Založ si blog

Pán Kiska, ktorý svätý stál nad Vami?

Museli ste sa veľa modliť, aby Čaputová vyhrala voľby. Vo februári Vám sťahovalo zadnicu, mali ste obavu, ak SMER uspeje aj v prezidentských voľbách, tak Vám to pekne zrátajú a svoju rodinu ste postavili pred hotovú vec, že Vám hrozí trest odňatia slobody 7 až 12 rokov, manželka sa Vám začala triasť, a Vaša 14-ročná dcéra, ktorá nechtiac bola účastníčkou tejto diskusie, plakala dva večery a odvtedy vždy keď ste odchádzali do Bratislavy tak Vás objímala a pýtala sa: „Oci, čo keď ťa neuvidím?“

Ale časy sa zmenili a Vy ste nám znovu ožili…avšak napadlo ma, či by toto vtedajšie varovanie nemalo byť dostatočným varovaním, aby ste sa nespriahali s kadekým. Totiž podľa mňa by bolo rozumnejšie, aby ste príliš nevyskakovali…prehlasovať, že radšej budete spolupracovať s Borisom Kollárom  ako s predsedom vlády SR. – Takéto zahrávanie so smerákmi mi pripadá ako keby ste si dali na hruď jedovatú kobru, veď o Kollarovi je známe, že je prepojený na podsvetie. Pellegrini sa nechal počuť, že sa Vášmu prehláseniu nečuduje, keďže ste zapletený do pozemkovej aj daňovej kauzy…v nich ste chceli – na úkor daňových poplatníkov – krátiť dane a odpočítať si DPH z vlastnej kampane. (Smeráci upozorňovali verejnosť, že Kiska vstupuje do straníckej politiky a zakladá stranu Za ľudí s ambíciou zahladiť svoje kauzy a obsadiť post ministra vnútra).

Pán Kiska vyčíta sa Vám aj to, že ste sa dohadovali so svojim bratom na účtovaní státisícoch eur na kampaň, na ktoré si firma neskôr podľa daniarov a polície v rozpore so zákonom uplatňovala vrátku DPH., (istou poľahčujúcou okolnosťou, je, že Vaša firma v tejto kauze prejavila účinnú ľútosť).

Neviem, či tento blog si prečíta aj pán Kiska, ale vybral som tu názor jedného čitateľa, ktorý napísal svoj názor o Pánovi Kiskovi v debate k tomuto článku: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/516564/: „Veď mi to už dávno vieme, že odroň ide do politiky len preto, aby sa vyhol base. a že sa chce spojiť aj s oplodňovačom? presne to na kisku pasuje. hľadá seberovných, v tomto prípade napojenia na mafiu.“

PS

Trošku sa pochválim mojimi dnešnými úlovkami:

 "Matka s dieťaťom" :-)

„Matka s dieťaťom“ 🙂

 A takýchto som dnes našiel asi 14 kusov. Nazbieral takmer plný kôš dubákov a z toho ak bola 1/4 červivá - nohy -, tak ešte aj toto číslo som prehnal. Tie lejáky pomohli k tomu, že pôda je dobre premočená a tak aj hríby sú odolnejšie voči červom. :-)

A takýchto som dnes našiel asi 14 kusov.
Nazbieral takmer plný kôš dubákov a z toho ak bola 1/4 červivá – nohy -, tak ešte aj toto číslo som prehnal. Tie lejaky pomohli k tomu, že pôda je dobre premočená a tak aj hríby sú odolnejšie voči červom. 🙂

 Dnešné horúce slnko ich už stačilo takmer celkom usušiť. Ale, ak by niekto postrehol, že to, čo je na tých dvoch sušiakoch v žiadnom prípade nemôže byť z plného koša dubákov, tak má pravdu. Totiž polovicu z nich - samozrejme tých krajších - si povyberali zákazníci na tržnici. :-)

Dnešné horúce slnko ich už stačilo takmer celkom usušiť.
Ale, ak by niekto postrehol, že to, čo je na tých dvoch sušiakoch, že to v žiadnom prípade nemôže byť z plného koša dubákov, tak má pravdu. Totiž polovicu z nich – samozrejme tých krajších – si povyberali zákazníci na tržnici. 🙂

 

S pánom Bohom, idem od vás, neublížil som žiadnemu z vás

30.10.2019

Vladko - pomerne rýchlo zabudol na to ako sa s nami všetkými lúčil slovami: S Pánom Bohom, idem od vás, idem od vás, neublížil som, neublížil som žiadnemu z vás. – Bol taký dojatý, že viac »

Rozhovor Trnku s Kočnerom ma urazil

15.10.2019

Rozhovor bývalého generálneho prokurátora Trnku s Kočnerom musí uraziť každého slušného občana v krajine. [caption id="attachment_4966" align="alignleft" width="630"] Gašparec, 15.10.2019[/caption] viac »

Matovič mal dopravnú nehodu

18.09.2019

Dnes ráno mal Igor Matovič dopravnú nehodu na D1 smerom do Bratislavy. Podľa jeho slov: „do neho zozadu narazil vodič, ktorý nestihol zabrzdiť. Následkom čoho jeho auto narazilo do vodiča pred viac »

Saudská Arábia

Saudská Arábia zaradila feminizmus medzi extrémistické ideológie

12.11.2019 09:33

Podpora skupín, ktoré sú klasifikované ako extrémistické organizácie, sa v Saudskej Arábii trestá väzením.

Severná Kórea / podmorská balistická strela / Pukguksong-3

KĽDR obvinila Južnú Kóreu a USA z brzdenia mierového procesu

12.11.2019 09:27

Severokórejský veľvyslanec pri OSN zdôraznil, že Pchjongjang už vyše 20 mesiacov neuskutočnil testy jadrových zbraní.

jadrová elektráreň, belgicko,

Po silnom zemetrasení vo Francúzsku preventívne odstavili tri jadrové reaktory

12.11.2019 09:15

Francúzska energetická spoločnosť EDF pristúpila k tomuto kroku, aj keď prvé kontroly neodhalili žiadne poškodenia na reaktoroch alebo zariadení elektrárne.

Rudňany

Pre alkohol prišiel o prácu učiteľa

12.11.2019 09:00

Bývalého riaditeľa vlani prichytili policajti za volantom a namerali mu v dychu dve promile, obvinený bol z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 867
Celková čítanosť: 2633288x
Priemerná čítanosť článkov: 3037x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy