Založ si blog

Pánovi Matovičovi odkazujem, že vyhrajú tí, ktorí sa očkovať nedajú

Pán Matovič ukázal, ako bude fungovať očkovacia lotéria a bonus. Spustí sa to v auguste…

Vraj ide o podporné nástroje, aby štát motivoval čo najväčšie množstvo ľudí k očkovaniu proti ochoreniu Covid-19. Vy, čo presviedčate Slovákov aby sa nechali vakcinovať, myslíte si ešte stále, že Slováci sú stádo oviec, ktorí nemajú svoj vlastný rozum?! Po doterajších skúsenostiach vám ešte stále nedošlo, že aj tá očkovacia lotéria nakoniec skončí fiaskom ako skončil sputnik V?

Princíp očkovacej prémie bude jednoduchý. Zaočkovaná osoba sa musí od 1. augusta 2021 zaregistrovať na stránke byťzdravy a bude zaradená do žrebovania o finančné výhry. – Registrovať sa budú môcť aj ľudia, ktorí boli zaočkovaní medzi prvými.

Na lotériu sú vyčlenené dva milióny eur za týždeň. – Viac v tomto zdroji pravda.sk

Pán Matovič, naozaj si myslíte, že ak Vy to v tej Vašej hlave nemáte celkom v poriadku, tak aj Slováci sú hlúpi? Väčšina z nich určite hlúpi nie sú, to ako keby si za peniaze dali odstrániť nejakú časť svojho tela – lebo v dnešnej dobe treba za všetkým vidieť peniaze. Takto to naozaj nefunguje, to iba chamtiví ľudia sú schopní pre peniaze spraviť všetko, a koho konkrétne mám na mysli, tak to hádam ani nemusím hovoriť, príkladom sú práve slovenskí politici. Väčšina Slovákov nie sú natoľko hlúpi, aby uverili tomu, že tie vakcíny sú bezpečné, keď žiadny jej výrobca ani kompetentní ľudia nedali písomnú záruku, že tie vakcíny po nejakom čase (po ich vpichnutí) nespôsobia zaočkovaným osobám nejaké zdravotné komplikácie.

Zdroj fb

Dovolím si tu predložiť dva názory čitateľov, aby to nevyznelo, že iba ja jediný som proti tomu, aby sa z našich daní vyhadzovali peniaze na takéto pokusy s lotériou.

Prvý čitateľ: „takze z nasich dani sa ma platit loteria smrti aby sa dali ludia ockavat genovou terapiou mRNA ktora je absolutne neucinna na stale mutujuce virusy ale zato po nej zomiearaju tisice ludi a este viac ma vazne zdravotne nasledky a nikto nevie co bude dalej so zaockovanými!!!“

Druhý čitateľ: Teda Zmatkovič za štátne organizuje lotériu, aby sa v pozadí ešte viac nabalil…

Som presvedčený o tom, že tých nespokojných čitateľov by bolo niekoľko stoviek, pokiaľ by nebola debata uzavretá a nie je možné do nej prispievať.

Koľkých nás nakazia dovolenkári vracajúci sa z Chorvátska? !

31.07.2021

V Chorvátsku je momentálne vyše 1 000 000 turistov, väčšina v troch mestách a niet pochyb, že medzi nimi je hodne Slovákov. Pre chorvátsky turizmus je to nádejné číslo lebo v krajine je o 220 000 ľudí viac ako v rovnakom čase vlani. Viac v tomto zdroji cestovanie.pravda.sk Takže najskôr to môže dopadnúť tak, že o pár dní, (čiže keď sa slovenskí turisti vrátia z [...]

Smrteľne „vážne“ ku covidovým mutáciám

30.07.2021

Aká v poradí je už delta? Koľko tých mutácií ešte bude? Podľa toho, čo sledujem, a ako nás varujú odborníci, že ak sa neprestaneme správať ako stádo, ktorým opoziční politici hýbu tým smerom, ktorý im v danej chvíli vyhovuje, tak podľa mňa to neskončí ani vlnou théta. Ak šírenie covidu 19 a jeho mutácií vzniká práve uvoľňovaním nariadených pravidiel proti [...]

Tisícky vedcov bijú na poplach kvôli klimatickej kríze!

29.07.2021

Dostávame sa na zlomový bod! Musíme podniknúť okamžité kroky v súvislosti s klimatickou krízou. Spravili tak prostredníctvom článku publikovaného v stredu v žurnále BioScience, informuje portál Do „Extrémne klimatické udalosti a vzorce, ktoré sledujeme v niekoľkých uplynulých rokoch – nehovoriac o niekoľkých posledných týždňoch – zdôrazňujú zvýšenú [...]

pocasie-2-8-2021

Zabudnite na tridsiatky, horúčavy si dajú pauzu. Dokedy?

01.08.2021 22:34

Slovensko už nebude také žeravé ako predtým. S tlakovou nížou prišiel aj chladnejší vzduch. Ako bude vyzerať prvý augustový týždeň?

Veronika Remišová

Remišová: Očkovacia lotéria je len doplnok, nie hlavný nástroj

01.08.2021 21:24

Očkovacia lotéria je len doplnkový nástroj na zvýšenie motivácie očkovať sa proti ochoreniu COVID-19, rozhodne nie hlavný pilier.

Požiare v Turecku

Oddych v Turecku ničia plamene. Útočí aj vírus

01.08.2021 20:00

Dovolenka vo viacerých tureckých letoviskách má ohnivú podobu. A aby nešťastia nebolo málo, počet nových prípadov nákazy koronavírusom je na vzostupe.

Hlavna Porec

Chorváti zadržali Nemcov, ktorí nechali deti a psa v rozpálenom aute

01.08.2021 19:39

Chorvátska polícia zadržala nemecký pár za to, že nechal v horúčave v zamknutom aute so zatvorenými oknami svoje dve deti a psa.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,236
Celková čítanosť: 6010384x
Priemerná čítanosť článkov: 4863x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy