Založ si blog

Aby sa zbavil psa, uviazal ho k oploteniu na malofrekventovanom mieste bez vody a jedla

Také niečo dokáže urobiť iba chorý človek. Chcel by som ho vidieť ako by sa zvíjal a všetko navôkol preklínal ak by jeho takto niekto nechal na po-spas osudu.

Možno si poniektorí povedia, že aká prehnaná ľútosť, veď to bol iba pes a že koľko je len u nás na Slovensku bezdomovcov a žijú v takých podmienkach, že ešte aj mnohé psy sa majú lepšie ako oni.

Lenže ten pes by sa sám o seba možno aj dokázal postarať, tak ako tí bezdomovci, ale jemu ten idiot nedal šancu. (A tým majiteľom mohla byť aj nejaká paní).

Takému človeku by som skutočne doprial to, aby ho niekde napadla svorka túlavých psov a potom by azda pochopil, že ak sa niekto chce zbaviť svojho štvornohého „miláčika“, tak ho má buď niekomu podarovať alebo zaniesť do útulku a nie chladnokrvne a bezcitne priviazať.

Na 3-4 ročnej fenke springeršpaniela boli viditeľné stopy, že trpela. Údajne vedľa nej prešlo viac ľudí, ale nikto z nich pre to stvorenie nič neurobil a až po dlhšom čase sa našiel dobrý človek z neďalekej firmy, ktorý privolal odchytovú službu spoločnosti Veterina. Tá si fenu zobrala a poskytla jej jedlo a aj veterinárne vyšetrenie. Teraz sa pokúsia nájsť jej nového pána, lebo to by bol skutočne zázrak, ak by o ňu prejavil záujem pôvodný majiteľ. (Toto zviera bolo uviazané v Košiciach na málo frekventovanom mieste o oplotenie).

Nechcem si ani predstaviť, čo by bolo ak by takto bezohľadne postupovali všetci majitelia psov.

Ficove referendum skončilo fiaskom

22.01.2023

Už takmer pred 2 rokmi som sa vyjadril, že vládnutie OĽaNO skončí predčasnými voľbami! Prekvapilo ma, že opozícia nespravila viac opatrení k tomu, aby predčasné voľby boli oveľa skôr. Veď len hlúposti koľké narobili Matovič so Sulíkom – už tie bohato stačili k povaleniu vlády. Dobrým príkladom je fakt, že kvôli ich unáhleným opatreniam proti Covidu prišlo [...]

S podvodníkmi sa na Slovensku roztrhlo vrece!

15.11.2022

V dnešnom denníku Pravda ma zaujal tento článok „Podvodníci sú prefíkaní. Takto vás budú presviedčať, že máte problém s bankovým účtom“ – autor článku vyzýva obzvlášť dôchodcov aby nenaleteli podvodníkom. „Podvodníci pracujú s emóciami, a tak sa snažia vo vás vyvolať pocit naliehavosti. Nechýba im vynaliezavosť a sú dobre zorganizovaní. Môže sa [...]

Študenti zabíjali sekerou!

13.11.2022

Aj v Česku prežili podobnú hrôzu útoku so sekerou, aká sa odohrala v Strednej odbornej škole v Novákoch. „Študent Strednej priemyselnej školy chemickej v Pardubiciach tam najprv nastražil výbušný systém a potom utiekol do iného mesta, kde sekerou zabil náhodného okoloidúceho. Keď ho dolapila polícia, otrávil sa.“ Zdroj hroza-v-cesku-student-zabijal-sekerou V článku [...]

Silná búrka v hlavnom meste

Pozor na silný vietor a dážď, najmä na severe Slovenska

22.09.2023 21:19

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahy prvého i druhého stupňa.

Alexej Navaľnyj

Väzneného opozičného politika Navaľného opäť poslali na samotku

22.09.2023 19:24

Vo väzení je Navaľnyj už dva a pol roka za údajný podvod. Jeho v poradí dvadsiaty "pobyt" na samotke bude trvať štyri dni, potom má odvolacie pojednávanie.

Fukušima

Vypúšťanie vody z Fukušimy do mora je bezpečné, hovoria experti z Británie a ČR

22.09.2023 17:44

Vypúšťanie 1,34 milióna ton upravenej rádioaktívnej vody do Tichého oceánu sa začalo v auguste, viac ako 12 rokov po jadrovej havárii.

Marine Le Penová

Parížska prokuratúra žiada postaviť Le Penovú pred súd za spreneveru peňazí

22.09.2023 17:16

Hrozí jej desaťročný trest odňatia slobody, pokuta milión eur aj zákaz zastávať verejnú funkciu na desať rokov.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,473
Celková čítanosť: 7539384x
Priemerná čítanosť článkov: 5118x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy