Založ si blog

Pani Dominika Navara Cibulková, jedno verejné pobúrenie Vám nestačilo?

Museli ste sa postarať o ďalšie pobúrenie Slovákov Vašou dovolenkou na ostrove v Indickom oceáne? „Maldivy manželom Navarovcom učarovali, o čom svedčí aj skutočnosť, že sa sem vybrali po ôsmykrát. Dominika a Michal tiež prišli na ostrov osláviť 10. výročie vzťahu.“ – Viac v tomto zdroji: cibulkova-oslavuje-vyrocie

Dominika Cibulková. Autor: Pravda, Ľuboš Pilc

Týmto zdrojom https: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/574174-cibulkovu-uprednostnili-pri-ockovani-nechala-sa-vraj-uviest-do-omylu/ si môžete pripomenúť ten trapas, akým došlo k jej zaočkovaniu.

Citujem: Cibulkovú už zaočkovali prvou dávkou vakcíny, ktorá ju ochráni pred koronavírusom, na bratislavských Kramároch. Mimo poradia. „Je mi ľúto, že som sa nechala voviesť do omylu, keď som sa pri sprevádzaní blízkeho v nemocnici len informatívne opýtala, v akom období by sme mohli prísť na rad pri očkovaní,“ napísala na sociálnej sieti. – Z jej vyjadrenia vyplýva, že „len vypĺňala voľné miesto v poradovníku“. „Vzniknutá situácia ma veľmi mrzí, vo vzťahu ku všetkým ľuďom, ktorí na vakcínu čakajú,“ dodala Cibulková s tým, že rada pomôže v osvetovej kampani na podporu vakcinácie. – Toľko z jej obhajoby.


Gašparec 12.01.2021

Vážení čitatelia,
je toto normálne, tak mi tu nesmieme nikám vycestovať, čiže z okresu do okresu iba s negatívnym testom na covid19 a pani Cibulková s rodinkou si cestuje po svete ako keby nebola žiadna epidémia??!

DANGLÁR 25.02.2021

Verte mi, nepíšem to preto, že im závidím, veď si počas svojej kariéry zarobila milióny, takže si ich môže rozhadzovať podľa svojej ľubovôle, len sa znovu pýtam, či pre celebrity skutočne platia všade a za akýchkoľvek vládnych opatrení výnimky??!

PS

Viem, že boli očkovaní (Neriešim ako? – Či boli vybraní ako mali byť?), ale nemôžu sa aj oni niekde vo svete nakaziť, hlavne teraz, keď sa potvrdilo, že vírus covid19 zmutoval s africkým vírusom?

PS 2

Včerajšie a aj dnešné nádherné počasie som využil na turistiku na bežkách a vybral som sa z parkoviska nad Zlatou Idkou až na vrchol Kojšovej holi k pamätnej doske, uloženej ako pamiatka padlým partizánom v SNP. Cestou som stretol dve dámy, ktoré niesli na rukách svojich psích miláčikov, tak som ich oslovil, či by som si ich s tými havkáčmi mohol sfotiť, že ak budú chcieť, tak sa nájdu v blogu Pravdy, potešili sa, no a ja si myslím, že sa mi podarilo spraviť celkom slušné fotografie.

Keď tá pani bola odo mňa vzdialená zhruba 8 metrov, tak som v prvej chvíli myslel, že pod pažou drží plyšovú hračku svojho dieťaťa. 🙂

Aj psíci si užili čerstvého a zdravého horského vzduchu.

Keď som išiel hore zjazdovkou, tak som stretol dvoch malých školákov ako sedeli na snehu, mali krátku prestávku a čakali na svojich rodičov, kým k nim dôjdu pešky, no oni medzitým na jednom pníku postavili pekného malého snehuliačika, ktorý sa mi veľmi páčil, tak som ich poprosil, či ich môžem zvečniť? Takisto ako tie dve dámy predtým, aj oni sa potešili, že budú v „novinách“ 🙂

Užívali si prázdniny …

Na záver vkladám sem ešte fotografiu z vrcholu Kojšovskej holi ako stojím pri pamätníku padlým v SNP.

Musím sa priznať, že včera bola viditeľnosť oveľa lepšia ako dnes, včera bolo vidieť aj celé Tatry, no dnes ich zakryla hmla.

Koľkých nás nakazia dovolenkári vracajúci sa z Chorvátska? !

31.07.2021

V Chorvátsku je momentálne vyše 1 000 000 turistov, väčšina v troch mestách a niet pochyb, že medzi nimi je hodne Slovákov. Pre chorvátsky turizmus je to nádejné číslo lebo v krajine je o 220 000 ľudí viac ako v rovnakom čase vlani. Viac v tomto zdroji cestovanie.pravda.sk Takže najskôr to môže dopadnúť tak, že o pár dní, (čiže keď sa slovenskí turisti vrátia z [...]

Smrteľne „vážne“ ku covidovým mutáciám

30.07.2021

Aká v poradí je už delta? Koľko tých mutácií ešte bude? Podľa toho, čo sledujem, a ako nás varujú odborníci, že ak sa neprestaneme správať ako stádo, ktorým opoziční politici hýbu tým smerom, ktorý im v danej chvíli vyhovuje, tak podľa mňa to neskončí ani vlnou théta. Ak šírenie covidu 19 a jeho mutácií vzniká práve uvoľňovaním nariadených pravidiel proti [...]

Tisícky vedcov bijú na poplach kvôli klimatickej kríze!

29.07.2021

Dostávame sa na zlomový bod! Musíme podniknúť okamžité kroky v súvislosti s klimatickou krízou. Spravili tak prostredníctvom článku publikovaného v stredu v žurnále BioScience, informuje portál Do „Extrémne klimatické udalosti a vzorce, ktoré sledujeme v niekoľkých uplynulých rokoch – nehovoriac o niekoľkých posledných týždňoch – zdôrazňujú zvýšenú [...]

Požiare v Turecku

Oddych v Turecku ničia plamene. Útočí aj vírus

01.08.2021 20:00

Dovolenka vo viacerých tureckých letoviskách má ohnivú podobu. A aby nešťastia nebolo málo, počet nových prípadov nákazy koronavírusom je na vzostupe.

Hlavna Porec

Chorváti zadržali Nemcov, ktorí nechali deti a psa v rozpálenom aute

01.08.2021 19:39

Chorvátska polícia zadržala nemecký pár za to, že nechal v horúčave v zamknutom aute so zatvorenými oknami svoje dve deti a psa.

Natália Milanová, ministerka kultúry SR

Milanová: Na ministerstve to bola katastrofa, teraz sme pripravení

01.08.2021 16:36

Podľa ministerky Natálie Milanovej ministerstvo kultúry nebolo predtým pripravené na bežnú situáciu, nie to na krízovú, ktorú priniesol koronavírus.

valentínska kvapka krvi, krv, transfúzia

Vyvraciame hoax o transfúziách: Vakcína je do týždňa z tela preč

01.08.2021 16:00

Vakcína proti koronavírusu nezostáva v tele večne. Keď odovzdá imunitnému systému informáciu o protilátkach, z tela sa vyplaví.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,236
Celková čítanosť: 6009762x
Priemerná čítanosť článkov: 4862x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy