Založ si blog

Máte vyhrané ak máte (ne)úprimnú priateľku, či dokonca kolegyňu?

Zákernosti sa skutočne medze nekladú a pokiaľ vám chce niekto uškodiť ako len najlepšie dokáže, tak tomu naozaj neostáva nič iné ako „pogratulovať“, že sa mu to podarilo.

V duchu som si hovorieval, že je dobré, že moja polovička sa nezaujíma o môj blog, ale akonáhle som v niektorom detailne a pravdivo opísal udalosti, ktoré ma viedli k napísaniu niektorého blogu, ktorý sa týkal hlavne nášho spoločného života, tak už som mohol očakávať, že o týchto veciach bude moja polovička „špeciálne“ informovaná.

Osobe, ktorá ju na tieto moje články upozornila išlo jednoznačne o to aby narušila harmóniu nášho spoločného vzťahu, lebo inak si to jednoducho nedokážem vysvetliť. (Možno nám závidí a ona nemá pokoj vo svojej rodine a preto sa nedokáže zmieriť s tým, že my ten pokoj v rodine máme.)

Už som sa o tom párkrát zmienil, že moja polovička je učiteľkou na základnej škole a akonáhle som venoval pozornosť školskej tématike a ešte som tam uviedol príklad zo školy na ktorej ona učí, tak pár dni nato mi moja polovička so zlosťou oznámila, že v živote mi už o svojej práci nič nepovie lebo hneď všetko zverejním na svojom blogu. Vôbec ju nezaujímalo to, že práve týmito článkami som chcel upozorniť na to ako by sa dalo predchádzať nedostatkom a nešťastiam ku ktorým hlavne na školách často dochádza. Samozrejme, že jej kolegyniam sa to nepáčilo (hoci okrem nich nik iný ani nemohol tušiť o ktorú konkrétnu školu išlo), ale ich zámer poškodiť mi ako sa len najviac dá, tak ten im zakaždým perfektne vyšiel lebo moja manželka nato vždy reagovala presne tak ako to oni očakávali).

Posledne som sa v jednom mojom článku zmienil o tom, že som takmer zabil cyklistu lebo som sa autom ponáhľal na stretnutie do Popradu.

Kým moja polovička ani netušila, že kde som bol v tom čase v skutočnosti, tak všetko bolo v naprostom poriadku, no akonáhle pre učiteľov už začal školský rok, tak moja polovička už bola o tom informovaná a už bol „oheň na streche“- že som jej klamal a pokiaľ sa za to primerane neospravedlním, tak sa so mnou vôbec nebude rozprávať. – Žila totiž v tom, že v tento spomenutý deň som bol s našou Lunou (fenov) na Bukovci. Aby ste boli v obraze: akonáhle som sa v minulosti zmienil pred mojou polovičkou o akejkoľvek z mojich aktivít, tak ten oheň na streche bol tak, či tak a preto som sa pred ňou už z tohto dôvodu s ničím nezdôveroval. Tým, že som v mojej autobiografii venoval jednu kapitolu aj spomienke na 68 rok, tak predseda zväzu protifašistických bojovníkov ma pozval do Popradu na uctenie si pamiatky obetí 68 roku a pokiaľ by som sa s tým manželke zdôveril, tak by mi to aj tak vyčítala aby som nikam nechodil.

Takže milá/lé priateľka/ky a manželkyna/né kolegyňa/ne buďte také láskavé a starajte sa o seba a ak naozaj chcete mojej polovičke pomôcť, tak najlepšie urobíte ak jej nebudete nič referovať!

Ficove referendum skončilo fiaskom

22.01.2023

Už takmer pred 2 rokmi som sa vyjadril, že vládnutie OĽaNO skončí predčasnými voľbami! Prekvapilo ma, že opozícia nespravila viac opatrení k tomu, aby predčasné voľby boli oveľa skôr. Veď len hlúposti koľké narobili Matovič so Sulíkom – už tie bohato stačili k povaleniu vlády. Dobrým príkladom je fakt, že kvôli ich unáhleným opatreniam proti Covidu prišlo [...]

S podvodníkmi sa na Slovensku roztrhlo vrece!

15.11.2022

V dnešnom denníku Pravda ma zaujal tento článok „Podvodníci sú prefíkaní. Takto vás budú presviedčať, že máte problém s bankovým účtom“ – autor článku vyzýva obzvlášť dôchodcov aby nenaleteli podvodníkom. „Podvodníci pracujú s emóciami, a tak sa snažia vo vás vyvolať pocit naliehavosti. Nechýba im vynaliezavosť a sú dobre zorganizovaní. Môže sa [...]

Študenti zabíjali sekerou!

13.11.2022

Aj v Česku prežili podobnú hrôzu útoku so sekerou, aká sa odohrala v Strednej odbornej škole v Novákoch. „Študent Strednej priemyselnej školy chemickej v Pardubiciach tam najprv nastražil výbušný systém a potom utiekol do iného mesta, kde sekerou zabil náhodného okoloidúceho. Keď ho dolapila polícia, otrávil sa.“ Zdroj hroza-v-cesku-student-zabijal-sekerou V článku [...]

Igor Matovič, Michal Šipoš, OĽaNO

Hnutie Slovensko čaká začiatkom marca snem aj k blížiacim sa voľbám

25.02.2024 13:39

Hnutie by si malo voliť členov predsedníctva a venovať sa aj blížiacim sa voľbám do Európskeho parlamentu a voľbám prezidenta.

Išikawa

Japonsko poskytne ďalšie miliardy jenov na obnovu po zemetrasení v prefektúre Išikawa

25.02.2024 13:37

Zemetrasenie s magnitúdou 7,5 na Nový rok zničila domy a infraštruktúru na polostrove Noto v prefektúre Išikawa na japonskom hlavnom ostrove Honšu.

holokaust, koncentračný tábor, Židia, fašizmus, kosti

Namíbia žiada od Nemecka, aby urýchlilo rokovania o odškodnení za genocídu

25.02.2024 13:20

Nemecko genocídu z koloniálnej éry uznalo, pričom krajine ponúklo financovanie rozvojových projektov v hodnote 1,1 miliardy eur.

Tibor Gašpar

Gašpar: Ak sa NATO nezmení na útočnú alianciu, budeme ju plne podporovať

25.02.2024 12:34, aktualizované: 13:12

Podľa Gašpara je deklarovaná snaha vlády vynaložiť na obranu dve percentá HDP.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,473
Celková čítanosť: 7627423x
Priemerná čítanosť článkov: 5178x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy