Založ si blog

Smrteľne „vážne“ ku covidovým mutáciám

Aká v poradí je už delta? Koľko tých mutácií ešte bude? Podľa toho, čo sledujem, a ako nás varujú odborníci, že ak sa neprestaneme správať ako stádo, ktorým opoziční politici hýbu tým smerom, ktorý im v danej chvíli vyhovuje, tak podľa mňa to neskončí ani vlnou théta.

Ak šírenie covidu 19 a jeho mutácií vzniká práve uvoľňovaním nariadených pravidiel proti jeho šíreniu, tak logicky sa dá očakávať, že po letných dovolenkách, olympijských hrách, ale aj mnohých športových podujatiach a masových návštevách kúpalísk bude tá vlna eskalovať… K tomuto blogu ma inšpiroval obrázok s textom o pandemickom rozpise pre slovenskú republiku – vkladám ho tu, aby vás pobavil ako pobavil mňa.

Zdroj fb

Je to smutné, že aj z tak závažnej témy si niektorí ľudia robia prču, avšak aj to patrí k životu. Ak by sme sa ku všetkému stavali vážne, tak ten život by za veľa nestál. Trošku humoru nikdy nezaškodí. 🙂

 

Ešte stále nás chcete presviedčať, že vakcinácia proti covidu je našou spásou?

Pandémia je medzinárodne organizovaný zločin proti ľuďom za podpory vlád a médií! Toto tvrdí Dr. Astrid Stuckleberger, ktorá hovorí o dnešnej situácii s pandémiou, o WHO a ďalších, pre mnohých prekvapivých súvislostiach.  Je odborníčka na medzinárodné zdravie už viac ako 20 rokov, ktorá v rokoch 2009-2012 spolupracovala s WHO ako inštruktorka na implementácie medzinárodných nariadení o zdraví.

Jej šokujúce svedectvo potvrdzuje informácie od mnohých ďalších nezávislých vedcov, lekárov, novinárov, politikov, analytikov a ďalších expertov, ktorí na základe faktov tvrdia, že za korona-opatreniami a agresívnou vakcinačnou kampaňou stoja farmaceutické firmy a osoby z prostredia medzinárodných organizácii prepojené na globálny kriminálny Syndikát, ktorý stojí v pozadí tejto plánovanej korona-hystérie nazývanej ako Plandémia.

Navyše v celej záležitosti ide o zločiny proti ľudskosti aj z dôvodu, že experimentálne vakcíny sa využívajú ako biologické zbrane.

„Podporujú lockdown, podporujú rúška, Opatrenia prijaté na zatvorenie ekonomiky a verejného života s reštauráciami … všetky tie športy, tiež tá zdravá časť. Všetko zdravé sa uzatvára. A potom dýchanie rúškom, ktoré vytvára chorobu. Oni zmenili rétoriku: Si chorý a musíš dokázať, že si zdravý. A jediný spôsob ako to dokázať je – urobiť si PCR test, ktorý nie je efektívny,“ uviedla Stuckleberger.

Dodala tiež, že WHO funguje ako díler a propagátor vakcín a celý plán bol dokonale premyslený so zámerom presvedčiť ľudí, že jediným východiskom je vakcína.

V tejto súvislosti upozornila, že z WHO sa stala svetová očkovacia organizácia, ktorá v spolupráci so Svetovou alianciou pre vakcíny a očkovanie (GAVI) predáva vakcíny. Členské štáty tvoriace GAVI sú navyše ako účastníci tohto projektu akcionármi, takže oni samotné na mnoho miliardovom obchode s vakcínami profitujú.

„Svetová banka podpísala s GAVI a Billom Gatesom partnerstvo pre medzinárodný finančný nástroj na imunizáciu (IFFIm). A tento IFFIm v skutočnosti financuje niečo, čo sa volá Koalícia pre inovácie v oblasti pripravenosti na epidémie (CEPI). A tá vedie výskum o príprave a je základom programu medzinárodnej iniciatívy COVAX (ktorá sprostredkováva vakcíny – pozn. red. IV). Takže WHO, GAVI a CEPI, čo sú vlastne vlády sveta. Vaša vláda platí za vedenie kampane COVAX vo svete,“ vysvetľuje Dr. Stuckleberger.

Súčasnú pseudopandémiu označila za dokonale a systematický organizovaný projekt, v ktorom všetky médiá hovoria ten istý príbeh, za ktorého publikovanie majú dobre zaplatené.

Dr. Stuckleberger hovorí o absencii verejnej debaty a všade prítomnej cenzúre. „Nachádzame sa v sci-fi. V politizácii novej falošnej vedy. A je to dosť dramatické, pretože to má dopad na ľudí a ich životy, na ich ekonomiku. Ľudí možno zachrániť, ale oni cenzurujú lekárovi, cenzurujú spôsob liečby, ktorý funguje,“ uviedla.

„WHO v spolupráci s mainstreamovými médiami veľmi dobre analyzovali systém a celý ho majú v rukách,“ pokračuje Stuckleberger a poukázala na osoby, ktoré operujú nad generálnym tajomníkom OSN. V celej hierarchii operuje Bill Gates ako súčasť GAVI, tá je však zastúpená radou a nad ňou funguje Rockefellerova nadácia.

Zdôraznila, že predmetom vyšetrovania v celej záležitosti bude množstvo ďalších organizácií. – Zdroj pandemia-je-medzinarodne-organizovany-zlocin

O histórii WHO a jej skúmania covidu od roku 2005 sa môžete viac dozvedieť z tohto článku WHO International Health Regulations (IHR) vs COVID-19 Uncertainty articles/PMC7569658/

Je v angličtine, avšak pomocou guglu je možnosť si to preložiť.

O nepriaznivej vakcinácii proti covidu veľa napovie aj tento článok Po pol roku od očkovania nemá väčšina seniorov skoro žiadne protilátky

Až 60 percent očkovaných má po štyroch a viac mesiacoch od očkovania negatívne hodnoty. –  Uviedla to organizácia Podané ruky, ktorá analýzu vykonala na viac ako 620 senioroch.

V blízkej dobe bude potreba preočkovania treťou dávkou u zraniteľných skupín a bude tiež potrebné navýšiť kapacity preventívneho testovania pracovníkov aj klientov sociálnych služieb.

„Používame dva rôzne typy testov tak, aby sa maximálne podarilo zachytiť protilátkovú odpoveď, jednak po prekonanej infekcii a po očkovaní. U vybranej skupiny účastníkov projektu sa testovanie hladiny protilátok doplní ešte vyšetrením bunkovej imunity. Predpokladá sa, že týmto prístupom sa získajú poznatky, ktoré budú komplexne hodnotiť stav imunity k pôvodcovi ochorenia Covid-19 a budú akceptovateľné v širokej populácii,“ uviedol Petr Husa, prednosta kliniky infekčných chorôb Fakultnej nemocnice Brno.

Seniori, ktorí sa do merania zapojili, najčastejšie boli očkovaní vakcínou Pfizer, ale do vyšetrovania boli zahrnuté všetky druhy vakcín.

„Z výsledkov analýzy vyplýva, že hladina protilátok klesá s časom od očkovania a s vekom. Podľa spoločnosti je pokles protilátok razantný, a to tak, že až 60 percent očkovaných má po štyroch a viac mesiacoch od očkovania negatívne hodnoty.“ – Ďalej vyplýva, že „seniori, ktorí mali Covid-19, dosahujú vyšších hodnôt protilátok ako tí, ktorí chorobu neprekonali.“ – Zdroj po-ockovani-nemajú-seniori-skoro-ziadne-protilatky

Spoločnosť otestovala od 30. júna do 2. júla 627 seniorov. Záujemcovia odovzdali vzorku krvi na protilátky.

Už boli desiatky prípadov v ktorých sa poukazovalo na podvod súvisiaci s covidom a nakoniec tí, čo nedajú dopustiť, že vakcinácia je dobrá a jedine tá zachráni ľudstvo pred covidom, tak tvrdia, že všetky takéto informácie sú hoaxi, takže som zvedavý, čo povedia títo odborníci, ak si pozrú nasledujúce video https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=186136543433923&id=100013829677299

 

Tvrdá rana pre Matoviča!

27.09.2021

Matovič nevie klamať, a preto jeho dôveryhodnosť v prieskume ide dolu vodou. A najväčšiu chybu spravil, že sa nechal obklopiť klamármi z koaličných strán. Tento zdroj kruta-realita-tvrda-rana-pre-matovica prišiel s týmto prieskumom: Prezidentke dôveruje 49 % Slovákov. Avšak na strane druhej nedôveruje jej až 50 % opýtaných. Ale na chvoste rebríčka tróni Igor [...]

Nádherná balónová šou

26.09.2021

Včera popoludní sme sa s najmladšou vnučkou vybrali pozrieť si balónovú fiestu v obci Čerhov. Bolo to úžasné divadlo. Vnučka sa od rána nevedela dočkať a neustále sa vypytovala kedy tam konečne pôjdeme? Najviac nespokojná bola na futbalovom ihrisku a stále sa pýtala kedy už tie balóny začnú lietať? https://www.youtube.com/watch?v=GqRJD9UPcoM [...]

Slováci, dokedy sa chcete iba prizerať na to nehorázne zdražovanie?

26.09.2021

Priplatíme si aj za teplo a ceny pre rodiny budú iné pre každý región Slovenska. „Priemerná rodina zaplatí na teple 625 eur za rok. Od januára by to malo byť v priemere o desať percent viac – teda približne o 60 eur za rok.“ – Definitívnu podobu účtov za teplo musí ešte schváliť štátny regulátor – zdroj pravda.sk/energetika/ no nepochybujem o tom, že to aj [...]

Belarus, Minsk, vojenské cvičenie, ruské tanky

Srbsko v polovici októbra absolvuje spoločné vojenské cvičenie s Ruskom

27.09.2021 19:15

Spoločné srbsko-ruské vojenské cvičenie s názvom Slovanský štít sa uskutoční v Srbsku.

nehoda autobus diaľnica nemecko

Nehoda autobusu v Rakúsku si vyžiadala takmer 30 zranených, stav piatich je vážny

27.09.2021 19:08

Autobus podľa úradov v zákrute z doposiaľ nezistených príčin narazil bokom do nákladného auta, zišiel z cesty a následne sa prevrátil.

Andrej Doležal / Juraj Tlapa /

Starosta Ivanky pri Dunaji varuje pred dopravným kolapsom, Doležalovi odovzdal otvorený list

27.09.2021 17:30

"Primäla nás k tomu neustále zhoršujúca sa situácia v doprave spolu s obavami, čo prinesie spustenie ďalších dopravných stavieb v okolí našej obce Ivanka pri Dunaji," vysvetlil starosta.

Košice / Protest / U.S. Steel /

Pokoj v U.S. Steel Košice. Dohodli sa na platoch

27.09.2021 17:06

Partneri sa od marca nevedeli dohodnúť na dĺžke týždenného pracovného času, zvýšení tarifných miezd či osobného ohodnotenia. Podpisom dodatku sa tento stav skončil.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,250
Celková čítanosť: 6120906x
Priemerná čítanosť článkov: 4897x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy