Založ si blog

Aj môj obdiv má pani Čaputová

Ale nie v tom ako sa oblieka. Podľa mňa ak chce pani prezidentka nosiť na brušku priliehavé šaty, tak v tom prípade potrebuje minimálne 2 krát týždenne poctivo cvičiť v nejakom fitku – aspoň pol roka. (Nie je ešte tak stará ako napr. nemecká kancelárka Angela Merkelová, – ona svoj výzor už meniť nemusí, na ňu si už všetci zvykli). Kvôli objektivite vložím sem príspevok dámy, ktorá oblečenie pani prezidentky okomentovala nasledovne: „nemôžem si pomôcť, ale to priliehavé oblečenie pôsobí na tom jej bruchu vulgárne až obscénne“ (regulienka – dnes 00:07)

Avšak napriek vzhľadu pani prezidentky, musím pochváliť jej postoj, akým sa prezentovala v prítomnosti rakúskeho prezidenta: „Rakúsko bolo v období totality pre Slovákov nádejou, že slobodný svet za ostnatým drôtom existuje. Preto je povinnosťou slobodu si chrániť.“ – Naozaj, za tieto slová si pani Čaputová zaslúži pochvalu, obzvlášť za poďakovanie rakúskemu prezidentovi Alexandrovi Van der Bellenovi za to, že ako susedia nám Rakúšania pred 30 rokmi podali pomocnú ruku: „Ďakujeme za otvorenie hraníc našim občanom, čo tiež významne prispelo k pádu železnej opony a návratu slobody a demokracie do našej časti Európy.“ Zdroj: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/524167-prezidentka-odcestovala-na-navstevu-rakuska/

O niečo menej ma potešili slová rakúskeho prezidenta. -Vyzdvihol prácu tisícok slovenských zdravotných sestier a opatrovateliek. V mene rakúskych občanov im poďakoval a zdôraznil, že rakúske rodiny si túto pomoc „nesmierne vážia“. – Ak by som mal možnosť hovoriť osobne s rakúskym prezidentom, tak by som mu povedal toto: Áno pán prezident, Vaši občania si prácu našich zdravotných sestier a opatrovateliek nesmierne vážia, ale určite nie iba preto, že si svoju prácu robia svedomito, skôr to bude tým, že ak by tú istú prácu mali robiť Vaše zdravotné sestry a opatrovateľky, tak tie by to za tie peniaze, ktoré dostávajú Slovenky určite nerobili, a požadovali by minimálne dvojnásobok ich mzdy.

SNS si kúpila hlasy dôchodcov

17.09.2019

Dôchodcovia už od 1. januára 2020 nebudú musieť platiť koncesionárske poplatky. Danko sa pochválil, že plní svoje sľuby zo začiatku funkčného obdobia. Teda klobúk dole pred kapitánom, že viac »

Danko sa správa ako keby iba včera nastúpil do vlády

16.09.2019

Pán kapitán a čo ste robili takmer 4 roky, keď až teraz poukazujete na správu, podľa ktorej má Slovensko najslabší výber DPH?! Tvrdíte, že „máme nekoncepčné odmeňovanie v štátnej správe. viac »

Fico rafinovaný plán nepotrebuje

15.09.2019

Média kalkulujú, že Fico má plán na to, ako vládnuť ďalej. Veď nato netreba žiadneho politológa, aby to voliči nevideli, že 7-koalícia zostavená z opozičných strán a nových subjektov viac »

Žilina

Žilina vstúpi do Únie miest Slovenska na začiatku roka 2020

17.09.2019 23:03

Vstup mesta do ÚMS podporilo 23 poslancov, proti nebol nikto.

dieťa, šikana, pedofil, strach, plač

V prípade pohlavného zneužívania by mali súdiť dvoch kňazov

17.09.2019 22:23

K údajnému zneužívaniu došlo na pôde seminára sv. Pia X., inštitúcie nachádzajúcej sa vo Vatikáne.

Spain Politics

Španielsko čakajú štvrté voľby za štyri roky

17.09.2019 21:41, aktualizované: 21:59

Posledné parlamentné voľby sa v Španielsku konali v apríli.

paprikový sprej, kaser

Košické gymnázium evakuovali dva razy

17.09.2019 20:40

Podľa jedného z rodičov študenta, ktorý navštevuje školu, bola do ovzdušia vypustená zatiaľ neznáma dráždivá látka a žiaci a personál školy začali kašľať.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 864
Celková čítanosť: 2558656x
Priemerná čítanosť článkov: 2961x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy