Založ si blog

Možno som sa zbláznil

Matovič streli kravinu a na svoju obhajobu, aby sa náhodou znovu nemusel strápňovať detektorom lži, tak pred médiami prehlásil, že možno som sa zbláznil. No Igorko Ty nie možno, ale naozaj si sa zbláznil. Tie Tvoje excesy, ktorých si sa vo svojej doterajšej politickej kariére navystrájal, tie by už stačili aj na zvieraciu kazajku v niektorom príslušnom zariadení.

No my Slováci sme si už pomaly zvykli na takých politikov, ktorým sláva stúpla do hlavy a potom sa už nedokázali kontrolovať, takže ako sa hovorí nič nového pod slnkom. Jeden politik, aby sa viac zviditeľnil tvrdil, že na isté etnikum je potrebný malý dvor a veľký bič. Iný politik sa zviditeľnil pred voľbami v roku 1994 – keď sľuboval, že do desiatich rokov bude zo Slovenska druhé Švajčiarsko. A do tretice, ďalší politik nám sľuboval dvojnásobné platy.

Takže milý Igorko, povedal si si, toľké roky som už v politike: Tak prečo by som aj ja neskúsil sľúbiť voličom niečo, čo zaberie?! Nanominoval si sa za lídra kandidačnej listiny OĽaNO v májových voľbách do Európskeho parlamentu a voličom sľubuješ, že ak by si uspel, tak mandát si nepreberieš. (Aké presvedčivééé. No, ak si naivne myslíš, že voliči Tvoje sľuby a činy už dávno neprekukli, tak si dovolím tvrdiť, že si na veľkom omyle). Najviac si to zaklincoval týmto prehlásením: Pokiaľ nezískam aspoň 50-tisíc krúžkov, odídem z parlamentu a v ďalších parlamentných voľbách budem kandidovať z posledného miesta. A tú perličku, ktorú si zapotil v závere svojho príhovoru k novinárom, že nevylučuješ, že ak dosiahneš veľmi zlý výsledok, tak odídeš aj z funkcie predsedu hnutia. – Prosím Ťa, kto by tu funkciu po Tebe prijal? Veď Ty si svoju politickú stranu svojimi  teatrálnymi vystúpeniami začlenil do rebríčka skrachovaných politických strán. Po parlamentných voľbách si mnohí voliči vydýchnu, ak Tvoja strana už v NR SR nebude vôbec figurovať.

Igorko, Tvoje slová: „USA dávno nie sú svetovým mierotvorcom, žijú si svojím životom a celý civilizovaný svet tŕpne, ako sa prezident Donald Trump vyspí a ktorú mierovú dohodu s ktorým štátom zruší. Precitol som z toho. Podľa mňa USA sú dnes chaos svetovej politiky a nie jej majákom – toto je zásadný rozdiel proti tomu, s čím ma ľudia do parlamentu volili,“  – nechcem Ti radiť, ale zamyslel si sa aj nad tým, že v porovnaní s Poľskom sme veľmi malou krajinou, ktorá môže vyskakovať?! Keď Poliaci sú presvedčení o tom, že bez pomoci USA sú stratení, tak toto o niečom hovorí. (Samozrejme hovorím svoj názor, ale to, čo som už napísal, že Ty si sa nieže možno zbláznil, ale to, čo v poslednom čase vystrájaš ma utvrdzuje v tom, že Ty si sa naozaj zbláznil).

Tvrdá rana pre Matoviča!

27.09.2021

Matovič nevie klamať, a preto jeho dôveryhodnosť v prieskume ide dolu vodou. A najväčšiu chybu spravil, že sa nechal obklopiť klamármi z koaličných strán. Tento zdroj kruta-realita-tvrda-rana-pre-matovica prišiel s týmto prieskumom: Prezidentke dôveruje 49 % Slovákov. Avšak na strane druhej nedôveruje jej až 50 % opýtaných. Ale na chvoste rebríčka tróni Igor [...]

Nádherná balónová šou

26.09.2021

Včera popoludní sme sa s najmladšou vnučkou vybrali pozrieť si balónovú fiestu v obci Čerhov. Bolo to úžasné divadlo. Vnučka sa od rána nevedela dočkať a neustále sa vypytovala kedy tam konečne pôjdeme? Najviac nespokojná bola na futbalovom ihrisku a stále sa pýtala kedy už tie balóny začnú lietať? https://www.youtube.com/watch?v=GqRJD9UPcoM [...]

Slováci, dokedy sa chcete iba prizerať na to nehorázne zdražovanie?

26.09.2021

Priplatíme si aj za teplo a ceny pre rodiny budú iné pre každý región Slovenska. „Priemerná rodina zaplatí na teple 625 eur za rok. Od januára by to malo byť v priemere o desať percent viac – teda približne o 60 eur za rok.“ – Definitívnu podobu účtov za teplo musí ešte schváliť štátny regulátor – zdroj pravda.sk/energetika/ no nepochybujem o tom, že to aj [...]

Belarus, Minsk, vojenské cvičenie, ruské tanky

Srbsko v polovici októbra absolvuje spoločné vojenské cvičenie s Ruskom

27.09.2021 19:15

Spoločné srbsko-ruské vojenské cvičenie s názvom Slovanský štít sa uskutoční v Srbsku.

nehoda autobus diaľnica nemecko

Nehoda autobusu v Rakúsku si vyžiadala takmer 30 zranených, stav piatich je vážny

27.09.2021 19:08

Autobus podľa úradov v zákrute z doposiaľ nezistených príčin narazil bokom do nákladného auta, zišiel z cesty a následne sa prevrátil.

Andrej Doležal / Juraj Tlapa /

Starosta Ivanky pri Dunaji varuje pred dopravným kolapsom, Doležalovi odovzdal otvorený list

27.09.2021 17:30

"Primäla nás k tomu neustále zhoršujúca sa situácia v doprave spolu s obavami, čo prinesie spustenie ďalších dopravných stavieb v okolí našej obce Ivanka pri Dunaji," vysvetlil starosta.

Košice / Protest / U.S. Steel /

Pokoj v U.S. Steel Košice. Dohodli sa na platoch

27.09.2021 17:06

Partneri sa od marca nevedeli dohodnúť na dĺžke týždenného pracovného času, zvýšení tarifných miezd či osobného ohodnotenia. Podpisom dodatku sa tento stav skončil.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,251
Celková čítanosť: 6121843x
Priemerná čítanosť článkov: 4894x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy