Založ si blog

Pán premiér, objednávam si celu v Justičnom paláci v Bratislave

Očkovať sa odmietnem aj v prípade, keď bude povinné! V base sa aspoň naučím hrať šachy. (Na slobode ich môžem hrať len sám so sebou a takto sa ich poriadne hrať nikdy nenaučím). Vy veríte, že vakcína proti Covidu -19 je bezpečná, no ja si myslím pravý opak.

Včera sa slovenské médiá išli zblázniť z toho, že naši politici sa nechali ako prví zaočkovať proti koronavírusu Covid-19 „Vakcínu dostali viacerí vládni politici, vrátane prezidentky Zuzany Čaputovej. Následne budú očkovať zdravotníkov v prvej línii, a tiež niektorých členov kritickej infraštruktúry.“ – Nasledoval aj ďalší výrok pani prezidentky Čaputovej krátko pred očkovaním – „Vakcinácia nám pomohla aj v minulosti v súvislosti s inými smrteľnými chorobami a takisto nám môže pomôcť aj teraz,“– príchod vakcíny a začiatok očkovania označila za najlepšiu správu, ktorá prišla v súčasnom zložitom období. Priznala aj to, že chápe obavy verejnosti z masovej vakcinácie a takisto sa týmito obavami zaoberala. „Na svoje otázky hľadala odpovede u odborníkov, počúvala ich argumenty a vysvetlenia a k dôvere, voči vedcom, vyzýva aj verejnosť.“ – Viac v tomto zdroji: spravy.pravda.sk

Myslím si, že po tomto divadielku sa politikom ich túžba splní, že predpokladaných 70 % Slovákov sa nechá zaočkovať proti Covidu-19.

Avšak možno bude namieste, pripomenúť si výrok epidemiológa profesora Krčméryho: KORONAVÍRUS VYMIZNE SÁM, VAKCÍNU NÁM NETREBA „Strach nás nikam nedostane. Musíme byť disciplinovaní a druhú vlnu nemusíme ani pocítiť.“ Zároveň naznačil, že koronavírus môžeme poraziť aj bez očkovania. Viac v tomto zdroji: extraplus.sk

V mojich predošlých dvoch blogoch som písal o mojom vážnom úraze, (mal som vtedy 14 rokov) a písal som o tom ako ma pred tým úrazom varoval môj strážny anjel. (Dokonca mám v nich fotografiu na ktorej je dôkaz pre neveriacich Tomášov … jazva na mojom ľavom stehne).  

Vážení voliči, dnes ma zaujala informácia, že poslanci pozitívni na Covid -19 môžu prísť na mimoriadne rokovanie NR SR. Zdá sa vám to normálne? – „Aktuálne vyhlásený núdzový stav by sa mal na Slovensku skončiť 29. decembra, ak ho vláda nevyhlási nanovo. Otázka jeho predlžovania nie je úplne jasná, zákon túto možnosť nešpecifikuje. Vyriešiť to mala práve novelizácia ústavného zákona.“ Viac v tomto zdroji: spravy.pravda.sk  – Tak nám zakazujú, aby sme sa stretávali – (max. 6 ľudí), zatvárajú nás do bublín, musíme povinne nosiť rúška aj tí, ktorí nie sme pozitívni na Covid -19,-  je toto normálne? To si Vláda Igora Matoviča a jeho poslanci NR skutočne myslia, že všetci sme padnutí na hlavu, že žerieme seno a nevieme kam toto speje?!

Zvolanie mimoriadnej schôdze kritizoval Robert Fico „prvýkrát v histórii Slovenska bude zvolaná mimoriadna schôdza NR SR, na ktorej nebude môcť opozičný poslanec povedať ani jediné slovo. Vládna koalícia očakáva od mašinérie koaličných poslancov, že prídu na schôdzu, potichu 4 krát stlačia tlačidlo a pôjdu domov. Takýmto nekultúrnym, nedemokratickým spôsobom chce vládna väčšina schváliť ústavný zákon, ktorým si vláda uzurpuje právo predlžovať núdzový stav,“ uviedol to na sociálnej sieti.

Vláda Igora Matoviča podľa neho „narušuje rovnováhy moci v prospech moci výkonnej.“ – Premiér Igor Matovič chce dokázať, že očkovanie je bezpečné, je ochotný poslať na očkovanie svoju rodinu. Ale iba vtedy, ak dostane dostatok srdiečok a lajkov na sociálnej sieti.

„Svoju mamu a manželku Pavlínku budem prehovárať len vtedy, ak lajkov a srdiečok bude aspoň 10 tisíc.“ – Bude to považovať za súhlas občanov, že to bude stačiť k tomu, aby aj on išiel na očkovanie až po 90 dňoch, t.j. koncom marca. – Zdroj: spravy.pravda.sk

No poviem vám, tentoraz s Matovičom súhlasim, že ľudia nie sú naozaj hlúpi, lenže nie sú hlúpi ani v jeho prípade, keď vyzval ľudí, že ak mu dajú 10 000 laikov a srdiečok, že súhlasia, aby dal očkovať svoju manželku a svoju mamu, – tak niečo také môže Matovič hovoriť iba tomu kto žerie seno, totiž on sám sa vystatuje tým, že sa vakcíny nebojí a doporučuje všetkým Slovákom, aby sa ani oni nebáli a dali sa zaočkovať. Tak, keď si je taký istý v tom, že vakcína nemá žiadne negatívne vedľajšie účinky, tak načo potrebuje tie laiky? – Nebude to skôr tým, že ak by predsa len nastali nejaké komplikácie, tak to zvalí na ľudí, že to oni toto chceli?!

Ja nepotrebujem chodiť po povrchu mesiaca, mne úplne stačí pozerať sa na jeho svit počas mojich večerných prechádzok lesom … verím, že sa to bude diať ešte niekoľko ďalších desaťročí – a to aj bez toho očkovania proti Covidu-19.

Zatiaľ mi môj strážny anjel nedal žiadne znamenie, aby som tak učinil, takže beriem to tak, že som voči tejto hnusobe dostatočne imúnny. Keď sa takto každý večer pozerám na mesiac, hovorím si, prečo tí miliardári míňajú nehorázne sumy z peňazí daňových poplatníkov? Presviedčajú nás obyčajných smrteľníkov, že veda musí napredovať a preto je potrebné dobíjať vesmír, aby ľudstvo zistilo, či jestvuje aj mimozemská civilizácia?! No povedzte, ruku na srdce, koho z vás teraz zaujíma, či je alebo nie je mimozemská civilizácia? Keď my tu na našej planéte máme toľko problémov, že ak by sa tie investované miliardy a miliardy dolárov nedávali na prieskum vesmíru, ale skôr by ich investovali do záchrany našej planéty, tak možno ani ten Covid-19 tu nemusel byť. 🙁

Som rozhodnutý nenechať sa očkovať proti Covidu -19 môj strážny anjel držal svoju ochrannú ruku nado mnou od malička, a stále, keď mi hrozilo nejaké nebezpečenstvo do môjho podvedomia sa dostalo varovanie, ktoré sa nedalo vysvetliť inak ako tým, že môj strážny anjel ma upozorňoval na nebezpečie, ktoré mi hrozí … takže verím môjmu strážnemu anjelovi, že ak mi tá vakcína bude naozaj chýbať, tak aj teraz mi dá varovné znamenie … preto som rozhodnutý, že sa proti Covidu -19 nenechám očkovať.

 

Koľkých nás nakazia dovolenkári vracajúci sa z Chorvátska? !

31.07.2021

V Chorvátsku je momentálne vyše 1 000 000 turistov, väčšina v troch mestách a niet pochyb, že medzi nimi je hodne Slovákov. Pre chorvátsky turizmus je to nádejné číslo lebo v krajine je o 220 000 ľudí viac ako v rovnakom čase vlani. Viac v tomto zdroji cestovanie.pravda.sk Takže najskôr to môže dopadnúť tak, že o pár dní, (čiže keď sa slovenskí turisti vrátia z [...]

Smrteľne „vážne“ ku covidovým mutáciám

30.07.2021

Aká v poradí je už delta? Koľko tých mutácií ešte bude? Podľa toho, čo sledujem, a ako nás varujú odborníci, že ak sa neprestaneme správať ako stádo, ktorým opoziční politici hýbu tým smerom, ktorý im v danej chvíli vyhovuje, tak podľa mňa to neskončí ani vlnou théta. Ak šírenie covidu 19 a jeho mutácií vzniká práve uvoľňovaním nariadených pravidiel proti [...]

Tisícky vedcov bijú na poplach kvôli klimatickej kríze!

29.07.2021

Dostávame sa na zlomový bod! Musíme podniknúť okamžité kroky v súvislosti s klimatickou krízou. Spravili tak prostredníctvom článku publikovaného v stredu v žurnále BioScience, informuje portál Do „Extrémne klimatické udalosti a vzorce, ktoré sledujeme v niekoľkých uplynulých rokoch – nehovoriac o niekoľkých posledných týždňoch – zdôrazňujú zvýšenú [...]

pocasie-2-8-2021

Zabudnite na tridsiatky, horúčavy si dajú pauzu. Dokedy?

01.08.2021 22:34

Slovensko už nebude také žeravé ako predtým. S tlakovou nížou prišiel aj chladnejší vzduch. Ako bude vyzerať prvý augustový týždeň?

Veronika Remišová

Remišová: Očkovacia lotéria je len doplnok, nie hlavný nástroj

01.08.2021 21:24

Očkovacia lotéria je len doplnkový nástroj na zvýšenie motivácie očkovať sa proti ochoreniu COVID-19, rozhodne nie hlavný pilier.

Požiare v Turecku

Oddych v Turecku ničia plamene. Útočí aj vírus

01.08.2021 20:00

Dovolenka vo viacerých tureckých letoviskách má ohnivú podobu. A aby nešťastia nebolo málo, počet nových prípadov nákazy koronavírusom je na vzostupe.

Hlavna Porec

Chorváti zadržali Nemcov, ktorí nechali deti a psa v rozpálenom aute

01.08.2021 19:39

Chorvátska polícia zadržala nemecký pár za to, že nechal v horúčave v zamknutom aute so zatvorenými oknami svoje dve deti a psa.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,236
Celková čítanosť: 6010560x
Priemerná čítanosť článkov: 4863x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy