Založ si blog

Nemal by už Kiska nosiť elektronický náramok?

Tak niekto si tu opakovane kšeftoval s podsvetím a vydržanými pozemkami a nič sa nedeje! Skutočne to máme brať tak, že ak hlava štátu v niečom porušila zákon a ak sa „nič nepotvrdilo“, tak v takom prípade je potrebné považovať takého človeka za bezúhonného?

O podvodoch s kúpou pozemkov do ktorých je namočený pán Kiska som už písal v piatich blogoch, takže venovať sa tomu podrobnejšie by už najskôr nemalo význam lebo všetci Slováci vedia o čo sa jedná, no na tie jeho škandály s pôdou vo Veľkom Slavkove pod Tatrami čoraz viac padá väčší počet podozrení.

„Kiska kupoval vedome a opakovane vydržané pozemky od firiem a ľudí blízkych podsvetiu, ktorí mali kontakty na vtedajšieho popradského mafiánskeho bossa Ondreja Žembu blízkeho Mikulášovi Černákovi a Milana Reichela, ktorý bol tiež spájaný s podsvetím.“

V tom čase neboli žiadne voľné pozemky s výhľadom na Tatry, všetko malo svojich vlastníkov. „Išlo sa pochybnými vydržaniami pre vopred vybraných kupcov. Poškodení sa spamätali neskoro, ale podľa vzoru prípadu pána Franca majú možno ešte nejakú šancu.“ Zdroj: Open in new window

Po kauze v ktorej uspel Franc sa na NAKA obrátili aj ďalší ľudia, ktorí sa cítia byť podvedení.

Kiska stále tvrdí, že s kauzou nič nemá. No faktom je, že vo Veľkom Slavkove kúpil spolu 10 pozemkov so súhrnnou rozlohou asi 20-tisíc m2, (čo je veľkosť približne troch futbalových ihrísk.)

„Denník Pravda dal Kiskovi priestor, aby sa k daným súvislostiam vyjadril. Jeho hovorca neodpovedal.“

Vyšetrovatelia z NAKA sa naďalej zaoberajú možným podvodom na Francovi, ako aj s ďalšími možnými poškodenými. „Preverujú sa aj výpovede na súde, ich korektnosť, respektíve možné krivé výpovede.“

Po týchto Kiskových kauzách sa ešte tvrdšie vyjadril podpredseda SNS Anton Hrnko: „Keď je po všetkých kauzách prezidenta Andreja Kisku Grasalkovičov palác (sídlo prezidenta, pozn. red.) stále obsadený, myslím si, že sa musíme nad svojou demokraciou zamyslieť, povedal Hrnko pre TV Pravda.

Predtým Kisku za pozemkový škandál kritizoval aj predseda Smeru Robert Fico: „Povedal, že Kiska je evidentne súčasť pozemkovej mafie pod Tatrami. Vyčítal tiež médiám, že majú na Kisku iný meter.“ Zdroj: Open in new window

Kladiem si otázku, ak je pán Kiska namočený v toľkých kauzách, dokonca prepojených s mafiou, nemal by už tento človek nosiť elektronický náramok ako napr. pán Rusko?

SNS si kúpila hlasy dôchodcov

17.09.2019

Dôchodcovia už od 1. januára 2020 nebudú musieť platiť koncesionárske poplatky. Danko sa pochválil, že plní svoje sľuby zo začiatku funkčného obdobia. Teda klobúk dole pred kapitánom, že viac »

Danko sa správa ako keby iba včera nastúpil do vlády

16.09.2019

Pán kapitán a čo ste robili takmer 4 roky, keď až teraz poukazujete na správu, podľa ktorej má Slovensko najslabší výber DPH?! Tvrdíte, že „máme nekoncepčné odmeňovanie v štátnej správe. viac »

Fico rafinovaný plán nepotrebuje

15.09.2019

Média kalkulujú, že Fico má plán na to, ako vládnuť ďalej. Veď nato netreba žiadneho politológa, aby to voliči nevideli, že 7-koalícia zostavená z opozičných strán a nových subjektov viac »

Žilina

Žilina vstúpi do Únie miest Slovenska na začiatku roka 2020

17.09.2019 23:03

Vstup mesta do ÚMS podporilo 23 poslancov, proti nebol nikto.

dieťa, šikana, pedofil, strach, plač

V prípade pohlavného zneužívania by mali súdiť dvoch kňazov

17.09.2019 22:23

K údajnému zneužívaniu došlo na pôde seminára sv. Pia X., inštitúcie nachádzajúcej sa vo Vatikáne.

Spain Politics

Španielsko čakajú štvrté voľby za štyri roky

17.09.2019 21:41, aktualizované: 21:59

Posledné parlamentné voľby sa v Španielsku konali v apríli.

paprikový sprej, kaser

Košické gymnázium evakuovali dva razy

17.09.2019 20:40

Podľa jedného z rodičov študenta, ktorý navštevuje školu, bola do ovzdušia vypustená zatiaľ neznáma dráždivá látka a žiaci a personál školy začali kašľať.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 864
Celková čítanosť: 2558610x
Priemerná čítanosť článkov: 2961x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy