Založ si blog

Riadi Slovensko blázon? !

Vypne krajinu? Mnohí sa chytajú za hlavu a pýtajú sa, či to myslí vážne. Chce prijať výraznejšiu reguláciu voľného pohybu. Možný blackout znamená, že utlmené a spomalené Slovensko sa spomalí ešte viac, aby sa koronavírus nešíril. – Vždy potrebuje niečo epické!

Najväčším problémom akéhokoľvek nápadu terajšej vlády je ten, že Igor pred médiami prezentuje nápady svojich ministrov, ale nevie sa zmieriť s tým, že tie nápady nedokázal vymyslieť sám.

Raši o blackoute: Pri prijímaní opatrení na potlačenie koronavírusovej pandémie na Slovensku sme podporili všetky vládne zákony s výnimkou spomínaného sledovacieho zákona. Ten však vláda pripravila tak zle, že jej vlastní poslanci ho v parlamente museli výrazne meniť a korigovať. – Na sociálnej sieti Matovičovi odkazuje: „Pán premiér, nechajte pracovať ministrov i parlament. My spolupracovať vieme. A vy si dajte na tých pár týždňov blackout. Bez vás to Slovensko zvládne.“

Igorova obhajoba blackoutu: „Budem bojovať do poslednej chvíle, aby som presvedčil aj svojich kolegov, ktorí mnohí sa tej téme vôbec nevenujú, len mudrujú, aby som im vysvetlil, že v prvom rade je zodpovednosťou vlády chrániť ľudské životy. Zároveň, keď s tým vieme ochrániť ekonomiku, to je ideál. To urobili napríklad vo Wu-chane, kde to vypuklo a potom si povedali, že spravia s tým vírusom krátky proces. Nič iné nenavrhujem.“ – Zdroj: https://pravda.sk/

Možno by nebolo od veci, ak by si Igor prečítal toto: Plačová agentúra Slovenskej republiky dnes doobeda vydala šokujúcu správu, že po čerstvého premiéra Igora Matoviča si k nemu domov prišiel prednosta psychiatrickej kliniky MUDr. Ludvík Nábělek s tímom a odviezol ho do Banskej Bystrice po tom, čo Matovič písomne oznámil svoju rezignáciu. Nemenovaný zdroj (V. R.) z blízkosti Matoviča, ktorý bývalého premiéra veľmi dobre pozná na základe niekdajšieho spoločného pôsobenia v jednej strane však uvádza, že rezignáciu zaňho museli napísať jeho stranícki kolegovia, pretože, ako sa zdroj vyjadril, „ten vypatlanec by už nedokázal zosmoliť ani jednu súvislú vetu“. Matovič sa údajne začal správať nepríčetne, keď mu traja členovia krízového štábu ráno doniesli nové informácie týkajúce sa počtu nakazených vírusom COVID-19 za včerajší deň, ktoré však neboli príliš odlišné od tých predchádzajúcich. Matovič mal napriek tomu začať kričať, že mu do izby vošli tri koronavírusy a začal po prítomných hádzať, čo mu prišlo pod ruku. Zdroj sa tiež vyjadril, že okrem psychického tlaku, ktorému bol v posledných dňoch Matovič vystavený a na ktorý zo svojej pohodlnej opozičnej pozície nebol zvyknutý, ide pravdepodobne tiež o dôsledok nedostatku „päť gramov bieleho“, ktorý mu dovtedy sprostredkovával istý Michal T. Ten sa však po vypuknutí pandémie údajne išiel zašiť na neznáme miesto spolu s Jánom P. a Martinom P. a Matovič tak prišiel o zdroj svojej psychickej stability.

Po prevoze do Banskej Bystrice pridelili Matovičovi priestrannú miestnosť a MUDr. Nábělek po vyšetrení vyhlásil, že nebezpečenstvo zo strany bývalého premiéra hrozí iba členom krízového štábu a jeho koaličným partnerom, preto mu na jeho žiadosť doniesol blok papiera formátu A4 a ceruzku. Vzápätí Matovič usporiadal pre pacientov oddelenia plačovku, na ktorej si na úvod poplakal a potom prítomným ukázal rukou kreslené grafy zobrazujúce časy jeho meškania na mediálne vystúpenia počas posledných dní, za čo je údajne zodpovedný Róbert Fico, lebo kto iný. Na záver si Matovič opäť trochu poplakal a potom sa pobral do svojej miestnosti, kde za hodinu stihol ceruzkou popísať jednu celú stenu nápismi „LEBO FICO“. Zároveň pochválil mäkkosť vankúša a periny, ktoré vraj podľa neho museli byť z vaty, aspoň osemnásťeurovej. Po obede mu MUDr. Nábělek už musel odobrať blok aj s ceruzkou, pretože na všetok inventár miestnosti začal slinami lepiť malé papieriky s nápismi „MAJETOK SLOVENSKEJ REPUBLIKY“, čo znechutené upratovačky po ňom odmietli riadiť. Matovič potom vyjadril nádej, že mu snáď dovolia hrať sa aspoň s novými stíhačkami F-16.

Ďalšie zmeny psychického stavu bývalého premiéra budeme monitorovať. – Zdroj: https://hlavnespravy.sk/

Igor, čo Ty nato?

Igor, čo Ty nato?

Pozrite si video na ktorom je vidieť v akých dlhých radoch nakupujú občania Kalifornie: /youtube.com/ – Už vidím Slovákov ako by oni takisto stáli v takých obrovských radoch na nákup, obzvlášť bez ochranných rúšok. (Ale, aby som im nekrivdil, tak medzi tými cca. 300 zákazníkmi boli štyria takí, ktorí rúška na tvárach mali, a takisto jedno asi 5 ročné dieťa).

 

P.S.

Matovič dvanásť rokov prenasledoval SMER -SD. Neviem či bola aspoň jedná vec, ktorú by Ficovi nebol vyčítal, avšak teraz mi Matovič pripadá ako vodič idúci po diaľnici v protiSMERe a všetkým vodičom idúcim oproti ukazuje prstom na čelo, že sú idioti lebo idú v protismere – pritom si vôbec neuvedomuje, že práve on je tým vodičom, ktorý ide v protismere.

Tvrdá rana pre Matoviča!

27.09.2021

Matovič nevie klamať, a preto jeho dôveryhodnosť v prieskume ide dolu vodou. A najväčšiu chybu spravil, že sa nechal obklopiť klamármi z koaličných strán. Tento zdroj kruta-realita-tvrda-rana-pre-matovica prišiel s týmto prieskumom: Prezidentke dôveruje 49 % Slovákov. Avšak na strane druhej nedôveruje jej až 50 % opýtaných. Ale na chvoste rebríčka tróni Igor [...]

Nádherná balónová šou

26.09.2021

Včera popoludní sme sa s najmladšou vnučkou vybrali pozrieť si balónovú fiestu v obci Čerhov. Bolo to úžasné divadlo. Vnučka sa od rána nevedela dočkať a neustále sa vypytovala kedy tam konečne pôjdeme? Najviac nespokojná bola na futbalovom ihrisku a stále sa pýtala kedy už tie balóny začnú lietať? https://www.youtube.com/watch?v=GqRJD9UPcoM [...]

Slováci, dokedy sa chcete iba prizerať na to nehorázne zdražovanie?

26.09.2021

Priplatíme si aj za teplo a ceny pre rodiny budú iné pre každý región Slovenska. „Priemerná rodina zaplatí na teple 625 eur za rok. Od januára by to malo byť v priemere o desať percent viac – teda približne o 60 eur za rok.“ – Definitívnu podobu účtov za teplo musí ešte schváliť štátny regulátor – zdroj pravda.sk/energetika/ no nepochybujem o tom, že to aj [...]

Belarus, Minsk, vojenské cvičenie, ruské tanky

Srbsko v polovici októbra absolvuje spoločné vojenské cvičenie s Ruskom

27.09.2021 19:15

Spoločné srbsko-ruské vojenské cvičenie s názvom Slovanský štít sa uskutoční v Srbsku.

nehoda autobus diaľnica nemecko

Nehoda autobusu v Rakúsku si vyžiadala takmer 30 zranených, stav piatich je vážny

27.09.2021 19:08

Autobus podľa úradov v zákrute z doposiaľ nezistených príčin narazil bokom do nákladného auta, zišiel z cesty a následne sa prevrátil.

Andrej Doležal / Juraj Tlapa /

Starosta Ivanky pri Dunaji varuje pred dopravným kolapsom, Doležalovi odovzdal otvorený list

27.09.2021 17:30

"Primäla nás k tomu neustále zhoršujúca sa situácia v doprave spolu s obavami, čo prinesie spustenie ďalších dopravných stavieb v okolí našej obce Ivanka pri Dunaji," vysvetlil starosta.

Košice / Protest / U.S. Steel /

Pokoj v U.S. Steel Košice. Dohodli sa na platoch

27.09.2021 17:06

Partneri sa od marca nevedeli dohodnúť na dĺžke týždenného pracovného času, zvýšení tarifných miezd či osobného ohodnotenia. Podpisom dodatku sa tento stav skončil.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,251
Celková čítanosť: 6122495x
Priemerná čítanosť článkov: 4894x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy