Vraj v Amerike každého zločinca dolapia…

Dobre som sa pobavil pri čítaní článku v dnešnom Korzári v ktorom píšu, že Američania deportovali do Čiech 51-ročného  rodáka z Olcnavy v okrese Spišská Nová Ves po 17 rokoch a odtiaľ bude vydaný na Slovensko. (Tak si teda neviem v žiadnom prípade vysvetliť, že ako bolo možné to, že sa 17 rokov ukrýval a pritom bol na neho vydaný medzinárodný zatykač? No možno americkej polícii krivdím, lebo, čo keď žil v nejakej pozbíjanej drevenej búdke niekde na periférii niektorého veľkomesta, tak ako naši Rómovia u nás!? A kto by ho už tam hľadal, že? :-))) )

V článku spomínajú aj božie mlyny a že aj v tomto prípade sa potvrdilo, že melú síce pomaly ale isto.

Jozef Melega ešte začiatkom deväťdesiatych rokov ušiel pred väzením do Ameriky a takpovediac dlhé roky si teda užíval slobodu za oceánom.
Jeho trestná činnosť spočívala v tom, že sa v Prahe dostal k blokom na pohonné hmoty a potom ich predával na východe Slovenska a za túto trestnú činnosť bol v roku 1994 odsúdený na 8 rokov odňatia slobody. On sa však nedostavil do ústavu na výkon trestu, ale utiekol do Ameriky a údajne aj tam  porušoval zákony a preto ho odtiaľ deportovali.

Nezisťoval som ako to tam v tej Amerike funguje, ale doteraz som si myslel, že ak tam cudzinec pácha trestnú činnosť, tak ho tam aj zavrú do väzenia, ale možno sú medzi našimi krajinami také dohody, no mňa skôr napadla iná vec a to tá, že len v našom parlamente je minimálne 140 zločincov, ktorí páchajú ekonomickú trestnú činnosť na Slovensku a tých akosi nik nestíha a ani netrestá a všetke zákony sú na nich prikrátke kvôli ich imunite.

Ficove referendum skončilo fiaskom

22.01.2023

Už takmer pred 2 rokmi som sa vyjadril, že vládnutie OĽaNO skončí predčasnými voľbami! Prekvapilo ma, že opozícia nespravila viac opatrení k tomu, aby predčasné voľby boli oveľa skôr. Veď len hlúposti koľké narobili Matovič so Sulíkom – už tie bohato stačili k povaleniu vlády. Dobrým príkladom je fakt, že kvôli ich unáhleným opatreniam proti Covidu prišlo [...]

S podvodníkmi sa na Slovensku roztrhlo vrece!

15.11.2022

V dnešnom denníku Pravda ma zaujal tento článok „Podvodníci sú prefíkaní. Takto vás budú presviedčať, že máte problém s bankovým účtom“ – autor článku vyzýva obzvlášť dôchodcov aby nenaleteli podvodníkom. „Podvodníci pracujú s emóciami, a tak sa snažia vo vás vyvolať pocit naliehavosti. Nechýba im vynaliezavosť a sú dobre zorganizovaní. Môže sa [...]

Študenti zabíjali sekerou!

13.11.2022

Aj v Česku prežili podobnú hrôzu útoku so sekerou, aká sa odohrala v Strednej odbornej škole v Novákoch. „Študent Strednej priemyselnej školy chemickej v Pardubiciach tam najprv nastražil výbušný systém a potom utiekol do iného mesta, kde sekerou zabil náhodného okoloidúceho. Keď ho dolapila polícia, otrávil sa.“ Zdroj hroza-v-cesku-student-zabijal-sekerou V článku [...]

Vyletna lod Bohemia

Pláže známej slovenskej priehrady sa rozšírili o stovky metrov. Je to však zlá správa pre turistov i miestnych

07.06.2025 07:00

Vodná nádrž Domaša v Prešovskom kraji nie je v súčasnosti naplnená ani spolovice. Pred začínajúcou letnou turistickou sezónou je to veľký problém, ktorý môže spôsobiť nezáujem turistov o tento kút Slovenska. Pre nízku hladinu vody zostala na suchu aj výletná loď a starostovia okolitých obcí majú hlavy v smútku, čo robiť s odkrytým dnom, kde začína bujnieť zeleň.

Russia Ukraine War

ONLINE: Rakety, Šáhidy, bomby. Charkov zažil najsilnejší ruský útok od začiatku vojny, drony leteli aj do Ruska

07.06.2025 06:40, aktualizované: 08:02

Rusi nasadili do útoku na Charkov desiatky Šáhidov, dve rakety a štyri riadené bomby.

Elon Musk

USA potrebujú novú politickú stranu, vyhlásil Musk

07.06.2025 06:23

Spojené štáty podľa miliardára Elona Muska potrebujú novú politickú stranu. Mala by zastupovať záujmy 80 percent voličov politického stredu.

Donald Trump

Čína podľa Trumpa obnoví dodávky vzácnych minerálov do USA. O sankciách na Rusko sa ešte nerozhodol

07.06.2025 06:15

Čínsky prezident Si Ťin-pching súhlasí s obnovením dodávok kovov vzácnych minerálov do Spojených štátov, povedal americký prezident Donald Trump.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,473
Celková čítanosť: 7958285x
Priemerná čítanosť článkov: 5403x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy