Založ si blog

KDH sa kvôli plnému válovu spojí aj s falošnými liberálmi

Liberáli a KDH chcú ovládnuť náš štát. Švec podáva Harabinovi ruku na spoluprácu. Včera sa stretli na spoločných rokovaniach Kiska so Sulíkom a za jeden stôl si zasadli Truban, Beblavý a Hlina. Všetci sa rozprávali o tom, ako dosiahnuť to, aby po najbližších voľbách do NR SR moc v našom štáte prevzali liberáli s podporou (vraj) falošných kresťanov na čele s Hlinom, ktorí medzičasom ovládli KDH. (Nechcem sa zastávať KDHakov pod vedením Hlinu, ale myslím si, že mohli sa spojiť priamo s diablom…, ale kladiem otázku: Kto je falošnejší Hlina alebo liberáli? Tvrdím, že v tomto prípade je to úplne jedno, aj v prvom aj druhom prípade sú falošní obaja, ak ide o koryto všetci sú rovnakí). 🙁

Sulík skonštatoval: „SaS ide do volieb samostatne, avšak komunikácia medzi opozičnými subjektmi je nevyhnutná pre zostavenie dobrej vlády pre Slovensko po voľbách 2020.“

Kiska uviedol: „Neformálne rozhovory o spolupráci chce absolvovať s každou demokratickou politickou stranou. Dodal, že so Sulíkom sa nie vždy na všetkom zhodli, ale majú spoločný cieľ, urobiť zo Slovenska lepšie miesto pre život. – Verejne kladiem Kiskovi otázku: Mal tým na mysli všetkých občanov Slovenska alebo iba tých boháčov, ktorými sa tak rád necháva prezentovať??

Hlina uviedol, že sa s lídrami ( Spolu – občianskou demokraciou a Progresívnym Slovenskom)  zhodli, že má zmysel rokovať o spolupráci pred budúcoročnými parlamentnými voľbami, do ktorých zostáva osem mesiacov. „Dohoda by mala upraviť vzťahy strán do parlamentných volieb a lídri strán predpokladajú, že po vzájomnej konzultácii v jednotlivých stranách by mohla byť podpísaná do desiatich dní.“

V piatok 28. júna sa zišli predstavitelia vlasteneckých subjektov, rokovali o možnej spolupráci a spoločnom postupe v nadchádzajúcich voľbách do NR SR.

Róbert Švec sa vyjadril: „Časť organizátorov nám predstavila víziu spoločnej kandidátky proslovenských subjektov pre voľby do NR SR v roku 2020, ktorú by mal viesť Štefan Harabin. Nechýbali lamentácie k téme Čaputová – liberáli v prezidentských voľbách vyhrali, lebo národné sily sa nedokázali spojiť, že každý má veľké ego, každý chce byť predseda, líder a pod.“ – Svätá pravda, a tomu sa nikdy nevyhnú, Fica sa chcú zbaviť, ale dohodnúť sa na spoločnom predsedovi, tak toto nedokážu. (Veď taká príležitosť sa predsedom opozičných strán nenaskytne každý deň, no nie?)

Švec, kvôli budúcnosti Slovenska, je  pripravený potlačiť svoje „ego“ a ponúka Štefanovi Harabinovi, miesto volebného lídra Slovenského Hnutia Obrody v nadchádzajúcich voľbách do NR SR. –„ Som pripravený urobiť takýto krok, aby sa hlasy vlastencov netrieštili.“

Áno, v koryte je stále toho dosť nato, aby sa nažrali aj ďalší nenažranci. 🙁

 

 

 

Rusko vyskúšalo dve strategické rakety

24.08.2019

5.10.2018 som napísal blog: Trump/Putin – dvaja kohúti na jednom smetisku! https://kormidlo.blog.pravda.sk/2018/10/05/trump-putin-dvaja-kohuti-na-jednom-smetisku/ - V ňom som okrem iného uviedol viac »

Niektorí Slováci až príliš podceňujú africký mor ošípaných!

24.08.2019

Môže sa im to nebezpečne vypomstiť. Neuvedomujú si totiž, že táto situácia je veľmi vážna. Mor sa šíri míľovými krokmi, ale niektorí občania robia tajne zakáľačky. Mäso a mäsové viac »

Holokaust je správna vec. . .

23.08.2019

1,4 percentá mladých ľudí vo veku 15-20 rokov sa v teste o holokauste vyjadrili, že holokaust je správna vec. Pripomenul som si časy, keď som chodil na základnú školu ja... tiež som nemal rád viac »

jana wrede, doktorka, detva, pediater,

V Austrálii lietala za pacientmi vrtuľníkom, teraz bude liečiť v Detve

25.08.2019 10:00

Lekárka Janka Wrede žila u protinožcov pätnásť rokov. Po narodení dcérky sa rozhodla vrátiť domov.

Hongkong Čína demonštrácia polícia zásah

Polícia v Hongkongu zatkla počas nočných protestov takmer tri desiatky ľudí

25.08.2019 08:30

Polícia použila slzotvorný plyn po viac ako týždni väčšinou pokojných demonštrácií v tejto bývalej britskej kolónii.

potraviny, zelenina, výživa

V obchode s potravinami sú Česi v hlbokom mínuse, najmä pre dovoz mäsa

25.08.2019 07:17

Ak sa niečo nezmení, bude schodok českého agrárneho obchodu najhorší, mohol by presiahnuť aj vlaňajších rekordných 40 miliárd Kč (1,55 miliardy eur).

pôda, peniaze, eurá

Mor a obchodné vojny menia svet

25.08.2019 07:00

Číňania sa v priebehu jedného týždňa dohodli s Rusmi na dodávkach pšenice a sóje. Predtým trvala príprava takýchto dohôd celé mesiace.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 838
Celková čítanosť: 2438664x
Priemerná čítanosť článkov: 2910x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy