Založ si blog

Fico pripustil, žeby nemusel byť ani na čele kandidačnej listiny

Pán predseda, toto ste mali spraviť už dávno a nečakať dovtedy, kým Vás k tomu dotlačí premiér Pelegrini.

Takto by ste si ušetrili viacero zakopnutí pred médiami a aj voliči by sa na Vás pozerali s väčším rešpektom. (Ale ako sa hovorí radšej neskoro ako nikdy).

Vaše slová na dnešnej tlačovej konferencii: „Nepatrím k politikom, ktorí sú presvedčení, že keď založili politickú stranu, tak ju musia aj pochovať.“ Pripustili ste aj to, že by ste nemuseli byť jednotkou na kandidátke. – Sú to slová chlapa, ktorý má svoju hrdosť a česť, teraz už len treba veriť, že sa tých slov budete aj držať a že sa nestane to, že o pár mesiacov budete tvrdiť pravý opak.

Pripustili ste, že k voľbám sa postavíte tak, aby ich Smer vyhral. – Musím povedať, že napriek tomu, že nie som Vašim voličom, tak o tom vôbec nepochybujem, že spravíte všetko preto, aby Vaša strana opäť vyhrala parlamentné voľby.

Pán Fico, nechcem sa vŕtať v histórii Vašich výrokov, ale zaujal ma nasledovný príspevok jedného z čitateľov k článku o Vašej dnešnej tlačovej konferencii: „„Nepatrím k politikom, ktorí sú presvedčení, že keď založili politickú stranu, tak ju musia aj pochovať.„ Pekne si ten Fico serie do huby, ešte nedávno (dva týždne?) tvrdil, že on Smer založil a on ho aj pochová…a takto podobne je to so všetkými jeho prehláseniami…ako sa mu kedy hodí, on klame tak systematicky, že už nevie, čo povedal včera a nie je schopný rozlíšiť, čo je pravda a čo lož…““

PS

Vážení čitatelia,

v minulosti som napísal zopár blogov, ktorými som chcel upozorniť hlavne vodičov motorových vozidiel, aby v oblastiach v ktorých je veľký predpoklad, že im do cesty môže vbehnúť divoká zver, ale aj domáca, no také blogy mnohí z vás nemajú záujem čítať (vidieť to z počtu, ktorý je ukazovateľom koľkí čitatelia si to pozreli) – preto využívam túto príležitosť k tomu, aby som vodičov na tento problém znovu upozornil. (Totiž je predpoklad, že tento blog si prečíta oveľa väčší počet čitateľov ako tie blogy, ktoré som spomenul).

Dnes som mal to „šťastie“, že som sa s takýmito prípadmi stretol až dvakrát. Ráno, keď som sa vybral do lesa na huby, tak na ceste som zbadal usmrtenú mačku. Podvečer, keď som sa vracal z kupačky na Bukovci, tak zhruba 1 km pred obcou Baška ležal na okraji cesty zrazený a usmrtený mladý srnec a vodič, ktorému z lesa vybehol priamo pod kolesa mal odstavené svoje auto vedľa krajnice na druhej strane cesty – mobilom práve volal policajtov, aby prišli k tejto nehode. (K nehode došlo hádam 2-3 minúty pred tým, keď som tam prichádzal. Vodič mi povedal, že napriek tomu, že nešiel rýchlo, tak nemal šancu nehode zabrániť lebo ten srnec mu vyskočil spoza stromov tak rýchlo, že to boli iba sekundy…)

Dávam sem aj fotografie oboch uhynutých zvierat:

Táto mačka v zúfalstve: nemohla sa už pozerať na to kam spejeme, tak dnes ráno spáchala samovraždu, skočila do dráhy prvému vozidlu, ktoré prechádzalo pred jej obydlím.

Táto mačka dnes ráno v zúfalstve „spáchala samovraždu“, skočila do dráhy prvému vozidlu, ktoré prechádzalo pred jej obydlím.

Už aj niektoré zvieratá majú plné zuby toho, čo sa v našej krajine deje...

Už aj niektoré zvieratá majú plné zuby toho, čo sa v našej krajine deje…

 V danej chvíli sa ocitol na nesprávnom mieste, možno ho vyplašil nejaký pes... :-(

V danej chvíli sa ocitol na nesprávnom mieste, možno ho vyplašil nejaký pes… 🙁

 K nehode došlo o 18: 01 - viditeľnosť bola ešte veľmi dobrá, no ani to vodičovi nepomohlo.

K nehode došlo o 18: 01 – viditeľnosť bola ešte veľmi dobrá, no ani to vodičovi nepomohlo.

 Viem, že takýto pohľad nie pre ľudí so slabším žalúdkom, ale malo by to byť výstrahou aj pre tých, ktorí si hovoria, že im sa to nemôže stať.

Viem, že takýto pohľad nie je pre ľudí so slabším žalúdkom, ale malo by to byť výstrahou aj pre tých, ktorí si hovoria, že im sa to nemôže stať.

 Nešťastný účastník nehody.

Nešťastný účastník nehody.

SNS si kúpila hlasy dôchodcov

17.09.2019

Dôchodcovia už od 1. januára 2020 nebudú musieť platiť koncesionárske poplatky. Danko sa pochválil, že plní svoje sľuby zo začiatku funkčného obdobia. Teda klobúk dole pred kapitánom, že viac »

Danko sa správa ako keby iba včera nastúpil do vlády

16.09.2019

Pán kapitán a čo ste robili takmer 4 roky, keď až teraz poukazujete na správu, podľa ktorej má Slovensko najslabší výber DPH?! Tvrdíte, že „máme nekoncepčné odmeňovanie v štátnej správe. viac »

Fico rafinovaný plán nepotrebuje

15.09.2019

Média kalkulujú, že Fico má plán na to, ako vládnuť ďalej. Veď nato netreba žiadneho politológa, aby to voliči nevideli, že 7-koalícia zostavená z opozičných strán a nových subjektov viac »

Žilina

Žilina vstúpi do Únie miest Slovenska na začiatku roka 2020

17.09.2019 23:03

Vstup mesta do ÚMS podporilo 23 poslancov, proti nebol nikto.

dieťa, šikana, pedofil, strach, plač

V prípade pohlavného zneužívania by mali súdiť dvoch kňazov

17.09.2019 22:23

K údajnému zneužívaniu došlo na pôde seminára sv. Pia X., inštitúcie nachádzajúcej sa vo Vatikáne.

Spain Politics

Španielsko čakajú štvrté voľby za štyri roky

17.09.2019 21:41, aktualizované: 21:59

Posledné parlamentné voľby sa v Španielsku konali v apríli.

paprikový sprej, kaser

Košické gymnázium evakuovali dva razy

17.09.2019 20:40

Podľa jedného z rodičov študenta, ktorý navštevuje školu, bola do ovzdušia vypustená zatiaľ neznáma dráždivá látka a žiaci a personál školy začali kašľať.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 864
Celková čítanosť: 2558680x
Priemerná čítanosť článkov: 2961x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy