Založ si blog

Toto sa môže stať iba v Rusku

Ruska zabila priateľa († 24) pri drsnom sexe, potom sa vrhla na jeho telo: 21 ročná Ruska Anastasia Beloshapkinová po smrti svojho priateľa Dmitryho Sinkevicha skončila za mrežami. Za vraždu a zneuctenie tela dostala Anastasia 10 rokov väzenia.

Vážení čitatelia, povedzte je toto normálne, tak v Amerike by jej za takúto odpornú vraždu naparili min. doživotie, ale myslím si, že skôr trest smrti. Ale takýto rozsudok sa môže stať naozaj iba v Rusku. 🙁

Tak v našom štáte štyria zlodeji ukradli viac ako 60 kusov rôzneho elektrického a ručného náradia a ďalšie veci a majiteľovi domu spôsobili poškodením škodu 50 eur a krádežou až 1 000 eur. Krátko po krádeží ich policajti zadržali aj s ukradnutými vecami. Ukradnuté veci boli majiteľovi vrátené a tak mu vznikla len minimálna škoda. Obvineným hrozí za túto krádež vlámaním vysoký trest (3 až 10 rokov). No povedzte nie je tento svet zvrátený naruby? Samozrejme zlodejov neľutujem, iba poukazujem na tú zvrátenosť, ktorá sa udiala v Rusku.

Keď si prečítate aj detaily ako tá Ruska svojho priateľa zavraždila, tak možno si poviete, že nič odpornejšie ste nečítali.

Mladík zomrel udusením počas ich tvrdého sexu. (Na ich divoké praktiky sa už predtým ponosovali susedia). Každý týždeň organizovali orgie. Využívali pritom sadomasochistické praktiky.

Anastasia sa k usmrteniu partnera priznala, no z toho, čo spravila s Dmitryho telom, ide hrôza. Odrezala mu hlavu kuchynským nožom a potom mu ešte odrezala pery aj líca. Taktiež mu odrezala všetky končatiny, genitálie a vybrala aj vnútornosti. Dokonca z neho vysala aj krv. (Nenašli jeho pečeň).

Niektoré časti tela hodila do smetí pred domom, iné odložila do mrazničky. A niektoré časti našli vyšetrovatelia visieť na hákoch v byte ako na bitúnku. Jeho ruky a nohy sa našli v smetiach, vnútornosti vo vrecúškach v mrazničke a prsty sa povaľovali po byte. Forenzný expert sa vyjadril, že: na 99% šlo o rituálnu vraždu. (Dmitry pridával na sociálnu sieť satanistické obrázky).

Vrcholom zvrátenosti vrahyne bolo, že po otrasnom čine jej volala sestra a pýtala sa, čo robí. Tá bez najmenšieho odporu jej povedala: ,,Porcujem svojho frajera,“ – ako keby porciovala obyčajného barana. 🙁

Jej sestra následne zalarmovala rodičov a tí políciu. Dmitryho nevlastná mama povedala, že ho spoznala len podľa jeho kučeravých vlasov. Anastasia za vraždu a zneuctenie tela dostala 10 rokov väzenia.

Mladý muž, ktorý mal pred sebou ešte celý život a mohol sa každé ráno tešiť z východu slnka, no beštia ho doslova popravila ako mäsiar ošípanú. (Lenže ten to nerobil ako sadomasochista). 🙁

Po 10 rokoch strávených vo väznici môže pozvať sudcu -, ktorý jej udelil trest – na podobné orgie, aké robila so svojim priateľom, a keď sudcu zabije a rozštvrtí, tak možno potom už jej ďalší sudca naparí doživotie.

Čo k tomu dodať?

To, že sa v divočine zvieratá navzájom medzi sebou zabíjajú a žerú slabších jedincov, aby mohli prežiť, tak to dokáže pochopiť hádam každý, ale ak sa ľudská bytosť vyčlení od spoločnosti a ohavne a brutálne pripraví o život svojho priateľa, tak pre takú osobu je oslovenie hyena ešte príliš lichotivým slovom.

PS

Mimochodom, dnes ráno mi niekto poslal na FB túto správu:

Nemecké médiá prirovnávajú zvolenie Čaputovej k nástupu Havla
To nie je dobrá správa pre Slovensko 🙁

Jeden čitateľ napísal k tomu tento komentár: „čo tak sa zobudiť…60 % v druhom kole, a vyše 50% v prvom kole nešlo voliť….aj za tu neúčasť v prvom kole môže Harabin a Kotleba, lebo navarili malo guľášu, parkov a malo piva natočili….ľudia sú z politikov znechutení a ani sa im nečudujem…a nezachráni to ani panna Zuzana Pezinska“

Viem, že ma tu budú poniektorí kritizovať, že ten dodatok som si mohol odpustiť, ale nechcel som sa s tým zdržiavať, aby som o tejto konkrétnej veci napísal blog, ktorý by sa voličom pani Čaputovej nemusel páčiť.

 

 

 

Tvrdá rana pre Matoviča!

27.09.2021

Matovič nevie klamať, a preto jeho dôveryhodnosť v prieskume ide dolu vodou. A najväčšiu chybu spravil, že sa nechal obklopiť klamármi z koaličných strán. Tento zdroj kruta-realita-tvrda-rana-pre-matovica prišiel s týmto prieskumom: Prezidentke dôveruje 49 % Slovákov. Avšak na strane druhej nedôveruje jej až 50 % opýtaných. Ale na chvoste rebríčka tróni Igor [...]

Nádherná balónová šou

26.09.2021

Včera popoludní sme sa s najmladšou vnučkou vybrali pozrieť si balónovú fiestu v obci Čerhov. Bolo to úžasné divadlo. Vnučka sa od rána nevedela dočkať a neustále sa vypytovala kedy tam konečne pôjdeme? Najviac nespokojná bola na futbalovom ihrisku a stále sa pýtala kedy už tie balóny začnú lietať? https://www.youtube.com/watch?v=GqRJD9UPcoM [...]

Slováci, dokedy sa chcete iba prizerať na to nehorázne zdražovanie?

26.09.2021

Priplatíme si aj za teplo a ceny pre rodiny budú iné pre každý región Slovenska. „Priemerná rodina zaplatí na teple 625 eur za rok. Od januára by to malo byť v priemere o desať percent viac – teda približne o 60 eur za rok.“ – Definitívnu podobu účtov za teplo musí ešte schváliť štátny regulátor – zdroj pravda.sk/energetika/ no nepochybujem o tom, že to aj [...]

Belarus, Minsk, vojenské cvičenie, ruské tanky

Srbsko v polovici októbra absolvuje spoločné vojenské cvičenie s Ruskom

27.09.2021 19:15

Spoločné srbsko-ruské vojenské cvičenie s názvom Slovanský štít sa uskutoční v Srbsku.

nehoda autobus diaľnica nemecko

Nehoda autobusu v Rakúsku si vyžiadala takmer 30 zranených, stav piatich je vážny

27.09.2021 19:08

Autobus podľa úradov v zákrute z doposiaľ nezistených príčin narazil bokom do nákladného auta, zišiel z cesty a následne sa prevrátil.

Andrej Doležal / Juraj Tlapa /

Starosta Ivanky pri Dunaji varuje pred dopravným kolapsom, Doležalovi odovzdal otvorený list

27.09.2021 17:30

"Primäla nás k tomu neustále zhoršujúca sa situácia v doprave spolu s obavami, čo prinesie spustenie ďalších dopravných stavieb v okolí našej obce Ivanka pri Dunaji," vysvetlil starosta.

Košice / Protest / U.S. Steel /

Pokoj v U.S. Steel Košice. Dohodli sa na platoch

27.09.2021 17:06

Partneri sa od marca nevedeli dohodnúť na dĺžke týždenného pracovného času, zvýšení tarifných miezd či osobného ohodnotenia. Podpisom dodatku sa tento stav skončil.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,250
Celková čítanosť: 6121057x
Priemerná čítanosť článkov: 4897x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy