Založ si blog

Už viem prečo sa Matovič musí voziť v opancierovanej limuzíne

Už som čítal veľa hoaxov k téme o pandémii s Covidom-19, no ten, ktorý si môžete prečítať v nasledujúcich riadkoch v debilite hádam prekonal všetky hoaxi, ktoré doposiaľ boli napísané. Veď posúďte sami:

„Prosím Vás o pomoc

Môj švagor ma rakovinu hrubého čreva a rozširuje samu to ďalej mali ho dnes hospitalizovať a urgentne operovať v B. Byst. žiaľ je pozitívny na Korónu poslali ho domov !

Jeho žena sa opýtala doktorov veď vidíte, že ma bolesť už týždeň nejedol a nespal zvíja sa v bolestiach, čo ak mi umrie, vy mu neposkytnete žiadnu pomoc?

ODPOVEĎ od pánov doktorov: Žiaľ musí byť v 10 dňovej karanténe ak umrie, tak umrie, žiaden doktor k nemu nepríde ani prvá pomoc!

ČO SA TO DEJE? MATOVIČ A SPOL ZABÍJA ĽUDÍ? PROSÍM VÁS POMOŽTE NÁM JE TO STRAŠNÉ SA NA TOHO CHLAPA POZERAŤ, STRÁCA SA NÁM PRED OČAMI PROSÍM ZDIEĽAJTE TO, VERÍM, ŽE DOBRÍ ĽUDIA A DOKTORI EŠTE NEVYMRELI!! “

Autor: Ondrej Radic

Čítal som to dnes ráno na facebooku a nestačil som sa čudovať koľko Slovákov uverilo zverejnenému hoaxu na jeho portály. (Ja som to čítal na zdieľanej stránke a okrem tej pani, čo to zdieľala, tak tú správu zdieľalo minimálne 40 ďalších ľudí, ktorí uverili, že táto správa bola pravdivá).

Nad tým zostáva rozum stáť, že toľko ľudí uverilo, že lekári, ktorí majú Hippokratovu prísahu takýmto spôsobom odmietli poskytnúť pomoc chorému pacientovi.

Po celoplošnom antigénovom testovaní občanov sa aj premiér vyjadril, že zdravotnícky personál môže pracovať aj keď sú pozitívni! Takže ak v niektorej slovenskej nemocnici dokázali operovať pacienta s Covidom-19, tak aký problém by bol pre zdravotníkov previesť do nemocnice aj pacienta so zdravotnými problémami, ktoré uviedol autor vo svojej správe?

Už len to, že v správe je uvedené, že pacienta mali operovať v B. Bystrici, tak už to samo o sebe hovorí z akej dielne táto správa pochádza.

Dal som si tu námahu, že som si prečítal vyše 125 komentárov k tejto správe, kým ju jej autor nevymazal. Asi 10 komentárov bolo napísaných v tom zmysle, že ich autori radili rodine chorého pacienta, aby to dali do novín, prípadne zavolali reportérov televízie Markíza alebo televízie Joj,- mali ste vidieť tie primitívne odpovede mnohých diskutérov, dokonca s vulgárnymi poznámkami, že sú to a to lebo nechcú uveriť tomu, že tento prípad je pravdivý. (Ani jedného z nich nenapadlo overiť si, či táto správa bola zverejnená aspoň v niektorom inom médiu? Myslím, že to bol skôr zámer, lebo ani nebolo kde overovať). Avšak toľko nenávisti na premiérovu adresu, aká sa na neho valila z ich príspevkov svedčilo iba o jedinom, že mnohí z nich by neváhali premiéra odstrániť nie len slovne, ale aj fyzicky, takže s najväčšou pravdepodobnosťou by mu nepomohla ani tá opancierovaná limuzína s nepriestrelnými sklami lebo, či sa mu to páči a či nie predsa len najväčší podiel viny na tomto stave má práve on s tými svojimi opatreniami voči Covidu-19. Ak by bol dal na rady epidemiológov a odborníkov, ktorí ho upozorňovali, že s niektorými opatreniami netreba preháňať, tak aj tá nenávisť voči nemu by nebola taká vysoká.

Danglár 07.11.2020  Aj táto karikatúra nám hovorí o tom, že mnohé z tých opatrení voči pandémii sú postavené na hlavu.

Keď sú výnimky v opatreniach počas pandémie

07.04.2021

To, že sa na Slovensku používa dvojaký meter pri zákonoch a nariadeniach (v prípadoch keď ich poruší bežný občan a ten kto má za sebou vplyvných ľudí), tak toto je už všeobecne známe, ale ak sa porušujú nariadenia týkajúce sa pandémie, že niektorí ľudia dostávajú výnimky pre cestovanie na dovolenku a pod., tak v tom prípade je potrebne sa k tomu postaviť [...]

Kto je zodpovedný za nákup16 miliónov nekvalitných antigénových testov?

18.03.2021

Vo veci výroku, že Sulík nakúpil nekvalitné testy, sa vykonávajú výsluchy po … V prípade bolo začaté trestné stíhanie pre porušovanie povinnosti pri správe … 11. marca potvrdili na Slovensku PCR testy 2 301 nových prípadov … s celoplošným testovaním sa vykonalo necelých 16 miliónov antigénových testov. Zdroj: antigénové testy – Správy RTVS [...]

Ak vo svete zomrie niekoľko stoviek miliónov ľudí na covid-19 tak možno až potom. . .

16.03.2021

…ľudstvo pochopí, že k prírode sa musí správať ako skutočný mysliaci tvor a nie ako barbar. Vedci nás už teraz varujú, že pred nami je ešte hroznejšia pandémia, ktorú vyvolá zviera X a bude horšia ako čierna smrť. Smrtiaci vírus by mohol zapríčiniť ďalšiu, oveľa horšiu pandémiu a zabiť viac ako 75 miliónov ľudí… potenciálnymi rizikami sú zvieratá a [...]

zbraň, pištol

Penzista zo severu Talianska zastrelil štyroch ľudí vrátane svojej manželky a syna, motív nie je jasný

11.04.2021 12:44

Osemdesiattriročný penzista zastrelil svoju ženu, postihnutého syna a manželský pár zo susedstva. Nakoniec obrátil muž legálne držanú pištoľ proti sebe a skončil vo vážnom stave v nemocnici.

Igor Matovič

Matovič sa snaží tému vakcíny Sputnik V len dotiahnuť do konca, tvrdí Naď

11.04.2021 12:20

Je to dobeh témy. Myslím si, že ďalšie zahraničnopolitické témy zo strany ministra financií už riešené nebudú, uviedol minister obrany.

Ukrajina Rusko Zelenskyj návšteva Donbas konflikt

Na východe Ukrajiny sa bojuje. Británia a USA vyzvali Rusko na zmiernenie napätia

11.04.2021 11:16

Podľa britského ministra zahraničia Dominica Raaba Británia a USA odsudzujú snahy Ruska destabilizovať Ukrajinu.

vytlk, oprava, cesty, poskodenie, Liptovsky Hradok

V Liptovskom Hrádku výtlky likvidujú špeciálnym strojom

11.04.2021 11:14

Jamy na cestách, ktoré sú nočnou morou všetkých šoférov, opravujú v Liptovskom Hrádku celoročne.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,171
Celková čítanosť: 5652187x
Priemerná čítanosť článkov: 4827x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy