Založ si blog

Tajná nahrávka Matoviča s Procházkom

Niekto sa postaral o vymazanie môjho dnešného blogu o Matovičovi. – V jeho úvode som napísal, že v profile mám uvedené: mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť.- Zároveň sa držím hesla: Padni komu padni, takže teraz nejdem kritizovať Matoviča nepodloženými informáciami – ako to robievajú mnohí slovenskí politici -, ale odvolávam sa na to ako si Matovič v roku 2015 delil úlohy s Procházkom.

Zaujímavá nahrávka Matoviča s Procházkom unikla v roku 2015:  https://magazin1.sk/tajna-nahravka-matovica-s-prochazkom-o-tom-ako-znicit-kotlebu-musime-mu-zobrat-retoriku  – Pripomínam nahrávku, kde sa Matovič dohaduje s Procházkom, ktorý tvrdil, že nikdy nepôjde so Smerom a nakoniec sa nechal kúpiť. V uniknutom rozhovore Matoviča a Procházku sa spomína aj Kotleba. Procházka hovorí o prieskume Abakis, kde mal Kotleba 16%. Tento rozhovor sa odohral na jar v roku 2015. Uvedomelou verejnosťou sú prieskumy dlhodobo považované za manipulácie davov – tie verejné (ako robí u nás Polis, MVK, ktoré sú prepojené na aktérov kauzy Gorilla poprípade ide o schránkové firmy).

V tej dobe chceli svoju ľstivú taktiku použiť proti ĽSNS, avšak dnes môžu uplatniť rovnakú taktiku aj voči ostatným svojim nepriateľom, napríklad aj proti stranám SMER či SNS, a teda nielen proti ĽSNS. Ako sa totiž ukazuje, pomyselná koalícia strán Progresívne Slovensko/Spolu – Sloboda a Solidarita – OĽANO – KDH sa skutočne vydali touto cestou, aby ohúrili čo najširšie voličské spektrum: Progresívne Slovensko a Spolu sú „najrevolučnejší“, aby akože oslovili najmä ultrarevolučnú mládež jednak svojou agresivitou v osobe Beblavého, jednak drogami v osobe Trubana, Sloboda a Solidarita v osobe Sulíka je akože údajne vraj euroskeptická, vymedzujúca sa euroskepticky voči tzv. „Európskej únii“, KDH so svojim Hlinom, bezbožným neznabohom, ktorý ani len neovláda Desatoro Božích prikázaní sa zase snaží parazitovať na niekdajšej kresťanskej minulosti KDH a byť mucholapkou na kresťanov, najmä na staré babky, ktoré bohužiaľ neovládajú Internet, v dôsledku čoho bohužiaľ nemali možnosť sa nikde dozvedieť že dnešné KDH je pro-potratová a pro-homosexualistická politická strana, v dôsledku čoho dnešné KDH zástava hodnotovo presný opak toho, čo hodnotovo zastávalo KDH v deväťdesiatich rokoch pod Čarnogurského vedením.

No a samotný Matovič sa v mnohom stal z čisto taktických dôvodov – samozrejme, že „iba len na oko“ politickým imitátorom snažiacim sa napodobiť ĽSNS, keďže v tomto rozdelení úloh bol práve samotný Igor Matovič a jeho OĽANO poverený čo najviac sa rétoricky „naoko“ pripodobniť Mariánovi Kotlebovi a ĽSNS v snahe odčerpať voličov ĽSNS.

Inými slovami pokiaľ ide vo všeobecnosti o konzervatívnych voličov, a to dokonca teraz už nielen tých, ktorí volia ĽSNS, ale aj tých, ktorí volia Vlasť, SNS, SMER či Sme Rodina, na nich ultraliberálni fašisti nasadili Hlinovo KDH a Matovičovo OĽANO, pričom ešte aj medzi Hlinom a Matovičom došlo k selekcii, kde každý bol poverený pokúsiť sa osloviť sociologicky trochu iný segment konzervatívneho voličského spektra.

Hlinovo KDH je mucholapkou prevažne na vekovo staršie ročníky, ktoré sú počítačovo negramotné v dôsledku čoho žijú bohužiaľ títo ľudia v ilúzii, že ešte aj dnešné KDH zastáva rovnaké hodnoty, aké zastávalo v minulosti.

Matovičovo OĽANO bolo zase tzv. „demokratickou“ koalíciou strán Progresívne Slovensko/Spolu – Sloboda a Solidarita – OĽANO – KDH – Pre ľudí, aby sa práve Matovič zas pokúsil osloviť aj mladšie ročníky konzervatívnych voličov, v dôsledku čoho Matovič ktorý inak vždy v minulosti plne podporoval umelé potraty a LGBTI homosexualistickú a  genderovu ideológiu odrazu je ako vymenený, a – samozrejme, že iba len „naoko“ proti umelým potratom i proti LGBTI homosexualistickej a genderovej agende, ideológii a propagande.

No a pre všetkých, ktorí majú nejaké väčšie či menšie výhrady voči tzv. „Európskej únii“ je tu ešte strana Sloboda a Solidarita reprezentovaná svojim lídrom Richardom Sulíkom.

A nikto nikoho za nič politicky nekorektného nekritizuje!

Ako vidieť páni Matovič, Hlina, Sulík, Kiska, Truban a Beblavý si presne v duchu rozhovoru Matoviča s Procházkom rozdelili svoje úlohy, a všetci držia akoby skautského „bobríka mlčania“ a nikto sa do nikoho nenaváža, nikto sa nenaváža dokonca ani len do Matoviča, pretože by to bol „prúser“ ako to povedal Matovič v roku 2015. A mlčia úplne všetci – dokonca aj kiskoidi a trubanovci či beblávci.

PS

V majetkovom priznaní Igor Matovič nemá nič, jeho manželka vlastní pol Trnavy: Miliónové majetky Matoviča pustnú  – „Igor Matovič so ženou investovali do nehnuteľností v Trnave milióny a nechávajú ich chátrať. Rozpadnú sa ako hnutie Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti?“ – Môj názor: Viacerým politikom koaličným, ale aj opozičným by sa to veľmi hodilo, lenže našťastie pre Matoviča o tom všetkom rozhodnú voliči v sobotu 29.2.2020 – takže nechajme sa prekvapiť.

Koľkých nás nakazia dovolenkári vracajúci sa z Chorvátska? !

31.07.2021

V Chorvátsku je momentálne vyše 1 000 000 turistov, väčšina v troch mestách a niet pochyb, že medzi nimi je hodne Slovákov. Pre chorvátsky turizmus je to nádejné číslo lebo v krajine je o 220 000 ľudí viac ako v rovnakom čase vlani. Viac v tomto zdroji cestovanie.pravda.sk Takže najskôr to môže dopadnúť tak, že o pár dní, (čiže keď sa slovenskí turisti vrátia z [...]

Smrteľne „vážne“ ku covidovým mutáciám

30.07.2021

Aká v poradí je už delta? Koľko tých mutácií ešte bude? Podľa toho, čo sledujem, a ako nás varujú odborníci, že ak sa neprestaneme správať ako stádo, ktorým opoziční politici hýbu tým smerom, ktorý im v danej chvíli vyhovuje, tak podľa mňa to neskončí ani vlnou théta. Ak šírenie covidu 19 a jeho mutácií vzniká práve uvoľňovaním nariadených pravidiel proti [...]

Tisícky vedcov bijú na poplach kvôli klimatickej kríze!

29.07.2021

Dostávame sa na zlomový bod! Musíme podniknúť okamžité kroky v súvislosti s klimatickou krízou. Spravili tak prostredníctvom článku publikovaného v stredu v žurnále BioScience, informuje portál Do „Extrémne klimatické udalosti a vzorce, ktoré sledujeme v niekoľkých uplynulých rokoch – nehovoriac o niekoľkých posledných týždňoch – zdôrazňujú zvýšenú [...]

pocasie-2-8-2021

Zabudnite na tridsiatky, horúčavy si dajú pauzu. Dokedy?

01.08.2021 22:34

Slovensko už nebude také žeravé ako predtým. S tlakovou nížou prišiel aj chladnejší vzduch. Ako bude vyzerať prvý augustový týždeň?

Veronika Remišová

Remišová: Očkovacia lotéria je len doplnok, nie hlavný nástroj

01.08.2021 21:24

Očkovacia lotéria je len doplnkový nástroj na zvýšenie motivácie očkovať sa proti ochoreniu COVID-19, rozhodne nie hlavný pilier.

Požiare v Turecku

Oddych v Turecku ničia plamene. Útočí aj vírus

01.08.2021 20:00

Dovolenka vo viacerých tureckých letoviskách má ohnivú podobu. A aby nešťastia nebolo málo, počet nových prípadov nákazy koronavírusom je na vzostupe.

Hlavna Porec

Chorváti zadržali Nemcov, ktorí nechali deti a psa v rozpálenom aute

01.08.2021 19:39

Chorvátska polícia zadržala nemecký pár za to, že nechal v horúčave v zamknutom aute so zatvorenými oknami svoje dve deti a psa.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,236
Celková čítanosť: 6010480x
Priemerná čítanosť článkov: 4863x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy