Pán Matovič, viem prečo odmietate Váš odchod z vlády

Neverím Vám, že nesúhlasíte s pádom vlády a predčasnými voľbami preto, aby sa Fico opäť neujal moci, skôr je to preto lebo po páde vlády by ste si museli hľadať poctivé zamestnanie.

Bohužiaľ dlhé roky sledujem Vaše aktivity a dovolím si tvrdiť, že výsledky Vašej činnosti sú veľmi biedne pre Slovensko. Dokonca ani neviem, či by sa aspoň niektorá Vaša doterajšia práca dala kladne ohodnotiť??!

Vy sa silou mocou potrebujete udržať v politike, obzvlášť vo vládnej koalícii lebo po páde vlády by sa Vaše hnutie nedostalo do parlamentu ani ako opozičné – a tým pádom by ste sa museli živiť poctivou prácou…

Zdroj Pravda
Igorko, všetko by dopadlo inak, ak by si po vyhratých voľbách prenechal premiérske kreslo inému kolegovi a uspokojil by si sa trebárs aj s tým, čo je uvedené na obrázku.

Už dávno ste prišli na to, že v politike stačí pracovať ústami, čiže jazykom, a je úplne jedno, či Vaše výsledky prinesú Slovensku aspoň nejaké kladné výsledky… totiž nikde inde sa nedá vodiť občanov za nos lepšie, ako v politike, vždy je naporúdzi výhovorka, že jednotlivec nerozhoduje sám a o všetkom rozhoduje koalícia.

Už iba málokto sa v dnešnej dobe uživí bez poctivého prístupu k práci (a to iba na krátky čas), takže toto je dôvod kvôli ktorému bránite rozpadu vlády.

 

Ficove referendum skončilo fiaskom

22.01.2023

Už takmer pred 2 rokmi som sa vyjadril, že vládnutie OĽaNO skončí predčasnými voľbami! Prekvapilo ma, že opozícia nespravila viac opatrení k tomu, aby predčasné voľby boli oveľa skôr. Veď len hlúposti koľké narobili Matovič so Sulíkom – už tie bohato stačili k povaleniu vlády. Dobrým príkladom je fakt, že kvôli ich unáhleným opatreniam proti Covidu prišlo [...]

S podvodníkmi sa na Slovensku roztrhlo vrece!

15.11.2022

V dnešnom denníku Pravda ma zaujal tento článok „Podvodníci sú prefíkaní. Takto vás budú presviedčať, že máte problém s bankovým účtom“ – autor článku vyzýva obzvlášť dôchodcov aby nenaleteli podvodníkom. „Podvodníci pracujú s emóciami, a tak sa snažia vo vás vyvolať pocit naliehavosti. Nechýba im vynaliezavosť a sú dobre zorganizovaní. Môže sa [...]

Študenti zabíjali sekerou!

13.11.2022

Aj v Česku prežili podobnú hrôzu útoku so sekerou, aká sa odohrala v Strednej odbornej škole v Novákoch. „Študent Strednej priemyselnej školy chemickej v Pardubiciach tam najprv nastražil výbušný systém a potom utiekol do iného mesta, kde sekerou zabil náhodného okoloidúceho. Keď ho dolapila polícia, otrávil sa.“ Zdroj hroza-v-cesku-student-zabijal-sekerou V článku [...]

Cessna / Courier Freighter / Plane /

V Rusku núdzovo pristálo Lietadlo s parašutistami, 10 je zranených

06.07.2025 09:09

Príčina núdzového pristátia nebola bezprostredne známa.

Veľké Kolpašské jazero, Banský Studenec

Komorná atmosféra pri tajchoch: Vládne tam pohoda, na Počúvadle ubudla voda aj dlhé roky známa atrakcia

06.07.2025 09:00

Horúčavy udreli plnou silou, ale žiadne „tlačenky“ či „nájazdy“ turistov sa na banskoštiavnické jazerá zatiaľ nekonajú.

mládež, slnko, rakovina kože, tínedžeri, mladí, prsty

Až 57 % mladých v Európe považuje za najlepší spôsob vládnutia demokraciu, 21 % je za autoritársku vládu

06.07.2025 08:55

Prieskum v 7 krajinách ukázal, že najnižšiu podporu má demokratický systém v Poľsku so 48 %, najviac v Nemecku - 71 %.

Mark Rutte

ONLINE: Rutte tvrdí, že ak by Čína udrela na Taiwan, žiadala by Rusov zaútočiť na NATO

06.07.2025 07:30

Podľa šéfa NATO Rutteho pre spojenectvo Ruska a Číny musí byť aliancia taká silná, aby odstrašila Moskvu, a súčasne spolupracovať so spojencami v Ázii.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,473
Celková čítanosť: 7978171x
Priemerná čítanosť článkov: 5416x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy