Založ si blog

Na Slovensko je potrebné pozvať FBI a nie zásahovú policajnú jednotku zo Sobraniec!

Diana Santusová mala pozvať vyšetrovateľov z FBI, keď škandál tak poriadny. Aký je to poriadok v polícii, keď sa vytvoria dve skupiny a každá si robí čo sa jej zachce?! Veď všetci sú platení z našich daní a pri tom majú jedného policajného prezidenta, takže ryba smrdí od hlavy, ak tí hore dovolia svojim podriadeným robiť si čo sa im zachce, tak je potrebná okamžitá výmena najvyšších šéfov. Ak si nevie policajný prezident policajného zboru spraviť poriadok vo svojom rezorte, je sa čomu čudovať, že si prasce vo svojom chlieve robia čo chcú?

Zopár príhod s policajtmi som zažil, takže o tom ako to na polícii chodí niečo viem, a to sa udialo iba na obyčajnom okrsku, aká „ochota“ tam bola niečo vyšetriť… takže vôbec sa nečudujem, že takto to funguje aj v tých vyšších rezortoch.

Niektorí Slováci poukazujú na to, že treba preveriť 12 rokov ficovlády ako to fungovalo v hraničnej a cudzineckej polícii, koľko brali úplatkov z každého pašovania chlapci z východu, ich majetkove pomery atď.., trošku ich rozpracovať. – Lenže kto to spraví, keď im ešte aj teraz umožňujú, aby takouto formou nedovolili nikomu rýpať sa v ich nekalej činnosti?

Karikatúra Danglar

Tento blog je reakciou k tomuto článku spravy.pravda.sk v článku sa píše o boji medzi dvomi policajnými skupinami na Slovensku. Článok je podľa mňa príliš dlhý a k tejto situácii by podľa mňa stačilo napísať jedno slovenské príslovie, že Gazda vo dvore a gazdiná v komore nech panuje.

Ten komunistický Augiášov chliev na Slovensku, (budovaný desaťročia) nevyčisti nikto zo Slovákov lebo rodinkárstvo, aké je tu prepojené v každom rezorte môže rozbiť jedine cudzinecká polícia a najlepšie by bolo, aby to bolo priamo FBI. Totiž tento boj nezastaví ani špeciálny prokurátor Daniel Lipšic lebo aj ten má toho hodne za ušami, takže niet sa čomu čudovať, že si nerobí svoju prácu, tak akoby mal resp. ako sa to od neho očakáva.

PS

Pokiaľ by niekto namietal, že najväčšiu vinu na tom všetkom má ministerstvo vnútra a jeho minister, tak s tým jednoznačne súhlasím, – lebo podľa toho čo sa udialo vyplýva, že ministerstvo vnútra zostáva krok pozadu, hasia požiar, ktorému mohli predísť, ak by robili to, čo je ich pracovnou náplňou. – Svojim podriadeným umožnili spraviť zákroky porušujúce všetky demokratické princípy a až následne, keď sa do toho pustili novinári, tak začali prijímať opatrenia.

 

Tvrdá rana pre Matoviča!

27.09.2021

Matovič nevie klamať, a preto jeho dôveryhodnosť v prieskume ide dolu vodou. A najväčšiu chybu spravil, že sa nechal obklopiť klamármi z koaličných strán. Tento zdroj kruta-realita-tvrda-rana-pre-matovica prišiel s týmto prieskumom: Prezidentke dôveruje 49 % Slovákov. Avšak na strane druhej nedôveruje jej až 50 % opýtaných. Ale na chvoste rebríčka tróni Igor [...]

Nádherná balónová šou

26.09.2021

Včera popoludní sme sa s najmladšou vnučkou vybrali pozrieť si balónovú fiestu v obci Čerhov. Bolo to úžasné divadlo. Vnučka sa od rána nevedela dočkať a neustále sa vypytovala kedy tam konečne pôjdeme? Najviac nespokojná bola na futbalovom ihrisku a stále sa pýtala kedy už tie balóny začnú lietať? https://www.youtube.com/watch?v=GqRJD9UPcoM [...]

Slováci, dokedy sa chcete iba prizerať na to nehorázne zdražovanie?

26.09.2021

Priplatíme si aj za teplo a ceny pre rodiny budú iné pre každý región Slovenska. „Priemerná rodina zaplatí na teple 625 eur za rok. Od januára by to malo byť v priemere o desať percent viac – teda približne o 60 eur za rok.“ – Definitívnu podobu účtov za teplo musí ešte schváliť štátny regulátor – zdroj pravda.sk/energetika/ no nepochybujem o tom, že to aj [...]

Belarus, Minsk, vojenské cvičenie, ruské tanky

Srbsko v polovici októbra absolvuje spoločné vojenské cvičenie s Ruskom

27.09.2021 19:15

Spoločné srbsko-ruské vojenské cvičenie s názvom Slovanský štít sa uskutoční v Srbsku.

nehoda autobus diaľnica nemecko

Nehoda autobusu v Rakúsku si vyžiadala takmer 30 zranených, stav piatich je vážny

27.09.2021 19:08

Autobus podľa úradov v zákrute z doposiaľ nezistených príčin narazil bokom do nákladného auta, zišiel z cesty a následne sa prevrátil.

Andrej Doležal / Juraj Tlapa /

Starosta Ivanky pri Dunaji varuje pred dopravným kolapsom, Doležalovi odovzdal otvorený list

27.09.2021 17:30

"Primäla nás k tomu neustále zhoršujúca sa situácia v doprave spolu s obavami, čo prinesie spustenie ďalších dopravných stavieb v okolí našej obce Ivanka pri Dunaji," vysvetlil starosta.

Košice / Protest / U.S. Steel /

Pokoj v U.S. Steel Košice. Dohodli sa na platoch

27.09.2021 17:06

Partneri sa od marca nevedeli dohodnúť na dĺžke týždenného pracovného času, zvýšení tarifných miezd či osobného ohodnotenia. Podpisom dodatku sa tento stav skončil.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,251
Celková čítanosť: 6122427x
Priemerná čítanosť článkov: 4894x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy