Veľká škoda, že sa Rezeš nerozhodol postaviť zimný štadión v blízkosti Luníka IX.

Skutočne, nebyť toho, že aj v Košiciach sa budú hrať hokejové zápasy MS, tak (otrasný a zdemolovaný oceľový plot a neporiadok, ktorí tam narobili bezdomovci za posledných pár rokov) pri starej budove „zrúcanine“ oproti zimnému štadiónu by to takto vyzeralo možno ešte aspoň do konca volebného obdobia terajšieho mestského zastupiteľstva.

Minulý týždeň už pri tejto zrúcanine pri sladovni začali konečne stavať múr, ktorý aspoň čiastočne zakryje to, čo nikomu z predstaviteľov mesta nevadilo za predchádzajúce roky.

Jedná pani, ktorá prechádzala popri robotníkoch, ktorí tento múr stavali sa vyjadrila v tomto duchu: som veľmi rada, že v KE budú majstrovstvá sveta, takto sa už aspoň nebudem musieť pozerať na to svinstvo, čo sa tu roky hromadí. Teraz ho už aspoň za plotom nikto neuvidí.

Skutočne je  to „nádhera“ ako sa v našej krajine všetko robí iba vtedy ak má prísť nejaká zahraničná návšteva alebo to, čo bude teraz tj. MS v hokeji. Je to naozaj šťastie, lebo inak by tam ten plot nikdy nepostavili.
A ja si v duchu hovorím: Ej škoda, že sa Rezešovci nerozhodli postaviť zimný štadión niekde v blízkosti Luníka IX., lebo ten by teraz museli tiež celý oplotiť, aby zahraniční turisti nevideli tú špičkovú kultúru bývania našich neprispôsobivých Rómov. Samozrejme prvé, čo by rómsky predstavitelia v takom prípade urobili by bola sťažnosť do Štrasburgu pre porušovanie práv menšín na Slovensku.

Ficove referendum skončilo fiaskom

22.01.2023

Už takmer pred 2 rokmi som sa vyjadril, že vládnutie OĽaNO skončí predčasnými voľbami! Prekvapilo ma, že opozícia nespravila viac opatrení k tomu, aby predčasné voľby boli oveľa skôr. Veď len hlúposti koľké narobili Matovič so Sulíkom – už tie bohato stačili k povaleniu vlády. Dobrým príkladom je fakt, že kvôli ich unáhleným opatreniam proti Covidu prišlo [...]

S podvodníkmi sa na Slovensku roztrhlo vrece!

15.11.2022

V dnešnom denníku Pravda ma zaujal tento článok „Podvodníci sú prefíkaní. Takto vás budú presviedčať, že máte problém s bankovým účtom“ – autor článku vyzýva obzvlášť dôchodcov aby nenaleteli podvodníkom. „Podvodníci pracujú s emóciami, a tak sa snažia vo vás vyvolať pocit naliehavosti. Nechýba im vynaliezavosť a sú dobre zorganizovaní. Môže sa [...]

Študenti zabíjali sekerou!

13.11.2022

Aj v Česku prežili podobnú hrôzu útoku so sekerou, aká sa odohrala v Strednej odbornej škole v Novákoch. „Študent Strednej priemyselnej školy chemickej v Pardubiciach tam najprv nastražil výbušný systém a potom utiekol do iného mesta, kde sekerou zabil náhodného okoloidúceho. Keď ho dolapila polícia, otrávil sa.“ Zdroj hroza-v-cesku-student-zabijal-sekerou V článku [...]

Bojovníci Hamasu v Gaze - obrázok vytvorený AI

Hamas je ochotný „zmraziť“ svoje zbrane, ale odmieta svoje odzbrojenie

10.12.2025 23:06

Bývalý vodca Hamasu, žijúci v exile, tiež povedal, že Hamas je otvorený medzinárodnej mierovej misii.

USA, Donald Trump, Washington, policajti, Národná garda

Trump musí ukončiť nasadenie Národnej gardy v Los Angeles, rozhodol sudca

10.12.2025 22:46

Vyslaním vojakov do Los Angeles prezident Donald Trump podľa sudcu prekročil svoje právomoci.

Epstein

Sudca povolil zverejnenie utajených prepisov veľkej poroty v Epsteinovej kauze

10.12.2025 19:01

Sudca z New Yorku pritom zrušil svoje predchádzajúce rozhodnutie o utajení materiálov.

Dmytro Firtaš

Ukrajinský oligarcha Firtaš nebude vydaný do USA, rozhodol súd v Rakúsku

10.12.2025 18:36

Bývalý spojenec zosadeného prezidenta Viktora Janukovyča, zbohatol v spolupráci s ruským plynárenským gigantom Gazprom.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,473
Celková čítanosť: 8108808x
Priemerná čítanosť článkov: 5505x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy