Založ si blog

Fico pripustil, žeby nemusel byť ani na čele kandidačnej listiny

Pán predseda, toto ste mali spraviť už dávno a nečakať dovtedy, kým Vás k tomu dotlačí premiér Pelegrini.

Takto by ste si ušetrili viacero zakopnutí pred médiami a aj voliči by sa na Vás pozerali s väčším rešpektom. (Ale ako sa hovorí radšej neskoro ako nikdy).

Vaše slová na dnešnej tlačovej konferencii: „Nepatrím k politikom, ktorí sú presvedčení, že keď založili politickú stranu, tak ju musia aj pochovať.“ Pripustili ste aj to, že by ste nemuseli byť jednotkou na kandidátke. – Sú to slová chlapa, ktorý má svoju hrdosť a česť, teraz už len treba veriť, že sa tých slov budete aj držať a že sa nestane to, že o pár mesiacov budete tvrdiť pravý opak.

Pripustili ste, že k voľbám sa postavíte tak, aby ich Smer vyhral. – Musím povedať, že napriek tomu, že nie som Vašim voličom, tak o tom vôbec nepochybujem, že spravíte všetko preto, aby Vaša strana opäť vyhrala parlamentné voľby.

Pán Fico, nechcem sa vŕtať v histórii Vašich výrokov, ale zaujal ma nasledovný príspevok jedného z čitateľov k článku o Vašej dnešnej tlačovej konferencii: „„Nepatrím k politikom, ktorí sú presvedčení, že keď založili politickú stranu, tak ju musia aj pochovať.„ Pekne si ten Fico serie do huby, ešte nedávno (dva týždne?) tvrdil, že on Smer založil a on ho aj pochová…a takto podobne je to so všetkými jeho prehláseniami…ako sa mu kedy hodí, on klame tak systematicky, že už nevie, čo povedal včera a nie je schopný rozlíšiť, čo je pravda a čo lož…““

PS

Vážení čitatelia,

v minulosti som napísal zopár blogov, ktorými som chcel upozorniť hlavne vodičov motorových vozidiel, aby v oblastiach v ktorých je veľký predpoklad, že im do cesty môže vbehnúť divoká zver, ale aj domáca, no také blogy mnohí z vás nemajú záujem čítať (vidieť to z počtu, ktorý je ukazovateľom koľkí čitatelia si to pozreli) – preto využívam túto príležitosť k tomu, aby som vodičov na tento problém znovu upozornil. (Totiž je predpoklad, že tento blog si prečíta oveľa väčší počet čitateľov ako tie blogy, ktoré som spomenul).

Dnes som mal to „šťastie“, že som sa s takýmito prípadmi stretol až dvakrát. Ráno, keď som sa vybral do lesa na huby, tak na ceste som zbadal usmrtenú mačku. Podvečer, keď som sa vracal z kupačky na Bukovci, tak zhruba 1 km pred obcou Baška ležal na okraji cesty zrazený a usmrtený mladý srnec a vodič, ktorému z lesa vybehol priamo pod kolesa mal odstavené svoje auto vedľa krajnice na druhej strane cesty – mobilom práve volal policajtov, aby prišli k tejto nehode. (K nehode došlo hádam 2-3 minúty pred tým, keď som tam prichádzal. Vodič mi povedal, že napriek tomu, že nešiel rýchlo, tak nemal šancu nehode zabrániť lebo ten srnec mu vyskočil spoza stromov tak rýchlo, že to boli iba sekundy…)

Dávam sem aj fotografie oboch uhynutých zvierat:

Táto mačka v zúfalstve: nemohla sa už pozerať na to kam spejeme, tak dnes ráno spáchala samovraždu, skočila do dráhy prvému vozidlu, ktoré prechádzalo pred jej obydlím.

Táto mačka dnes ráno v zúfalstve „spáchala samovraždu“, skočila do dráhy prvému vozidlu, ktoré prechádzalo pred jej obydlím.

Už aj niektoré zvieratá majú plné zuby toho, čo sa v našej krajine deje...

Už aj niektoré zvieratá majú plné zuby toho, čo sa v našej krajine deje…

 V danej chvíli sa ocitol na nesprávnom mieste, možno ho vyplašil nejaký pes... :-(

V danej chvíli sa ocitol na nesprávnom mieste, možno ho vyplašil nejaký pes… 🙁

 K nehode došlo o 18: 01 - viditeľnosť bola ešte veľmi dobrá, no ani to vodičovi nepomohlo.

K nehode došlo o 18: 01 – viditeľnosť bola ešte veľmi dobrá, no ani to vodičovi nepomohlo.

 Viem, že takýto pohľad nie pre ľudí so slabším žalúdkom, ale malo by to byť výstrahou aj pre tých, ktorí si hovoria, že im sa to nemôže stať.

Viem, že takýto pohľad nie je pre ľudí so slabším žalúdkom, ale malo by to byť výstrahou aj pre tých, ktorí si hovoria, že im sa to nemôže stať.

 Nešťastný účastník nehody.

Nešťastný účastník nehody.

Zaistili Kičurove zlaté tehličky za pol milióna eur

17.06.2020

Polícia zaistila desiatky zlatých tehličiek za približne pol milióna eur – majú patriť bývalému šéfovi Správy štátnych hmotných rezerv (SŠHR) Kajetánovi Kičurovi a mal ich uložené v bezpečnostnej schránke. – Kičura je obvinený z korupcie a už druhý mesiac je vo väzbe. – Zdroj:pravda.sk – Z čela štátnych hmotných rezerv ho odvolala Matovičova [...]

Tvrdohlavý Matovič!

16.06.2020

Nevolil som pani Čaputovú za prezidentku, ale musím uznať, že právom kritizuje vládu za nedeľné zatváranie obchodov. Prezidentka nepovažuje obmedzenie nedeľného predaja z dôvodu sanitárneho dňa za primerané a dôvodné. – Myslím si to isté, sanitárne opatrenia môžu majitelia prevádzok realizovať kedykoľvek. Počas núdzového stavu sa to ešte dalo tolerovať, ale teraz [...]

Uhrík podal trestné oznámenie na premiéra Matoviča

15.06.2020

Vyzerá to tak, že Uhríkovým vzorom je Blaha strany Smer-sd, obaja sa dokážu zviditeľniť hlúposťami, ktoré vedia pretočiť tak, ako im to v danej chvíli vyhovuje. Spoliehajú sa na to, že sa nájde dostatok čitateľov, ktorí ich tvrdeniam uveria. Uhrík tvrdí, že premiér Igor Matovič považuje nacistickú NSDAP za pozitívny vzor. – Pripomeniem, že Uhrík sa chytil [...]

pocasie-7-7-2020

Prudký pád teploty, ale chladnejšie počasie dlho nevydrží

06.07.2020 23:00

Mrholenie, dážď či len prehánky. To všetko bude možné zažiť na viacerých miestach Slovenska spolu s poklesom teplôt.

Juraj Šeliga

Dusno v koalícii. Šeliga: Brzdime a neprilievajme olej do ohňa!

06.07.2020 19:27

„Stojíme pevne za Borisom Kollárom,“ odkázal po poslaneckom klube Peter Pčolinský (Sme rodina). Pre TV Pravda sa vyjadrili aj Juraj Šeliga (Za ľudí) a Anna Zemanová (SaS).

Chorvátsko Voľby Parlamentné

Chorvátsky premiér s „koronou“ víťazstva

06.07.2020 18:08

Parlamentné voľby v Chorvátsku boli predčasné, ale pre šéfa vlády prišli v pravý čas.

pčolinský

Pčolinský: Sme rodina pevne stojí za svojím predsedom

06.07.2020 18:02

V pondelok majú na koaličnej rade hovoriť aj o tom, či Boris Kollár navrhne, aby parlament hlasoval o jeho odvolaní.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,011
Celková čítanosť: 4259129x
Priemerná čítanosť článkov: 4213x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy