Založ si blog

Igor, áno si zlodej a nemáš ani charakter. . .

… v minulosti si kritizoval Danka za plagiátorstvo a vyzýval si ho, aby za takýto prešľap v politike skončil. Teraz, keď sa potvrdilo, že to isté si spravil Ty, tak na sociálnej sieti si uviedol, že odstúpiš hneď, ako splníš všetko, čo si ľuďom pred voľbami sľúbil!

Je to úbohosť, keď sa človek na dôležitom poste vyhovára, že úprimne, netuší, či pred 22 rokmi vo svojej diplomovke niečo necitoval a koľko toho bolo. „Ak to tak je, ukradol som niečo, čo mi nepatrilo, som de facto v tejto veci zlodej, čo je smutné a určite nie na chválu.“ – Z takého vyjadrenia mi vyplývajú dve veci, že máš krátku pamäť… alebo, že si sa spoliehal na to, že o tom Tvojom podvode sa nikdy nikto nedozvie.

Keď vyšla pravda na povrch, tak teraz obhajovať sa tým, že si sa svojim titulom nikdy nechválil, nikdy si ho iniciatívne nepísal a ani na občiansky si si ho nedal, tak takú výhovorku si môže vymyslieť iba žiačik základnej školy, ktorého nachytali na hruškách. A vrcholom Tvojej hlúposti je Tvoje priznanie, že si školu posledné dva ročníky doslova flákal a že si to verejne x-krát priznal.

Myslíš si, že voličov zaujíma to, že v štvrtom ročníku si si založil živnosť a v piatom si už zamestnával 2000 ľudí, že ten kto podnikal, pochopí, že v takom tempe bola škola na jednej z Tvojich posledných koľají … a nakoniec si bol rád, že to máš za sebou?!

Tvoje priznanie, že si nechodil na prednášky a na cvikách si bol často duchom neprítomný, či mysľou v svojej firme, prípadne, že si často odpisoval, keď si sa nestihol naučiť, že to nebolo správne, to voličov naozaj nezaujíma – s tým si mal vyrukovať ešte pred voľbami, ale veľmi dobre si vedel, že s takýmto priznaním by Tvoje preferencie išli rýchlo nadol.

Zdroj: fb

Zdroj: fb

PS.

Ku cti Ti patrí aspoň ospravedlnenie, ktorým si sa ospravedlnil všetkým poctivým študentom, ktorí dokázali vyštudovať bez jediného odpisovania, našepkávania a iných fintičiek, že ich úprimne obdivuješ.

 

 

Ficove referendum skončilo fiaskom

22.01.2023

Už takmer pred 2 rokmi som sa vyjadril, že vládnutie OĽaNO skončí predčasnými voľbami! Prekvapilo ma, že opozícia nespravila viac opatrení k tomu, aby predčasné voľby boli oveľa skôr. Veď len hlúposti koľké narobili Matovič so Sulíkom – už tie bohato stačili k povaleniu vlády. Dobrým príkladom je fakt, že kvôli ich unáhleným opatreniam proti Covidu prišlo [...]

S podvodníkmi sa na Slovensku roztrhlo vrece!

15.11.2022

V dnešnom denníku Pravda ma zaujal tento článok „Podvodníci sú prefíkaní. Takto vás budú presviedčať, že máte problém s bankovým účtom“ – autor článku vyzýva obzvlášť dôchodcov aby nenaleteli podvodníkom. „Podvodníci pracujú s emóciami, a tak sa snažia vo vás vyvolať pocit naliehavosti. Nechýba im vynaliezavosť a sú dobre zorganizovaní. Môže sa [...]

Študenti zabíjali sekerou!

13.11.2022

Aj v Česku prežili podobnú hrôzu útoku so sekerou, aká sa odohrala v Strednej odbornej škole v Novákoch. „Študent Strednej priemyselnej školy chemickej v Pardubiciach tam najprv nastražil výbušný systém a potom utiekol do iného mesta, kde sekerou zabil náhodného okoloidúceho. Keď ho dolapila polícia, otrávil sa.“ Zdroj hroza-v-cesku-student-zabijal-sekerou V článku [...]

Migrácia / Migranti / Lampedusa /

Zástupcovia štátov EÚ sa zhodli na zvyšku migračného balíka, Slovensko sa zdržalo, Poľsko a Maďarsko boli proti

04.10.2023 22:42

Posledná potvrdená časť migračného balíka balíka sa týka takzvaného krízového nariadenia.

Čína

Čínska ponorka sa chytila do vlastnej pasce, zahynulo 55 námorníkov, tvrdia Briti

04.10.2023 21:45

Čínske vojenské námorníctvo údajne prišlo o 55 svojich členov, keď sa jeho jadrová ponorka chytila do pasce, ktorú Peking nastražil na plavidlá USA.

Ukrajinský 'neviditeľný plášť'

VIDEO: Ukrajinci majú 'zázračné plášte'. Ukryjú vojakov pred dronmi, tvrdia

04.10.2023 20:44

Ukrajinský vicepremiér Mychajlo Fedorov médiám predstavil plášť blokujúci tepelné žiarenie, ktorý 'zneviditeľní' vojakov pred dronmi.

Poľsko SR hranica kontroly dočasné zavedenie Barwinek

TVN24: Poľské kontroly hraníc so Slovenskom spôsobili zmätok, vozidlo vrazilo do bariéry

04.10.2023 19:19, aktualizované: 21:02

Zmätok na niektorých hraničných priechodoch spôsobili podľa poľských médií kontroly, ktoré zaviedlo Poľsko na hranici so Slovenskom.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,473
Celková čítanosť: 7549707x
Priemerná čítanosť článkov: 5125x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy