82 927 € za služby v striptízovom klube

Dvaja nadŕžaní kamaráti sa nechali nalákať peknými dievčatami zľavami v striptízovom klube v BA.

Jeden z nich keď sa ráno po nočnej zábave prebudil, takmer dostal infarkt – na účte firmy, ktorú spravuje mu chýbalo 82 927 €. (Stalo sa to v apríli tohto roku).

Chlapík na tento podarený klub doručil trestné oznámenie do NAKA. V svojom oznámení uviedol, že podľa neho všetko prebieha tak, že hostí zlákajú do baru, tam im dávajú dostupné drogy, ako sú šalvia divotvorná a podobné koreniny, ktoré spôsobujú čiastočný výpadok pamäti, utlmenie a podobne…

V trestnom oznámení ďalej uviedol, že predsa nie je možné, aby niekto minul takú sumu za šampanské a ruže medzi treťou a piatou hodinou ráno a aby si nepamätal, že minul vyše 80-tisíc eur.

Na tento podnik na Michalskej ulici dostala niekoľko sťažnosti od cudzincov aj polícia, tie sa veľmi podobajú výpovedi nášho sťažovateľa. (S uvedeným prípadom je vedené trestné stíhanie).

O tomto podarenom striptízovom klube prehovorila aj jeho bývalá striptérka: „Keď si zákazník objednal, dostal k tomu taký malý shot zadarmo. Až neskôr som sa dozvedela, že tam bola tabletka, ktorú im dávali na „oblbnutie“. Zdroj: Open in new window

Takže ďalší proces už bol veľmi jednoduchý, keď boli zákazníci opití a nadrogovaní, tak ich dievčatá nahovárali, aby im dali kartu a zadali PIN kód, a čašníčka s tanečnicou iba stáli pri bankomate a naťukávali nejakú sumu. (Klienti ani netušili, koľko peňazí to bolo.)

Podobný prípad sa údajne odohráva aj v podobnom striptízovom bare v Poľsku a nie je vylúčené, že majiteľom bratislavského striptízového klubu je ten istý človek.

Keď sa nad tým prípadom vážnejšie zamyslím, tak tých nešťastníkov vôbec neľutujem. Je takmer 30 rokov po prevrate a oni si ešte stále nestihli uvedomiť koľko nekalých veci sa v našej krajine deje – obzvlášť v takýchto nemravných podnikoch. Chceli si vyhodiť z kopýtka, tak si vyhodili, a to až tak, že na to až do konca svojho života nezabudnú.

Ficove referendum skončilo fiaskom

22.01.2023

Už takmer pred 2 rokmi som sa vyjadril, že vládnutie OĽaNO skončí predčasnými voľbami! Prekvapilo ma, že opozícia nespravila viac opatrení k tomu, aby predčasné voľby boli oveľa skôr. Veď len hlúposti koľké narobili Matovič so Sulíkom – už tie bohato stačili k povaleniu vlády. Dobrým príkladom je fakt, že kvôli ich unáhleným opatreniam proti Covidu prišlo [...]

S podvodníkmi sa na Slovensku roztrhlo vrece!

15.11.2022

V dnešnom denníku Pravda ma zaujal tento článok „Podvodníci sú prefíkaní. Takto vás budú presviedčať, že máte problém s bankovým účtom“ – autor článku vyzýva obzvlášť dôchodcov aby nenaleteli podvodníkom. „Podvodníci pracujú s emóciami, a tak sa snažia vo vás vyvolať pocit naliehavosti. Nechýba im vynaliezavosť a sú dobre zorganizovaní. Môže sa [...]

Študenti zabíjali sekerou!

13.11.2022

Aj v Česku prežili podobnú hrôzu útoku so sekerou, aká sa odohrala v Strednej odbornej škole v Novákoch. „Študent Strednej priemyselnej školy chemickej v Pardubiciach tam najprv nastražil výbušný systém a potom utiekol do iného mesta, kde sekerou zabil náhodného okoloidúceho. Keď ho dolapila polícia, otrávil sa.“ Zdroj hroza-v-cesku-student-zabijal-sekerou V článku [...]

Donald Trump

Trump: EÚ k nám bola veľmi zlá. Bude musieť od nás kupovať energiu

07.04.2025 23:30, aktualizované: 23:56

Americký prezident zároveň opäť obvinil úniu, že nenakupuje dosť amerického tovaru.

Benjamin Netanjahu / Donald Trump /

USA začali priame rokovania s Iránom o jadrovom programe, povedal Trump Netanjahuovi

07.04.2025 22:14, aktualizované: 22:50

Americký prezident tvrdí, že dáva prednosť uzavretiu dohody.

Yemen / Houthi /

Húsíovia útočili na vojenský objekt v Izraeli a dve americké lode

07.04.2025 21:26

Húsíovia už viac než desaťročie kontrolujú veľkú časť Jemenu.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,473
Celková čítanosť: 7912454x
Priemerná čítanosť článkov: 5372x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy