Založ si blog

Pán Matovič, takže 10. marec bude Váš osudný!

Nie nadarmo sa hovorí, nerob iným to, čo nechceš, aby robili tebe. Vynadať svojmu koaličnému partnerovi, že je idiot a zároveň ho vyzvať, aby podal demisiu, tak takáto verejná urážka sa nedá zmietnuť pod koberec, obzvlášť u človeka, ktorého ambície boli a sú verejne známe, že ten človek je schopný ísť aj cez mŕtvoly, aby sa pomstil a aby dosiahol svoj cieľ.

Líder SaS prezradil, že sa uvažuje o výmene premiéra. „Myslíme si, že by sme mali diskutovať o rekonštrukcii vlády a mali by všetky mená ísť na stôl. Vrátane premiéra.“- Matovič sa mu javí ako nespôsobilý viesť túto vládu. „Je to náročný džob a tam treba mať aj nejaké osobnostné predpoklady. Napríklad – nerozhádať sa so všetkými,“ vyhlásil líder SaS. – Zdroj: nahnevany-sulik-o-krize-v-koalicii

Takže, čaká sa už iba na hnutie Sme rodina, ktoré v stredu 10. marca po svojom zasadnutí predsedníctva príde s verdiktom, že premiér Matovič bude musieť opustiť svoje kreslo?! Matovičovi zostane už len jeho zbožné želanie, aby sa koalícia nerozpadla.

Myslím si, že koalícia sa nerozpadne, toho sa Matovič obávať nemusí, oni predsa nemôžu dopustiť, aby sa k moci dostal opäť Fico s Pellegrinim! Veď 12 rokov sa o to usilovali, aby ich zbavili vládnutia a teraz po roku by sa toho vzdali, kdeže, zabudnite, to by musela prísť väčšia pohroma, i keď väčšiu pohromu ako je tá s počtom mŕtvych na covid19 si už ani neviem predstaviť. (Denne u nás umrie 124 pacientov na covid 19, čo je o 26 viac v porovnaní s minulým týždňom). Naďalej držíme smutné prvé miesto, (na počet obyvateľov máme v priemere najviac úmrtí), hrozí nám, že ak nové prísne opatrenia nezaberú, Slovensko sa uzavrie.

Zdroj: spravy.pravda.sk informuje čitateľov o tom, že kým koaliční partneri SaS a Za ľudí viedli rozhovor s prezidentkou o možnej rekonštrukcii vlády, tak pán premiér sa na sociálnej sieti obhajoval dovezenou vakcínou Sputnik V.

DANGLÁR 04.03.2021 – Pán premiér, karikaturista vystihol presne to čo robíte, práve Vy osobne svojou hlúpou politikou sa postaráte o to, že mafiánski smerácki zlodeji budú opäť vládnuť!

Jeho slová: „Stovka ľudí denne zomiera a miesto toho, aby sme sa všetci sústredili na zháňanie vakcín, kde kto vie – niektorí ľudia považujú za najväčší problém Slovenska to, že sme si z Marekom (Krajčím – pozn. red.) dovolili vybaviť pre ľudí na Slovensku 2 000 000 milióny účinných vakcín … lebo majú vraj zásadnú chybu – sú z Ruska,“- pán premiér, neprekrúcajte fakty, chybou nie je to, že vakcíny sú z Ruska, ale to, že vakcínu Sputnik V nepotvrdila vedecká Európska lieková agentúra.

A to, že ste spravili ešte jednu chybu, ktorú si sám priznávate: „Dovolil som si pri nich (vakcínach) urobiť na košickom letisku tlačovku.“- Tak to nebola len chyba, to bol cirkus, ktorý zdravému človeku ani nemôže prísť na um. Veď Vy ste na tom letisku spravili tlačovku v tom zmysle ako keby ste tú vakcínu vyrobili Vy osobne.

Pán premiér pripomenul, že mu záleží najmä na zdraví a životoch. „To vážne? To sme naozaj tak hlboko klesli, že nám naozaj na zdraví a životoch ľudí vôbec nezáleží? To vážne chceme ľuďom brániť, aby sa zaočkovali vakcínou, ktorej dôverujú?“- Osobne nepochybujem o tom, že vakcína Sputnik V spĺňa kritéria, ale mňa skôr prekvapilo premiérové tvrdenie, že ľudia jej dôverujú. Pýtam sa pán Matovič, robili ste nejaký prieskum, koľko Slovákov dôveruje vakcíne Sputnik V? Ak ma pamäť neklame, tak už oveľa skôr, čiže niekoľko týždňov dozadu Vás pán Danko vyzýval, aby ste objednali ruskú vakcínu, no Vy ste vtedy neprejavili ochotu. Nebude to skôr tým, že týmto gestom sa snažíte o záchranu Vašich preferenčných hlasov?!

A to Vaše tvrdenie, že: „mnohým vysokopostaveným ľuďom v politike vyhovuje, aby tu zomieralo čo najviac ľudí“ a trpela ekonomika, že sa riadia heslom – čím horšie na Slovensku, tým „lepšie pre ich neúspešné strany, ktoré veľmi chceli vládnuť“. – Tak toto je fakt riadna úbohosť, ak z toho vynechám tú hlúposť, že im vyhovuje, aby tu zomieralo čo najviac ľudí, tak čo ste robili Vy, keď ste boli v opozícii? Vy ste sa neriadili takisto tým, že čím horšie na Slovensku, tým lepšie pre Vašu neúspešnú stranu? Veď ste chceli vládnuť!

 

 

Keď sú výnimky v opatreniach počas pandémie

07.04.2021

To, že sa na Slovensku používa dvojaký meter pri zákonoch a nariadeniach (v prípadoch keď ich poruší bežný občan a ten kto má za sebou vplyvných ľudí), tak toto je už všeobecne známe, ale ak sa porušujú nariadenia týkajúce sa pandémie, že niektorí ľudia dostávajú výnimky pre cestovanie na dovolenku a pod., tak v tom prípade je potrebne sa k tomu postaviť [...]

Kto je zodpovedný za nákup16 miliónov nekvalitných antigénových testov?

18.03.2021

Vo veci výroku, že Sulík nakúpil nekvalitné testy, sa vykonávajú výsluchy po … V prípade bolo začaté trestné stíhanie pre porušovanie povinnosti pri správe … 11. marca potvrdili na Slovensku PCR testy 2 301 nových prípadov … s celoplošným testovaním sa vykonalo necelých 16 miliónov antigénových testov. Zdroj: antigénové testy – Správy RTVS [...]

Ak vo svete zomrie niekoľko stoviek miliónov ľudí na covid-19 tak možno až potom. . .

16.03.2021

…ľudstvo pochopí, že k prírode sa musí správať ako skutočný mysliaci tvor a nie ako barbar. Vedci nás už teraz varujú, že pred nami je ešte hroznejšia pandémia, ktorú vyvolá zviera X a bude horšia ako čierna smrť. Smrtiaci vírus by mohol zapríčiniť ďalšiu, oveľa horšiu pandémiu a zabiť viac ako 75 miliónov ľudí… potenciálnymi rizikami sú zvieratá a [...]

Ukrajina Rusko Zelenskyj návšteva Donbas konflikt

Na východe Ukrajiny sa bojuje. Británia a USA vyzvali Rusko na zmiernenie napätia

11.04.2021 11:16

Podľa britského ministra zahraničia Dominica Raaba Británia a USA odsudzujú snahy Ruska destabilizovať Ukrajinu.

vytlk, oprava, cesty, poskodenie, Liptovsky Hradok

V Liptovskom Hrádku výtlky likvidujú špeciálnym strojom

11.04.2021 11:14

Jamy na cestách, ktoré sú nočnou morou všetkých šoférov, opravujú v Liptovskom Hrádku celoročne.

vodné dielo, gabčíkovo, priehrada, bratislava, dunaj

Utopený Talian v Gabčíkove: Vraždu vylúčili

11.04.2021 10:45

Finančný poradca Loris Colusso (66), ktorý mal ako konzultant pracovať aj s Antoninom Vadalom, nebol zavraždený.

Koronavírus / Testovanie / Ag /

Za týždeň klesol počet hospitalizácií o vyše 500, covidu podľahlo ďalších 78 osôb

11.04.2021 10:08

Za sobotu pribudlo 589 prípadov koronavírusu, pozitivita testovania dosiahla 7,88 percenta, podporu umelej pľúcnej ventilácie potrebuje 296 osôb.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,171
Celková čítanosť: 5652124x
Priemerná čítanosť článkov: 4827x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy