Založ si blog

Igor, áno si zlodej a nemáš ani charakter. . .

… v minulosti si kritizoval Danka za plagiátorstvo a vyzýval si ho, aby za takýto prešľap v politike skončil. Teraz, keď sa potvrdilo, že to isté si spravil Ty, tak na sociálnej sieti si uviedol, že odstúpiš hneď, ako splníš všetko, čo si ľuďom pred voľbami sľúbil!

Je to úbohosť, keď sa človek na dôležitom poste vyhovára, že úprimne, netuší, či pred 22 rokmi vo svojej diplomovke niečo necitoval a koľko toho bolo. „Ak to tak je, ukradol som niečo, čo mi nepatrilo, som de facto v tejto veci zlodej, čo je smutné a určite nie na chválu.“ – Z takého vyjadrenia mi vyplývajú dve veci, že máš krátku pamäť… alebo, že si sa spoliehal na to, že o tom Tvojom podvode sa nikdy nikto nedozvie.

Keď vyšla pravda na povrch, tak teraz obhajovať sa tým, že si sa svojim titulom nikdy nechválil, nikdy si ho iniciatívne nepísal a ani na občiansky si si ho nedal, tak takú výhovorku si môže vymyslieť iba žiačik základnej školy, ktorého nachytali na hruškách. A vrcholom Tvojej hlúposti je Tvoje priznanie, že si školu posledné dva ročníky doslova flákal a že si to verejne x-krát priznal.

Myslíš si, že voličov zaujíma to, že v štvrtom ročníku si si založil živnosť a v piatom si už zamestnával 2000 ľudí, že ten kto podnikal, pochopí, že v takom tempe bola škola na jednej z Tvojich posledných koľají … a nakoniec si bol rád, že to máš za sebou?!

Tvoje priznanie, že si nechodil na prednášky a na cvikách si bol často duchom neprítomný, či mysľou v svojej firme, prípadne, že si často odpisoval, keď si sa nestihol naučiť, že to nebolo správne, to voličov naozaj nezaujíma – s tým si mal vyrukovať ešte pred voľbami, ale veľmi dobre si vedel, že s takýmto priznaním by Tvoje preferencie išli rýchlo nadol.

Zdroj: fb

Zdroj: fb

PS.

Ku cti Ti patrí aspoň ospravedlnenie, ktorým si sa ospravedlnil všetkým poctivým študentom, ktorí dokázali vyštudovať bez jediného odpisovania, našepkávania a iných fintičiek, že ich úprimne obdivuješ.

 

 

Výzva pani prezidentke

07.03.2021

Vážená pani prezidentka, dnes som na facebooku videl Vašu fotografiu ako držíte v rukách horiacu sviečku, a na fotografii bol tento text: Toto je „prezidentka“, ktorá radšej zapáli sviečku za mŕtvych namiesto toho, aby pomohla živým! Pred pár dňami som čítal výzvu JUDr. Miroslava Radačovského, (nezávislý slovenský europoslanec), ktorou predostrel situáciu v [...]

Nikdy by som nedovolil vrátiť Sputnik V do Moskvy, vyjadril sa Matovič

06.03.2021

Pán Matovič, za tie dlhé roky čo ste v politike, mnohí Slováci už Vaše slová prestali brať vážne, takže Vášmu tvrdeniu, žeby ste nedovolili vrátiť Sputnik V do Moskvy už sotva niekto uverí. Váš oznam na sociálnej sieti, že dodané vakcíny z Ruska sa do Moskvy nevrátia a zostávajú na Slovensku. „„To bolo kriku … za 2 milióny vakcín, ktoré zachránia [...]

Takže poďme špekulovať ako to dopadne s Matovičom 10. marca?

05.03.2021

Politológovia predkladajú rôzne scenáre ako dopadne koaličná kríza: Rekonštrukcia vlády, jej pád, výmena Matoviča či Krajčího??? Veronika Remišová povedala, že ani jeden z koaličných partnerov si pád vlády neželá, ale zároveň dodala, že aj táto možnosť je na stole. „Za ľudí požadujú výmenu ministra zdravotníctva, šéf liberálov hovorí o rekonštrukcii [...]

George Floyd

V USA sa začína súdny proces s policajtom obvineným z vraždy Georgea Floyda

08.03.2021 10:12

Štyridsaťšesťročný Floyd zomrel 25. mája 2020 pri zatýkaní pre podozrenie z platby falošnou 20-dolárovou bankovkou.

košice

Počet hospitalizovaných výrazne stúpol a je na novom maxime

08.03.2021 10:02, aktualizované: 10:17

Laboratóriá PCR testami v nedeľu zachytili 396 pozitívnych, čo pri 2 747 odobratých vzorkách predstavuje pozitivitu na úrovni 14,4 percenta.

zbrane / vojaci / vojsko / armáda / cvičenie /

Južná Kórea a USA sa dohodli na financovaní prítomnosti amerických vojakov

08.03.2021 07:26

Washington má v Južnej Kórei vyše 28-tisíc vojakov v rámci obrany proti jadrovými zbraňami disponujúcej Severnej Kórei.

Richard Sulík, Veronika Remišová, po návšteve u prezidentky

Preferencie rok po voľbách: Pre OĽaNO masaker, pre SaS požehnanie

08.03.2021 06:00

Rok vládnutia poriadne zatriasol preferenciami koalície. Čo hýbalo hlasmi pre jednotlivé koaličné strany?

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,162
Celková čítanosť: 5585047x
Priemerná čítanosť článkov: 4806x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy