Založ si blog

Fico pripustil, žeby nemusel byť ani na čele kandidačnej listiny

Pán predseda, toto ste mali spraviť už dávno a nečakať dovtedy, kým Vás k tomu dotlačí premiér Pelegrini.

Takto by ste si ušetrili viacero zakopnutí pred médiami a aj voliči by sa na Vás pozerali s väčším rešpektom. (Ale ako sa hovorí radšej neskoro ako nikdy).

Vaše slová na dnešnej tlačovej konferencii: „Nepatrím k politikom, ktorí sú presvedčení, že keď založili politickú stranu, tak ju musia aj pochovať.“ Pripustili ste aj to, že by ste nemuseli byť jednotkou na kandidátke. – Sú to slová chlapa, ktorý má svoju hrdosť a česť, teraz už len treba veriť, že sa tých slov budete aj držať a že sa nestane to, že o pár mesiacov budete tvrdiť pravý opak.

Pripustili ste, že k voľbám sa postavíte tak, aby ich Smer vyhral. – Musím povedať, že napriek tomu, že nie som Vašim voličom, tak o tom vôbec nepochybujem, že spravíte všetko preto, aby Vaša strana opäť vyhrala parlamentné voľby.

Pán Fico, nechcem sa vŕtať v histórii Vašich výrokov, ale zaujal ma nasledovný príspevok jedného z čitateľov k článku o Vašej dnešnej tlačovej konferencii: „„Nepatrím k politikom, ktorí sú presvedčení, že keď založili politickú stranu, tak ju musia aj pochovať.„ Pekne si ten Fico serie do huby, ešte nedávno (dva týždne?) tvrdil, že on Smer založil a on ho aj pochová…a takto podobne je to so všetkými jeho prehláseniami…ako sa mu kedy hodí, on klame tak systematicky, že už nevie, čo povedal včera a nie je schopný rozlíšiť, čo je pravda a čo lož…““

PS

Vážení čitatelia,

v minulosti som napísal zopár blogov, ktorými som chcel upozorniť hlavne vodičov motorových vozidiel, aby v oblastiach v ktorých je veľký predpoklad, že im do cesty môže vbehnúť divoká zver, ale aj domáca, no také blogy mnohí z vás nemajú záujem čítať (vidieť to z počtu, ktorý je ukazovateľom koľkí čitatelia si to pozreli) – preto využívam túto príležitosť k tomu, aby som vodičov na tento problém znovu upozornil. (Totiž je predpoklad, že tento blog si prečíta oveľa väčší počet čitateľov ako tie blogy, ktoré som spomenul).

Dnes som mal to „šťastie“, že som sa s takýmito prípadmi stretol až dvakrát. Ráno, keď som sa vybral do lesa na huby, tak na ceste som zbadal usmrtenú mačku. Podvečer, keď som sa vracal z kupačky na Bukovci, tak zhruba 1 km pred obcou Baška ležal na okraji cesty zrazený a usmrtený mladý srnec a vodič, ktorému z lesa vybehol priamo pod kolesa mal odstavené svoje auto vedľa krajnice na druhej strane cesty – mobilom práve volal policajtov, aby prišli k tejto nehode. (K nehode došlo hádam 2-3 minúty pred tým, keď som tam prichádzal. Vodič mi povedal, že napriek tomu, že nešiel rýchlo, tak nemal šancu nehode zabrániť lebo ten srnec mu vyskočil spoza stromov tak rýchlo, že to boli iba sekundy…)

Dávam sem aj fotografie oboch uhynutých zvierat:

Táto mačka v zúfalstve: nemohla sa už pozerať na to kam spejeme, tak dnes ráno spáchala samovraždu, skočila do dráhy prvému vozidlu, ktoré prechádzalo pred jej obydlím.

Táto mačka dnes ráno v zúfalstve „spáchala samovraždu“, skočila do dráhy prvému vozidlu, ktoré prechádzalo pred jej obydlím.

Už aj niektoré zvieratá majú plné zuby toho, čo sa v našej krajine deje...

Už aj niektoré zvieratá majú plné zuby toho, čo sa v našej krajine deje…

 V danej chvíli sa ocitol na nesprávnom mieste, možno ho vyplašil nejaký pes... :-(

V danej chvíli sa ocitol na nesprávnom mieste, možno ho vyplašil nejaký pes… 🙁

 K nehode došlo o 18: 01 - viditeľnosť bola ešte veľmi dobrá, no ani to vodičovi nepomohlo.

K nehode došlo o 18: 01 – viditeľnosť bola ešte veľmi dobrá, no ani to vodičovi nepomohlo.

 Viem, že takýto pohľad nie pre ľudí so slabším žalúdkom, ale malo by to byť výstrahou aj pre tých, ktorí si hovoria, že im sa to nemôže stať.

Viem, že takýto pohľad nie je pre ľudí so slabším žalúdkom, ale malo by to byť výstrahou aj pre tých, ktorí si hovoria, že im sa to nemôže stať.

 Nešťastný účastník nehody.

Nešťastný účastník nehody.

Koľkých nás nakazia dovolenkári vracajúci sa z Chorvátska? !

31.07.2021

V Chorvátsku je momentálne vyše 1 000 000 turistov, väčšina v troch mestách a niet pochyb, že medzi nimi je hodne Slovákov. Pre chorvátsky turizmus je to nádejné číslo lebo v krajine je o 220 000 ľudí viac ako v rovnakom čase vlani. Viac v tomto zdroji cestovanie.pravda.sk Takže najskôr to môže dopadnúť tak, že o pár dní, (čiže keď sa slovenskí turisti vrátia z [...]

Smrteľne „vážne“ ku covidovým mutáciám

30.07.2021

Aká v poradí je už delta? Koľko tých mutácií ešte bude? Podľa toho, čo sledujem, a ako nás varujú odborníci, že ak sa neprestaneme správať ako stádo, ktorým opoziční politici hýbu tým smerom, ktorý im v danej chvíli vyhovuje, tak podľa mňa to neskončí ani vlnou théta. Ak šírenie covidu 19 a jeho mutácií vzniká práve uvoľňovaním nariadených pravidiel proti [...]

Tisícky vedcov bijú na poplach kvôli klimatickej kríze!

29.07.2021

Dostávame sa na zlomový bod! Musíme podniknúť okamžité kroky v súvislosti s klimatickou krízou. Spravili tak prostredníctvom článku publikovaného v stredu v žurnále BioScience, informuje portál Do „Extrémne klimatické udalosti a vzorce, ktoré sledujeme v niekoľkých uplynulých rokoch – nehovoriac o niekoľkých posledných týždňoch – zdôrazňujú zvýšenú [...]

pocasie-2-8-2021

Zabudnite na tridsiatky, horúčavy si dajú pauzu. Dokedy?

01.08.2021 22:34

Slovensko už nebude také žeravé ako predtým. S tlakovou nížou prišiel aj chladnejší vzduch. Ako bude vyzerať prvý augustový týždeň?

Veronika Remišová

Remišová: Očkovacia lotéria je len doplnok, nie hlavný nástroj

01.08.2021 21:24

Očkovacia lotéria je len doplnkový nástroj na zvýšenie motivácie očkovať sa proti ochoreniu COVID-19, rozhodne nie hlavný pilier.

Požiare v Turecku

Oddych v Turecku ničia plamene. Útočí aj vírus

01.08.2021 20:00

Dovolenka vo viacerých tureckých letoviskách má ohnivú podobu. A aby nešťastia nebolo málo, počet nových prípadov nákazy koronavírusom je na vzostupe.

Hlavna Porec

Chorváti zadržali Nemcov, ktorí nechali deti a psa v rozpálenom aute

01.08.2021 19:39

Chorvátska polícia zadržala nemecký pár za to, že nechal v horúčave v zamknutom aute so zatvorenými oknami svoje dve deti a psa.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,236
Celková čítanosť: 6010540x
Priemerná čítanosť článkov: 4863x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy