektov viac »

Žilina

Žilina vstúpi do Únie miest Slovenska na začiatku roka 2020

17.09.2019 23:03

Vstup mesta do ÚMS podporilo 23 poslancov, proti nebol nikto.

dieťa, šikana, pedofil, strach, plač

V prípade pohlavného zneužívania by mali súdiť dvoch kňazov

17.09.2019 22:23

K údajnému zneužívaniu došlo na pôde seminára sv. Pia X., inštitúcie nachádzajúcej sa vo Vatikáne.

Spain Politics

Španielsko čakajú štvrté voľby za štyri roky

17.09.2019 21:41, aktualizované: 21:59

Posledné parlamentné voľby sa v Španielsku konali v apríli.

paprikový sprej, kaser

Košické gymnázium evakuovali dva razy

17.09.2019 20:40

Podľa jedného z rodičov študenta, ktorý navštevuje školu, bola do ovzdušia vypustená zatiaľ neznáma dráždivá látka a žiaci a personál školy začali kašľať.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 864
Celková čítanosť: 2558606x
Priemerná čítanosť článkov: 2961x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy