Založ si blog

Paroubek si vyškrtne Fica zo zoznamu priateľov

V stredu 10. októbra bol pražský hotel dejiskom slávnostného obeda – mal podporiť vzťahy medzi Českou republikou a Slovenskom. Chytilo sa toho české nakladateľstvo spoločne so slovenskými vydavateľmi. Ako hlavného hosťa pozvali expremiéra Roberta Fica.

Okrem neho sa na slávnostnom obede zúčastnil aj Felix Slováček so svojou o štyri dekády mladšou milenkou Luciou. Táto žena, (venuje sa maliarskej tvorbe, najmä portrétom), obdarovala predsedu politickej strany Smer-SD obrazom, ktorý určite neočakával. Obraz vytvorila špeciálne pre toto stretnutie, „nachádzajú sa na ňom 3 významné osobnosti – slovenský expremiér Robert Fico, americká politička Hillary Clinton a český politik Radek Vondráček.“ Zdroj: https://www.topky.sk/cl/100313/1744859/ Fico-obdarovany -milenkou

Prednedávnom sa bývalý predseda vlády a ČSSD Jiři Paroubek  vyjadril,  že Fico je jeho veľký priateľ a na margo českých politikov sa vyjadril, že im chýba trpezlivosť, akú má Robert Fico.

No neviem, či ďalej bude hovoriť o Ficovi, že je jeho veľký priateľ? Keď on na tom darovanom obraze chýba… 🙂

Ale teraz prejdem k vážnejšej téme: Paroubek sa vyjadril ku kauze Kuciak a vysvetľuje ju nasledovne písomné vyjadrenie: podľa neho vinu za pokus o štátny prevrat nesie prezident Kiska a zahraničné tajné služby.

 „Po vražde novinára Kuciaka a jeho snúbenky sa podarilo zmanipulovať slovenské stredné vrstvi, ktoré dlhé roky od roku 2006 museli strpieť politickú dominanciu strany Smer Roberta Fica na Slovensku, k pouličným protestom.“

Paroubek elegantne zosmiešnil tzv. taliansku stopu, ktorá bola spúšťačom majdanu na Slovensku. A ako uzatvára: „Proste, Ficova vláda je nepohodlná, a to ako politicky celkom neschopnej slovenskej opozícii, tak odchádzajúcemu prezidentovi Kiskovi i niektorým zahraničným spravodajským službám.“

Otázka teraz znie: Kto bol hlavným pešiakom „niektorých zahraničných spravodajských služieb“?

V prvom rade sa jednoznačne vynára meno kanadského novinára Toma Nicholsona, ktorého dlhodobo označujú za agenta amerických tajných služieb.

Ten bol v minulosti prakticky pri každom veľkom prevrate na Slovensku: pomáhal odstrániť Mečiara, potom bol jedným z hlavných aktérov Gorily, bol posledný, kto telefonoval so zavraždeným advokátom Valkom a bol hlavným spúšťačom útoku na vládu po Kuciakovej vražde.

Pripomeňme si niekoľko faktov: „Nicholson niekoľko dní pred vraždou Jána Kuciaka dodal mladučkému novinárovi informácie o talianskej stope. Vzápätí ohlásil odchod do Kanady, vraj ide robiť opatrovateľa či nejakú inú bohumilú činnosť. No chápete to – jednoducho svätec. Vraj našiel starú lásku – proste úplná romantika, padajú slzy dojatia… a pár dní po tomto patetickom vystúpení zavraždili Jána Kuciaka.  

Odrazu je Nicholson späť. Hneď – deň – po vražde vyšiel z verziou, že práve článok o talianskej stope bol dôvodom vraždy. Išlo o úplne falošnú stopu a dnes je to už jasné. Otázka je však iná: táto falošná udička takmer rozvrátila Slovensko. A zjavne to tak niekto potreboval.

Človek, ktorý stál pri každom rozvrate Slovenska za posledných 20 rokov, túto udičku práve s týmto zámerom vypustil von. Je vysoko pravdepodobné, že pracoval iba ako pešiak, ktorého niekto z pozadia riadil. Je to krásne vidieť, keď si všimnete, čo nasledovalo.

Hneď v najbližšie dni zvolala niekoľko tlačoviek Nicholsonova bývalá manželka Lucia. Politická aktivita tejto hašterivej političky (SaS) bola zhruba polroka pred vraždou takmer nulová a rovnako aj po vražde. Ale zhruba týždeň chrlila tri tlačovky denne a vyťahovala jednu kauzu za druhou.

Najskôr vyčítala političke, že bola na dovolenke v Kalábrii, potom vyčítala tomu a tomu politikovi také a onaké prepojenia a zlyhania, poobviňovala z vraždy a mafiánskych vzťahov polovicu Slovenska.

Nič z toho sa nakoniec nepreukázalo, azda okrem toho, že Vadalovcom priklepla 10 miliónov eur Radičovej vláda, v ktorej sedela aj sama Nicholsonová.

Ale je neuveriteľné, že do jedného dňa po vražde dokázala byť Nicholsonová pripravená na takýto frontálny útok, ktorý by za normálnych okolností musela zbierať niekoľko týždňov dopredu.

Buď jej to niekto predložil a rátal, že môže vyvolať davovú psychózu, alebo si to Lucia šetrila na ten správny čas.

V oboch prípadoch je zjavné, že sa podieľala na pokuse o štátny prevrat – cez mobilizáciu ulice, majdanizáciu slovenskej spoločnosti a šírenie nenávisti voči vláde.

Falošné obvinenia mali slúžiť ako rozbuška v situácii, kedy bolo Slovensko oprávnene rozhorčené z vraždy novinára. Scenár ako z učebnice CIA: len si pozrite farebné revolúcie z minulosti, je to ako cez kopirák.

Do toho došiel ďalší dôležitý pešiak na slovenskej politickej scéne Kiska. O ňom píše aj Paroubek. Málokto na Slovensku verí tomu, že Kiska je autonómny politik. Je cez svojich poradcov zrastený s americkou ambasádou priam pupočnou šnúrou. Hovorí sa, že plní ich pokyny ako poslušný zväzák – čo on za socíku skutočne bol.

Väčšina slovenských médií, ktoré vlastnia rôzne čudné finančné skupiny, Kiskovi niekoľko rokov vytvárajú kult osobnosti. Rozvíjajú rôzne spravodajské hry a hlavnou úlohou je útočiť na Fica a jeho vládu. Aj tie sa na majdane výrazne podieľali.

Kiska po návrate z lyžovačky týždeň po vražde Kuciaka spustil majdan na Slovensku. Ohlásil, že vláda musí prejsť zásadnou rekonštrukciou alebo musí padnúť. Zneužil Nicholsonovu verziu na to, aby mobilizoval ulicu.

Výdatne mu v tom asistovali korporatné médiá. Majdan zorganizovali jeho mládežníci Šeliga a Farská, ktorých prepojenie na Prezidentský palác už nikto ani neskrýva. Poslúžili aj herci, osobitne pavián Stanke – za jeho herecké výkony by si zaslúžil určite tučný honorár…

Masy sa zorganizovali za niekoľko dní s pomocou etablovaných mimovládok, ktoré sú financované prostredníctvom americkej vlády a amerických finančníkov. Nechýbali plagátiky, odznaky, skrátka, profesionálna práca. Ešte aj verejnoprávna televízia zabezpečila politické promo a vyzývala ľudí do ulíc.

V tejto atmosfére sa ľudia len hrnuli – vybičovať emóciu je hotová veda, ktorú si odskúšali profesionáli zo Západu v tých najrôznejších postkomunistických štátoch od Gruzínska po Ukrajinu. Chlapci vedia, ako sa zbaviť nepohodlnej vlády.

Výsledkom bol niekoľkomesačný politický rozvrat. A celé to bolo vytvorené len kvôli konšpiračnej teórii o Talianoch, ktorú vytvoril Nicholson, spropagovala Nicholsonová, politicky zneužil Kiska a na dennej báze akcelerovali korporatne médiá a mimovládky.

Všetkých týchto aktérov spája záujem na tom, aby bola odstránená Ficova vláda inou vládou, ktorá bude ďaleko pravicovejšia, proamerickejšia, prozápadnejšia, protiruskejšia a výhodnejšia pre nadnárodný kapitál a rôzne finančné skupiny typu Penta.

Od začiatku bolo jasné, že poprava Kuciaka poslúžila k štátnemu prevratu a že brutálne vyhovovala slovenskej opozícii na čele s Kiskom. Ale až teraz sa ukazuje, aká to bola cynická a surová hra. Hra o moc.

Paroubek úplne presne vysvetlil, ako vznikol majdan na Slovensku. Dnes už je to všetko jasné. Chceli vytvoriť druhú Ukrajinu. Chaos a nenávisť. Mocenské vákuum. Ľahká korisť…

A budú sa snažiť ďalej. Budú plniť ulice všade v Strednej Európe, pretože cítia, že strácajú mocenský vplyv.

Budú hejtovať Maďarov, Poliakov, Čechov aj Slovákov. Oni neskončili – majú svojich dobre platených pešiakov, ktorí budú ďalej skákať, ako bude Veľký brat pískať.

Vie to každý, kto pozná, ako funguje politika. Jíři Paroubek bol českým predsedom vlády a veľmi dobre vie, ako to chodí. Jeho článok je jasný ako facka.

Ostáva len dúfať, že raz bude celé to svinstvo, čo tu na pokyn zhora spískal Kiska, Nicholson a ďalší pešiaci, celé odhalené. Niekto chcel zneužiť vraždu dvoch mladých ľudí a mal by za to politicky pykať.

Zatiaľ sa Slovensko ubránilo, Ale môže to prísť zas. Pretože Veľký brat nie je spokojný. A jeho pešiaci čakajú na pokyny. Nezastavia sa pred ničím.

Tieto názory Ľuboša Blahu (od roku 2012 je poslancom NR SR) som stiahol z FB. Nechcem tvrdiť, že vo všetkom, čo napísal je pravda, ale dovolím si tvrdiť, že takto ako on zmýšľa mnoho Slovákov a svoj názor nech si o tom spraví čitateľ.

Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/2168060823432485

 

Igorko, takto sa Ti upadajúce voličské preferencie nevrátia!

28.09.2020

Píšeš a tvrdíš, že si si vypracoval mafiánsky zoznam, že doba, ktorá nastáva, je „mannou z neba“ pre všetkých „vagabundov, ktorých sme za polroka zavreli a ich miliónové biznisy na úkor štátu zrušili“. – Lenže zatiaľ nikto nie je zavretý, väzobné stíhanie ešte nie je zavretie! Mafiu podľa Teba predstavuje: „finančník Jaroslav Haščák, budúci [...]

Slovenskému športu od začiatku pandémie, začína zvoniť umieračik

06.09.2020

Ocenený Marcel Merčiak v rámci diváckej ankety Osobnosť televíznej obrazovky (OTO) zabŕdol do háklivejšej témy – „chcel by som poprosiť všetkých tých, ktorí píšu nariadenia, obmedzenia, reštrikcie a podobné záležitosti, aby nezabudli na dve veľmi podstatné veci života našej spoločnosti – a tými sú kultúra a šport,“ – súhlasím s jeho výrokom, lebo [...]

Ej bisťu, sudcovia dostanú mimoriadne odmeny, lebo robia aj cez víkend

05.09.2020

Dostane sa Kočnerova volavka na slobodu? Súd rozhoduje o Zsuzsovej. Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry podal na Špecializovaný trestný súd v Pezinku návrh na väzobné stíhanie Aleny Zsuzsovej. Slobodu si dlho neužila, eskorta ju zadržala, hneď pred väznicou v Leopoldove a to pre obzvlášť závažný zločin úkladnej vraždy v štádiu prípravy formou účastníctva a [...]

drogy

NAKA v rámci protidrogovej akcie Firma obvinila sedem osôb

29.09.2020 19:32

Obvinení mali dávať opakovane prepraviť drogy z Ukrajiny cez štátnu hranicu na Slovensko a následne ich ďalej distribuovať a predávať na východe krajiny.

MUDr. Igor Bukovský

Bukovský odkazuje politikom: Nezaobchádzajte s ľuďmi ako so škôlkarmi

29.09.2020 18:22

Prečo treba na Slovensku núdzový stav? Pýta sa v rozhovore pre TV Pravda Igor Bukovský, lekár a odborník na zdravý životný štýl.

Jozef Čentéš

Ombudsmanka navrhla na kandidáta na generálneho prokurátora Čentéša

29.09.2020 17:46, aktualizované: 19:03

Poslanci Národnej rady SR majú voliť kandidáta na generálneho prokurátora na schôdzi, ktorá sa začne 24. novembra.

cigániková jana

Cigániková hovorí o bariérach v potratovej novele, nevidí v nej pomoc

29.09.2020 17:25

Poslankyňa NR SR Anna Záborská v utorok v pléne predložila pozmeňujúci návrh k vlastnej potratovej novele.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,046
Celková čítanosť: 4573022x
Priemerná čítanosť článkov: 4372x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy