Založ si blog

Už viem prečo sa Matovič musí voziť v opancierovanej limuzíne

Už som čítal veľa hoaxov k téme o pandémii s Covidom-19, no ten, ktorý si môžete prečítať v nasledujúcich riadkoch v debilite hádam prekonal všetky hoaxi, ktoré doposiaľ boli napísané. Veď posúďte sami:

„Prosím Vás o pomoc

Môj švagor ma rakovinu hrubého čreva a rozširuje samu to ďalej mali ho dnes hospitalizovať a urgentne operovať v B. Byst. žiaľ je pozitívny na Korónu poslali ho domov !

Jeho žena sa opýtala doktorov veď vidíte, že ma bolesť už týždeň nejedol a nespal zvíja sa v bolestiach, čo ak mi umrie, vy mu neposkytnete žiadnu pomoc?

ODPOVEĎ od pánov doktorov: Žiaľ musí byť v 10 dňovej karanténe ak umrie, tak umrie, žiaden doktor k nemu nepríde ani prvá pomoc!

ČO SA TO DEJE? MATOVIČ A SPOL ZABÍJA ĽUDÍ? PROSÍM VÁS POMOŽTE NÁM JE TO STRAŠNÉ SA NA TOHO CHLAPA POZERAŤ, STRÁCA SA NÁM PRED OČAMI PROSÍM ZDIEĽAJTE TO, VERÍM, ŽE DOBRÍ ĽUDIA A DOKTORI EŠTE NEVYMRELI!! “

Autor: Ondrej Radic

Čítal som to dnes ráno na facebooku a nestačil som sa čudovať koľko Slovákov uverilo zverejnenému hoaxu na jeho portály. (Ja som to čítal na zdieľanej stránke a okrem tej pani, čo to zdieľala, tak tú správu zdieľalo minimálne 40 ďalších ľudí, ktorí uverili, že táto správa bola pravdivá).

Nad tým zostáva rozum stáť, že toľko ľudí uverilo, že lekári, ktorí majú Hippokratovu prísahu takýmto spôsobom odmietli poskytnúť pomoc chorému pacientovi.

Po celoplošnom antigénovom testovaní občanov sa aj premiér vyjadril, že zdravotnícky personál môže pracovať aj keď sú pozitívni! Takže ak v niektorej slovenskej nemocnici dokázali operovať pacienta s Covidom-19, tak aký problém by bol pre zdravotníkov previesť do nemocnice aj pacienta so zdravotnými problémami, ktoré uviedol autor vo svojej správe?

Už len to, že v správe je uvedené, že pacienta mali operovať v B. Bystrici, tak už to samo o sebe hovorí z akej dielne táto správa pochádza.

Dal som si tu námahu, že som si prečítal vyše 125 komentárov k tejto správe, kým ju jej autor nevymazal. Asi 10 komentárov bolo napísaných v tom zmysle, že ich autori radili rodine chorého pacienta, aby to dali do novín, prípadne zavolali reportérov televízie Markíza alebo televízie Joj,- mali ste vidieť tie primitívne odpovede mnohých diskutérov, dokonca s vulgárnymi poznámkami, že sú to a to lebo nechcú uveriť tomu, že tento prípad je pravdivý. (Ani jedného z nich nenapadlo overiť si, či táto správa bola zverejnená aspoň v niektorom inom médiu? Myslím, že to bol skôr zámer, lebo ani nebolo kde overovať). Avšak toľko nenávisti na premiérovu adresu, aká sa na neho valila z ich príspevkov svedčilo iba o jedinom, že mnohí z nich by neváhali premiéra odstrániť nie len slovne, ale aj fyzicky, takže s najväčšou pravdepodobnosťou by mu nepomohla ani tá opancierovaná limuzína s nepriestrelnými sklami lebo, či sa mu to páči a či nie predsa len najväčší podiel viny na tomto stave má práve on s tými svojimi opatreniami voči Covidu-19. Ak by bol dal na rady epidemiológov a odborníkov, ktorí ho upozorňovali, že s niektorými opatreniami netreba preháňať, tak aj tá nenávisť voči nemu by nebola taká vysoká.

Danglár 07.11.2020  Aj táto karikatúra nám hovorí o tom, že mnohé z tých opatrení voči pandémii sú postavené na hlavu.

Ľudskosť medzi nami sa ešte nevytratila

11.11.2020

Staršej pani pri platení za svoj tovar v potravinách chcel pomôcť pán stojací za ňou, že jej prispeje nejakými drobnými, ona to odmietla, ale predavačke povedala, že si zavolá na odvoz taxík, avšak bolo evidentné, že na ten taxík jej peniaze nezostanú, ďalší pán, ktorý stal v rade za ňou sa ponúkol, že on ju odvezie domov kdekoľvek býva, že proste chce jej nezištne [...]

Poslanci OĽaNO sú „riťolezci“ premiéra Matoviča!

10.11.2020

Takto sa vyjadrila jeho sestra Zuzana a v mnohých veciach nesúhlasí s krokmi súčasnej vlády. Otvorene o tom písala na sociálnych sieťach. Poslancov za stranu jej brata nazýva „riťolezcami“, lebo mu iba prikyvujú a šíria jeho propagandu. Jej kritika sa týka hlavne „dobrovoľného“ testovania na covid-19. Poslancom OĽaNO odkázala: „Vy to ale vážení poslanci veľmi [...]

Pán premiér, majitelia reštaurácii sa vzbúria!

09.11.2020

Váš minister Naď sa pred médiami vyjadril, že je nepravdepodobné, že sa zatvorené prevádzky, akými sú reštaurácie, fitness centrá či kaviarne, otvoria ešte pred Vianocami. Vláda s tými Vašimi opatreniami proti Covidu-19 už doslova šliape na krk mnohým podnikateľom a opatrenie voči reštauráciám sa už mnohým z nich protivia. Nad tou úvahou, že necháte zatvorené [...]

krajčí mikas

Situácia na Slovensku sa zhoršuje, Krajčí semafor predstaví po doplnení

04.12.2020 19:12, aktualizované: 20:24

Poukázal na to, že ak by sa Slovensko riadilo novým semaforom, v piatich regiónoch by podľa návrhu mal byť tvrdý tzv. lockdown.

Rúško

Upozornenie na rúško vyprovokovalo muža k bitke

04.12.2020 18:20

Kým cestujúci čakal v Nitre na autobus, dovolil si upozorniť dvoch mladších mužov, aby si nasadili rúška. Jeden z nich naňho zaútočil. Kopancom mieril rovno na hlavu.

Poland EU Budget

Z Orbána ešte nie je visegrádska jednotka

04.12.2020 18:03

Medzi dvoma krajinami V4, ktoré na rozdiel od Slovenska a Česka blokujú prijatie rozpočtu a krízového koronavírusového fondu EÚ, sa objavil prvý nesúlad.

Igor Matovič / Richard Sulík /

Kto sa má ospravedlniť? Ďalšie testovanie zrejme bude

04.12.2020 17:21

Premiér Matovič zmenil rétoriku. Očakáva "že kľúčové autority štátu, ktoré vystupovali proti plošnému testovaniu, vystúpia a povedia, že teraz je riešením iba lockdown".

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,085
Celková čítanosť: 5105360x
Priemerná čítanosť článkov: 4705x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy