Založ si blog

Už viem prečo sa najviac vtipov hovorí práve o policajtoch

Policajti neurážajte sa lebo nasledujúci prípad sa týka iba jedného z vás.

Nečudujem sa, ak si nejaký mladý výrastok vystreli zo zásahovej jednotky a anonymne nahlasy, že tam a tam sa nachádza bomba, ale keď toto urobí policajt, slúžiaci ako referent mobilnej zásahovej jednotky v Sobranciach (a údajne až dvakrát po sebe), tak nad tým sa už skutočne treba vážne zamyslieť ako sa takýto idiot vôbec dostal do policajného zboru a ako to, že prešiel testami.

Hádam to nie je nejaká novinárska kačica, ale ak je to pravda, že tým policajtom je 32 ročný Marek S. z Raslavíc (okres Bardejov), ktorý sa iba pred nedávnom oženil a z mobilu svojej manželky vo štvrtok ohlásil bombu v košickej banke na Roosweltovej ulici, tak ten si poriadne zavaril a s prácou v polícii sa už môže rozlúčiť.

Marek S. si vzal za manželku ženu z Trebišova a práve kvôli nej sa pred pár mesiacmi dal preložiť z prešovského riaditeľstva Hraničnej a cudzineckej polície do Sobraniec. Teraz už asi čerstvého ženáča nič iné ako vyhadzov z polície nečaká. Jeho nadriadený už vraj pripravuje návrh na jeho prepustenie a hrozí mu aj ďalší trest lebo vyšetrovateľ inšpekčnej služby ministerstva vnútra ho obvinil z prečinu šírenia poplašnej správy a hrozí mu až 5-ročný pobyt za mrežami.

Keď sa človek nad tým vážne zamyslí, že čo vlastne toho človeka viedlo k tomu, že vyviedol takúto hlúposť, tak do úvahy prichádza aj taká možnosť, že on vedel presne, čo robí a týmto spôsobom sa iba chcel zbaviť svojej manželky, ale mohlo to byť aj tak, že niekto sa chcel zbaviť tohoto policajta a preto volal z telefónu jeho manželky.

No nech už je to ako chce, myslím si, že najprv musí rozhodnúť súd o tom či je vinný a až potom ho môžu prepustiť.

Tvrdá rana pre Matoviča!

27.09.2021

Matovič nevie klamať, a preto jeho dôveryhodnosť v prieskume ide dolu vodou. A najväčšiu chybu spravil, že sa nechal obklopiť klamármi z koaličných strán. Tento zdroj kruta-realita-tvrda-rana-pre-matovica prišiel s týmto prieskumom: Prezidentke dôveruje 49 % Slovákov. Avšak na strane druhej nedôveruje jej až 50 % opýtaných. Ale na chvoste rebríčka tróni Igor [...]

Nádherná balónová šou

26.09.2021

Včera popoludní sme sa s najmladšou vnučkou vybrali pozrieť si balónovú fiestu v obci Čerhov. Bolo to úžasné divadlo. Vnučka sa od rána nevedela dočkať a neustále sa vypytovala kedy tam konečne pôjdeme? Najviac nespokojná bola na futbalovom ihrisku a stále sa pýtala kedy už tie balóny začnú lietať? https://www.youtube.com/watch?v=GqRJD9UPcoM [...]

Slováci, dokedy sa chcete iba prizerať na to nehorázne zdražovanie?

26.09.2021

Priplatíme si aj za teplo a ceny pre rodiny budú iné pre každý región Slovenska. „Priemerná rodina zaplatí na teple 625 eur za rok. Od januára by to malo byť v priemere o desať percent viac – teda približne o 60 eur za rok.“ – Definitívnu podobu účtov za teplo musí ešte schváliť štátny regulátor – zdroj pravda.sk/energetika/ no nepochybujem o tom, že to aj [...]

Belarus, Minsk, vojenské cvičenie, ruské tanky

Srbsko v polovici októbra absolvuje spoločné vojenské cvičenie s Ruskom

27.09.2021 19:15

Spoločné srbsko-ruské vojenské cvičenie s názvom Slovanský štít sa uskutoční v Srbsku.

nehoda autobus diaľnica nemecko

Nehoda autobusu v Rakúsku si vyžiadala takmer 30 zranených, stav piatich je vážny

27.09.2021 19:08

Autobus podľa úradov v zákrute z doposiaľ nezistených príčin narazil bokom do nákladného auta, zišiel z cesty a následne sa prevrátil.

Andrej Doležal / Juraj Tlapa /

Starosta Ivanky pri Dunaji varuje pred dopravným kolapsom, Doležalovi odovzdal otvorený list

27.09.2021 17:30

"Primäla nás k tomu neustále zhoršujúca sa situácia v doprave spolu s obavami, čo prinesie spustenie ďalších dopravných stavieb v okolí našej obce Ivanka pri Dunaji," vysvetlil starosta.

Košice / Protest / U.S. Steel /

Pokoj v U.S. Steel Košice. Dohodli sa na platoch

27.09.2021 17:06

Partneri sa od marca nevedeli dohodnúť na dĺžke týždenného pracovného času, zvýšení tarifných miezd či osobného ohodnotenia. Podpisom dodatku sa tento stav skončil.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,251
Celková čítanosť: 6122014x
Priemerná čítanosť článkov: 4894x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy