Založ si blog

Možno som sa zbláznil

Matovič streli kravinu a na svoju obhajobu, aby sa náhodou znovu nemusel strápňovať detektorom lži, tak pred médiami prehlásil, že možno som sa zbláznil. No Igorko Ty nie možno, ale naozaj si sa zbláznil. Tie Tvoje excesy, ktorých si sa vo svojej doterajšej politickej kariére navystrájal, tie by už stačili aj na zvieraciu kazajku v niektorom príslušnom zariadení.

No my Slováci sme si už pomaly zvykli na takých politikov, ktorým sláva stúpla do hlavy a potom sa už nedokázali kontrolovať, takže ako sa hovorí nič nového pod slnkom. Jeden politik, aby sa viac zviditeľnil tvrdil, že na isté etnikum je potrebný malý dvor a veľký bič. Iný politik sa zviditeľnil pred voľbami v roku 1994 – keď sľuboval, že do desiatich rokov bude zo Slovenska druhé Švajčiarsko. A do tretice, ďalší politik nám sľuboval dvojnásobné platy.

Takže milý Igorko, povedal si si, toľké roky som už v politike: Tak prečo by som aj ja neskúsil sľúbiť voličom niečo, čo zaberie?! Nanominoval si sa za lídra kandidačnej listiny OĽaNO v májových voľbách do Európskeho parlamentu a voličom sľubuješ, že ak by si uspel, tak mandát si nepreberieš. (Aké presvedčivééé. No, ak si naivne myslíš, že voliči Tvoje sľuby a činy už dávno neprekukli, tak si dovolím tvrdiť, že si na veľkom omyle). Najviac si to zaklincoval týmto prehlásením: Pokiaľ nezískam aspoň 50-tisíc krúžkov, odídem z parlamentu a v ďalších parlamentných voľbách budem kandidovať z posledného miesta. A tú perličku, ktorú si zapotil v závere svojho príhovoru k novinárom, že nevylučuješ, že ak dosiahneš veľmi zlý výsledok, tak odídeš aj z funkcie predsedu hnutia. – Prosím Ťa, kto by tu funkciu po Tebe prijal? Veď Ty si svoju politickú stranu svojimi  teatrálnymi vystúpeniami začlenil do rebríčka skrachovaných politických strán. Po parlamentných voľbách si mnohí voliči vydýchnu, ak Tvoja strana už v NR SR nebude vôbec figurovať.

Igorko, Tvoje slová: „USA dávno nie sú svetovým mierotvorcom, žijú si svojím životom a celý civilizovaný svet tŕpne, ako sa prezident Donald Trump vyspí a ktorú mierovú dohodu s ktorým štátom zruší. Precitol som z toho. Podľa mňa USA sú dnes chaos svetovej politiky a nie jej majákom – toto je zásadný rozdiel proti tomu, s čím ma ľudia do parlamentu volili,“  – nechcem Ti radiť, ale zamyslel si sa aj nad tým, že v porovnaní s Poľskom sme veľmi malou krajinou, ktorá môže vyskakovať?! Keď Poliaci sú presvedčení o tom, že bez pomoci USA sú stratení, tak toto o niečom hovorí. (Samozrejme hovorím svoj názor, ale to, čo som už napísal, že Ty si sa nieže možno zbláznil, ale to, čo v poslednom čase vystrájaš ma utvrdzuje v tom, že Ty si sa naozaj zbláznil).

Ficove referendum skončilo fiaskom

22.01.2023

Už takmer pred 2 rokmi som sa vyjadril, že vládnutie OĽaNO skončí predčasnými voľbami! Prekvapilo ma, že opozícia nespravila viac opatrení k tomu, aby predčasné voľby boli oveľa skôr. Veď len hlúposti koľké narobili Matovič so Sulíkom – už tie bohato stačili k povaleniu vlády. Dobrým príkladom je fakt, že kvôli ich unáhleným opatreniam proti Covidu prišlo [...]

S podvodníkmi sa na Slovensku roztrhlo vrece!

15.11.2022

V dnešnom denníku Pravda ma zaujal tento článok „Podvodníci sú prefíkaní. Takto vás budú presviedčať, že máte problém s bankovým účtom“ – autor článku vyzýva obzvlášť dôchodcov aby nenaleteli podvodníkom. „Podvodníci pracujú s emóciami, a tak sa snažia vo vás vyvolať pocit naliehavosti. Nechýba im vynaliezavosť a sú dobre zorganizovaní. Môže sa [...]

Študenti zabíjali sekerou!

13.11.2022

Aj v Česku prežili podobnú hrôzu útoku so sekerou, aká sa odohrala v Strednej odbornej škole v Novákoch. „Študent Strednej priemyselnej školy chemickej v Pardubiciach tam najprv nastražil výbušný systém a potom utiekol do iného mesta, kde sekerou zabil náhodného okoloidúceho. Keď ho dolapila polícia, otrávil sa.“ Zdroj hroza-v-cesku-student-zabijal-sekerou V článku [...]

Oleksandr Syrskyj

Syrskyj navštívil veliteľstvo neďaleko frontu. Situácia je ťažká, Rusi neustále útočia, potvrdil

25.02.2024 11:37

Ukrajinskí vojaci sa sťažujú hlavne na nedostatok delostreleckej munície a munície do protileteckých zbraní.

Anka, Donovaly

So snehom je to cez prázdniny bieda. Napriek extrémnemu teplu si však stále môžete zalyžovať

25.02.2024 11:30

Na upršaných Donovaloch sme na kopci stretli len hŕstku ľudí – tamojšie stredisko je napriek súčasným podmienkam stále otvorené. Zimné radovánky však naďalej ponúkajú aj Oščadnica či Jasná.

koľajnice, zmena

Na poľskej železničnej stanici Dorohusk vysypali sóju z Ukrajiny. Sabotáž, tvrdí Kyjev

25.02.2024 11:10

Polícia incident vyšetruje, pričom znehodnotených bolo asi 5 ton sóje.

Alexandr Lukašenko

Bielorusi hlasujú v prvých voľbách od potlačenia masových protestov. Lukašenko postrašil vojskami NATO

25.02.2024 10:56

Súčasný líder krajiny Alexander Lukašenko opozíciu obvinil, že sa vraj plánuje zmocniť časti krajiny, kam by následne vstúpili vojská Severoatlantickej aliancie.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,473
Celková čítanosť: 7627294x
Priemerná čítanosť článkov: 5178x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy