Založ si blog

Ficova taktika

Vidím to tak, že Fico si pri vládnych opatreniach počkal na vyhrotenie situácie a až teraz, keď je situácia s pandémiou naozaj vážna, tak začína útočiť, a najväčšiu vinu za tento stav dáva Matovičovi.

Fico vyčíta koalícii, že nepracuje s pozitívne testovanými. „Žiadame vládu, aby okamžite začala pracovať s ľuďmi, ktorí sú pozitívne testovaní. Ak by hneď teraz dala pripraviť milión balíkov liekov, kde by boli antibiotiká, vitamíny a podporné liečivá, tak to stojí menej peňazí ako tá stupidná očkovacia lotéria,“ pritvrdil to ešte tým, že Igor Matovič raz „bude niesť zodpovednosť za vyhadzovanie peňazí do luftu“. Zdroj spravy.pravda.sk

Všetko by bolo v poriadku, ak by prišiel Fico s tou výčitkou voči koalícii oveľa skôr. Počkať si až do chvíle, keď Covid19 kosí životy v priemere 50tim Slovákom denne, podľa mňa nie je nič iné ako vypočítavosť – lebo vie, že za tú kritiku koalície ho podporia masy Slovákov.

Veľmi trefne to vystihol aj karikaturista Danglár vo svojej karikatúre

Zdroj Danglár

Ficova strana žiada Ústavný súd, aby okamžite pozastavil účinnosť vyhlášok, ktorých cieľom je nahnať ľudí do očkovania. Podľa Fica, ak budú takto fungovať v praxi, tak „budú spôsobovať ústavnoprávne ujmy ľuďom, pretože budú obmedzovaní na svojich právach.“ – Musím povedať, že aj mne sa to nepozdáva, ale nebolo by od veci, aby Fico uviedol aj okamžité riešenie, ako túto situáciu riešiť.

Samozrejme týmto blogom Matoviča nejdem obhajovať lebo na rováši má toho naozaj dosť a veľmi dobre ho vystihol autor nasledujúcej karikatúry, ktorú som objavil na facebooku.

Zdroj fb
K tomu komentár ani nie je potrebný, všetci vieme o čom to je.

V súvislosti s nosením rúšok a nariadených lockdownov dávam sem aj tento zdroj posledne-varovanie-ludstvu okrem iného sa v ňom hovorí aj o tom, že rúška ani lockdowny nefungujú.

Ficove referendum skončilo fiaskom

22.01.2023

Už takmer pred 2 rokmi som sa vyjadril, že vládnutie OĽaNO skončí predčasnými voľbami! Prekvapilo ma, že opozícia nespravila viac opatrení k tomu, aby predčasné voľby boli oveľa skôr. Veď len hlúposti koľké narobili Matovič so Sulíkom – už tie bohato stačili k povaleniu vlády. Dobrým príkladom je fakt, že kvôli ich unáhleným opatreniam proti Covidu prišlo [...]

S podvodníkmi sa na Slovensku roztrhlo vrece!

15.11.2022

V dnešnom denníku Pravda ma zaujal tento článok „Podvodníci sú prefíkaní. Takto vás budú presviedčať, že máte problém s bankovým účtom“ – autor článku vyzýva obzvlášť dôchodcov aby nenaleteli podvodníkom. „Podvodníci pracujú s emóciami, a tak sa snažia vo vás vyvolať pocit naliehavosti. Nechýba im vynaliezavosť a sú dobre zorganizovaní. Môže sa [...]

Študenti zabíjali sekerou!

13.11.2022

Aj v Česku prežili podobnú hrôzu útoku so sekerou, aká sa odohrala v Strednej odbornej škole v Novákoch. „Študent Strednej priemyselnej školy chemickej v Pardubiciach tam najprv nastražil výbušný systém a potom utiekol do iného mesta, kde sekerou zabil náhodného okoloidúceho. Keď ho dolapila polícia, otrávil sa.“ Zdroj hroza-v-cesku-student-zabijal-sekerou V článku [...]

Ana Estradová

V konzervatívnom Peru vykonali vôbec prvú eutanáziu. Ana Estradová trpela nevyliečiteľnou chorobou

23.04.2024 15:09

Ana Estradová bola niekoľko rokov pripútaná na lôžko. Súdny spor, v ktorom jej bolo priznané právo podstúpiť eutanáziu, viedla a vyhrala za pomoci ombudsmana pre ľudské práva.

Rudolf Schuster

Rudolf Schuster získal Čestné občianstvo Košického samosprávneho kraja

23.04.2024 15:06

Ide o vôbec prvé udelenie takéhoto ocenenia v histórii kraja.

Britain Clinton

Brusel chce uľahčiť život v Británii aj mladým Slovákom. Použije na nich Londýn dvojaký meter?

23.04.2024 14:00

Európska komisia by rada zmäkčila nepríjemné dopady brexitu na občanov členských štátov EÚ vo veku do 30 rokov. Aký postoj zaujali politici v Londýne?

Reedukačné centrum Bystričany

PS vyzýva na zatvorenie reedukačného centra v Bystričanoch. Dochádzalo tam údajne k sexuálnemu násiliu

23.04.2024 13:36, aktualizované: 14:15

Predstavitelia Progresívneho Slovenska realizovali vlastný prieskum zariadenia, v ktorom podľa ich slov dochádza k porušovaniu pravidiel.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,473
Celková čítanosť: 7668687x
Priemerná čítanosť článkov: 5206x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy