Založ si blog

Takže, ako je to vlastne s tými objednanými 3 miliónmi vakcín proti Covidu -19?

Európska komisia zabezpečila 300 miliónov dávok vakcíny proti COVID-19 pre členské štáty. Zdroj: cas.sk uviedol, že: Ministerstvo zdravotníctva (MZ) SR uviedlo na sociálnej sieti, že prvoradá je účinnosť aj bezpečnosť vrátane dôkladného vyhodnotenia účinkov vakcíny. Až následne odborníci pripravia odporúčanie na vakcináciu, a to formou štandardného postupu a „zadefinujú tak stratégiu pre celé územie Slovenskej republiky.“ Poukázalo tiež na to, že ako členský štát Európskej únie sa Slovensko zapojilo do spoločnej iniciatívy Európskej komisie na obstarávanie a získavanie vakcín pre našich občanov v súvislosti s novým koronavírusom. S týmto cieľom bol zriadený výbor Európskej komisie pre spoločné obstarávanie vakcín. „V rámci predbežných prvých požiadaviek na predobjednávanie vakcín sme požiadali o tri milióny vakcín.“ – Všetko nasvedčuje, že medzi kompetentnými členmi vlády nevie pravá ruka, čo robí ľavá ruka, lebo epidemiológ profesor Vladimír Krčmery sa k tejto téme vyjadril, že koronavírus vymizne sám a vakcínu nám netreba. „Strach nás nikam nedostane. Musíme byť disciplinovaní a druhú vlnu nemusíme ani pocítiť, koronavírus môžeme poraziť aj bez očkovania. Ako príklad uviedol epidémiu prasacej chrípky.“ – Krčméry poukázal na pandémiu prasacej chrípky v roku 2010, vtedy sa štáty vrátane Slovenska hromadne zásobovali vakcínami proti tejto chorobe. A nakoniec väčšina zásob expirovala v skladoch a nikdy sa nepoužila. – Viac v tomto zdroji: extraplus.sk

K téme v blogu je celkom zaujímavá aj táto správa: Zúrivo mažú virálne video lekárov odhaľujúcich liek na COVID-19

V pondelok 27. júla sa na Facebooku objavilo video. V ňom skupina lekárov prvej línie mala vo Washingtone tlačovú konferenciu o dezinformáciách, ktoré sa o ochorení COVID-19 šíria v mainstreamových médiách.

Okrem poukázania na lži médií a Svetovej zdravotníckej organizácie, ponúkli aj vlastný pohľad na súčasnú pandémiu a spôsob liečby, ktorým by bolo možné zachrániť pred smrťou takmer každého pacienta, vrátane starých a chorých.

Jedno z najvirálnejších videí v dejinách

Uvedené video za pár hodín dosiahlo sledovanosť okolo 17 miliónov videní, keď ho Facebook náhle vymazal. Hneď po ňom nasledovali s výmazom aj ďalšie dve významné siete – YouTube a Twitter.

V jednom čase ho súčasne sledovalo až okolo 185 tisíc sledovateľov, čím sa stalo jedným z najvirálnejších videí v dejinách internetu.

Internetoví giganti v súčasnosti predstavujú prvú a najmasívnejšiu líniu cenzúry informácií, keď už nie je dovolená ani len odborná diskusia lekárov o tom, ako by sa mali liečiť niektoré ochorenia.

Tu sa natíska otázka: Prečo sú z týchto informácií internetoví giganti a s nimi spriaznené farmaceutické firmy tak veľmi vydesení?

Z jednoduchého dôvodu – tieto informácie by v priebehu pár týždňov ukončili pandémiu a všetky pandemické obmedzenia. Celé súčasné totalitné zovretie obyvateľstva a drakonické obmedzovania slobôd by sa zosypali ako domček z karát.

Navyše by sa vakcíny proti COVID-19 stali nepotrebnými. Miliardy investované do ich výskumu a ďalšie miliardy zisku z ich budúceho predaja by sa razom vyparili do stratena.

No a takémuto scenáru sa mocní tohto sveta snažia za každú cenu zabrániť.

Veľmi zasujímaví je aj tento údaj: Deti nie sú tí, ktorí by šírili nákazu medzi svojich rodičov a starých rodičov. Neexistuje jediný dôkaz prenosu koronavírusu zo žiaka na svojho učiteľa. Preto bez strachu môžeme kľudne poslať deti späť do školy a znormalizovať ich životy. – Viac v tomto zdroji: badatel.net/facebook-youtube

Schmögnerová sa vyjadrila k rizikám nebankoviek. . .

02.08.2020

Veľmi presne to okomentovala: „Neboli sme ticho. Ľudia o rizikách nebankoviek nechceli počúvať.“ Foto k článku z tohto zdroja: nazory.pravda.sk Nejdem bližšie rozpitvávať vyjadrenia pani Schmögnerovej, čitatelia si to môžu prečítať a vypočuť si aj video v tomto článku: spravy.pravda.sk – Avšak dovolím si tvrdiť, že na to doplatili iba nenažraní [...]

Ani sa nečudujem tomu, že v Spišskej Novej Vsi sa zrútil most

02.08.2020

Primátor mesta sa vyjadril, že požiadali o spracovanie statického posudku príčin havárie a technologického postupu s cieľom získať návrh na odstránenie spadnutého mosta. Nejdem sa teraz viac vyjadrovať k samotnému článku veď ďalšie okolnosti sú uvedené v tomto zdroji pravda.sk K tomu prípadu sa na sociálnej sieti posťažoval čitateľ s týmto názorom: „NA TO JE [...]

Igor, čím skôr vyhlás druhú vlnu koróny!

31.07.2020

Aby si neprepásol prvenstvo, aké sme dosiahli v prvej vlne. Po dlhšej dobe pribudlo ďalšie úmrtie pacienta s pozitívnym testom na koronavírus, ich celkový počet tak stúpol na 29. – Takže je najvyšší čas s tým niečo spraviť, lebo nás predbehne iná krajina a Ty sa potom nebudeš mať čím chváliť. Asi by nebolo od veci uviesť konkrétne choroby poslednej obete lebo o [...]

pacient, lekár, doktor

Môže pacient požiadať o zmenu v zdravotnej dokumentácii?

03.08.2020 12:00

Čitateľke prekáža, že hoci lekárom opíše príznaky, v zdravotných záznamoch sa neobjavia.

ján budaj

Budaj chce návrh na vyhlásenie rezervácie Vihorlatský prales predložiť v auguste

03.08.2020 11:07

Budaj je presvedčený, že vyhláseniu prírodnej rezervácie Vihorlatský prales nič nebráni.

Vírus / Covid-19 / Laborátórium / Test /

Pribudlo desať prípadov Covidu-19, urobili 766 testov

03.08.2020 09:42, aktualizované: 11:28

Celkový počet pozitívne testovaných na ochorenie Covid-19 sa tak zvýšil na 2354.

Hejce, letecké nešťastie

Čo spôsobilo leteckú tragédiu v Hejcoch?

03.08.2020 07:00

Podľa expertov nezanedbateľnú rolu mohla zohrať tzv. Kraftova ilúzia "čiernej diery". "Ak posádka podľahne tejto ilúzii, môže reagovať predčasným klesaním".

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,019
Celková čítanosť: 4332996x
Priemerná čítanosť článkov: 4252x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy