Založ si blog

Igor, áno si zlodej a nemáš ani charakter. . .

… v minulosti si kritizoval Danka za plagiátorstvo a vyzýval si ho, aby za takýto prešľap v politike skončil. Teraz, keď sa potvrdilo, že to isté si spravil Ty, tak na sociálnej sieti si uviedol, že odstúpiš hneď, ako splníš všetko, čo si ľuďom pred voľbami sľúbil!

Je to úbohosť, keď sa človek na dôležitom poste vyhovára, že úprimne, netuší, či pred 22 rokmi vo svojej diplomovke niečo necitoval a koľko toho bolo. „Ak to tak je, ukradol som niečo, čo mi nepatrilo, som de facto v tejto veci zlodej, čo je smutné a určite nie na chválu.“ – Z takého vyjadrenia mi vyplývajú dve veci, že máš krátku pamäť… alebo, že si sa spoliehal na to, že o tom Tvojom podvode sa nikdy nikto nedozvie.

Keď vyšla pravda na povrch, tak teraz obhajovať sa tým, že si sa svojim titulom nikdy nechválil, nikdy si ho iniciatívne nepísal a ani na občiansky si si ho nedal, tak takú výhovorku si môže vymyslieť iba žiačik základnej školy, ktorého nachytali na hruškách. A vrcholom Tvojej hlúposti je Tvoje priznanie, že si školu posledné dva ročníky doslova flákal a že si to verejne x-krát priznal.

Myslíš si, že voličov zaujíma to, že v štvrtom ročníku si si založil živnosť a v piatom si už zamestnával 2000 ľudí, že ten kto podnikal, pochopí, že v takom tempe bola škola na jednej z Tvojich posledných koľají … a nakoniec si bol rád, že to máš za sebou?!

Tvoje priznanie, že si nechodil na prednášky a na cvikách si bol často duchom neprítomný, či mysľou v svojej firme, prípadne, že si často odpisoval, keď si sa nestihol naučiť, že to nebolo správne, to voličov naozaj nezaujíma – s tým si mal vyrukovať ešte pred voľbami, ale veľmi dobre si vedel, že s takýmto priznaním by Tvoje preferencie išli rýchlo nadol.

Zdroj: fb

Zdroj: fb

PS.

Ku cti Ti patrí aspoň ospravedlnenie, ktorým si sa ospravedlnil všetkým poctivým študentom, ktorí dokázali vyštudovať bez jediného odpisovania, našepkávania a iných fintičiek, že ich úprimne obdivuješ.

 

 

Matovič nazval Blahu potkanom či tr*kom.

16.06.2021

Kedy šašo Matovič pochopí, že takýmto spôsobom si voličov naspäť nezíska? To, že si šašo robí dobrý deň zo svojich kolegov v cirkuse je normálna vec lebo toto je jeho úloha a divákom sa to páči, ale ak sa takto správa politik v NR SR, ktorému 25 % voličov dalo svoj hlas v parlamentných voľbách, tak tí určite nečakali, že sa bude prezentovať rovnakým spôsobom, [...]

Pán premiér, okamžite zrušte lety z Británie na Slovensko!

01.06.2021

V Británii sa začína tretia vlna epidémie Covidu-19, prípady stúpajú „Je tu exponenciálny rast počtu nových prípadov a najmenej tri štvrtiny z nich sú nového (indického) variantu,“ uviedol to mikrobiológ a vládny poradca Ravi Gupta. podľa ktorého možno vysledovať náznaky tretej vlny. Je tam vysoký podiel naočkovanej populácie, ľudia nadobudli falošný pocit [...]

Kollár opäť potvrdil, že sa dokáže spojiť aj s čertom. . .

30.05.2021

Pellegrinimu pritakal takmer na všetky vyjadrenia v diskusii Sobotné dialógy RTVS v priamom prenose. Kto očakával, že tam bude veľké iskrenie, musel byť sklamaný. Medzi predstaviteľmi opačných politických táborov s podrezanými jazykmi panovala vzácna zhoda v názoroch. Pellegrini pochválil Kollára, že je človekom, od ktorého koalícia najviac závisí. „Má to v rukách [...]

Petržalka / Bytovka / Panelák / Hasiči / Požiar /

V bratislavskej Petržalke zomrelo po páde z 11. poschodia dieťa

16.06.2021 20:25

V tejto súvislosti začal vyšetrovateľ piateho bratislavského okresu trestné stíhanie pre prečin usmrtenia.

globsec korčok

Ministri zahraničných vecí V4 hovorili na Globsecu o pandémii a budúcnosti EÚ

16.06.2021 19:24

Ivan Korčok konštatoval, že jednotlivé členské krajiny neboli na koronakrízu pripravené.

výbuch čerpacej stanice Novosibirsk

VIDEO: Masívny výbuch čerpacej stanice pri Novosibirsku

16.06.2021 19:19

Najprv vybuchla stanica plynu. Následne požiar zasiahol aj susednú čerpaciu stanicu.

Zuzana Čaputová

Prezidentka: Svoju zodpovednosť cítim úplne rovnako ako pri skladaní sľubu

16.06.2021 18:50

Prezidentka Čaputová si pripomenula druhé výročie svojej inaugurácie. Jej druhý rok vo funkcii ovplyvnila podľa jej slov najmä pandémia covidu a politická kríza.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,206
Celková čítanosť: 5861933x
Priemerná čítanosť článkov: 4861x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy