Založ si blog

Tajná nahrávka Matoviča s Procházkom

Niekto sa postaral o vymazanie môjho dnešného blogu o Matovičovi. – V jeho úvode som napísal, že v profile mám uvedené: mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť.- Zároveň sa držím hesla: Padni komu padni, takže teraz nejdem kritizovať Matoviča nepodloženými informáciami – ako to robievajú mnohí slovenskí politici -, ale odvolávam sa na to ako si Matovič v roku 2015 delil úlohy s Procházkom.

Zaujímavá nahrávka Matoviča s Procházkom unikla v roku 2015:  https://magazin1.sk/tajna-nahravka-matovica-s-prochazkom-o-tom-ako-znicit-kotlebu-musime-mu-zobrat-retoriku  – Pripomínam nahrávku, kde sa Matovič dohaduje s Procházkom, ktorý tvrdil, že nikdy nepôjde so Smerom a nakoniec sa nechal kúpiť. V uniknutom rozhovore Matoviča a Procházku sa spomína aj Kotleba. Procházka hovorí o prieskume Abakis, kde mal Kotleba 16%. Tento rozhovor sa odohral na jar v roku 2015. Uvedomelou verejnosťou sú prieskumy dlhodobo považované za manipulácie davov – tie verejné (ako robí u nás Polis, MVK, ktoré sú prepojené na aktérov kauzy Gorilla poprípade ide o schránkové firmy).

V tej dobe chceli svoju ľstivú taktiku použiť proti ĽSNS, avšak dnes môžu uplatniť rovnakú taktiku aj voči ostatným svojim nepriateľom, napríklad aj proti stranám SMER či SNS, a teda nielen proti ĽSNS. Ako sa totiž ukazuje, pomyselná koalícia strán Progresívne Slovensko/Spolu – Sloboda a Solidarita – OĽANO – KDH sa skutočne vydali touto cestou, aby ohúrili čo najširšie voličské spektrum: Progresívne Slovensko a Spolu sú „najrevolučnejší“, aby akože oslovili najmä ultrarevolučnú mládež jednak svojou agresivitou v osobe Beblavého, jednak drogami v osobe Trubana, Sloboda a Solidarita v osobe Sulíka je akože údajne vraj euroskeptická, vymedzujúca sa euroskepticky voči tzv. „Európskej únii“, KDH so svojim Hlinom, bezbožným neznabohom, ktorý ani len neovláda Desatoro Božích prikázaní sa zase snaží parazitovať na niekdajšej kresťanskej minulosti KDH a byť mucholapkou na kresťanov, najmä na staré babky, ktoré bohužiaľ neovládajú Internet, v dôsledku čoho bohužiaľ nemali možnosť sa nikde dozvedieť že dnešné KDH je pro-potratová a pro-homosexualistická politická strana, v dôsledku čoho dnešné KDH zástava hodnotovo presný opak toho, čo hodnotovo zastávalo KDH v deväťdesiatich rokoch pod Čarnogurského vedením.

No a samotný Matovič sa v mnohom stal z čisto taktických dôvodov – samozrejme, že „iba len na oko“ politickým imitátorom snažiacim sa napodobiť ĽSNS, keďže v tomto rozdelení úloh bol práve samotný Igor Matovič a jeho OĽANO poverený čo najviac sa rétoricky „naoko“ pripodobniť Mariánovi Kotlebovi a ĽSNS v snahe odčerpať voličov ĽSNS.

Inými slovami pokiaľ ide vo všeobecnosti o konzervatívnych voličov, a to dokonca teraz už nielen tých, ktorí volia ĽSNS, ale aj tých, ktorí volia Vlasť, SNS, SMER či Sme Rodina, na nich ultraliberálni fašisti nasadili Hlinovo KDH a Matovičovo OĽANO, pričom ešte aj medzi Hlinom a Matovičom došlo k selekcii, kde každý bol poverený pokúsiť sa osloviť sociologicky trochu iný segment konzervatívneho voličského spektra.

Hlinovo KDH je mucholapkou prevažne na vekovo staršie ročníky, ktoré sú počítačovo negramotné v dôsledku čoho žijú bohužiaľ títo ľudia v ilúzii, že ešte aj dnešné KDH zastáva rovnaké hodnoty, aké zastávalo v minulosti.

Matovičovo OĽANO bolo zase tzv. „demokratickou“ koalíciou strán Progresívne Slovensko/Spolu – Sloboda a Solidarita – OĽANO – KDH – Pre ľudí, aby sa práve Matovič zas pokúsil osloviť aj mladšie ročníky konzervatívnych voličov, v dôsledku čoho Matovič ktorý inak vždy v minulosti plne podporoval umelé potraty a LGBTI homosexualistickú a  genderovu ideológiu odrazu je ako vymenený, a – samozrejme, že iba len „naoko“ proti umelým potratom i proti LGBTI homosexualistickej a genderovej agende, ideológii a propagande.

No a pre všetkých, ktorí majú nejaké väčšie či menšie výhrady voči tzv. „Európskej únii“ je tu ešte strana Sloboda a Solidarita reprezentovaná svojim lídrom Richardom Sulíkom.

A nikto nikoho za nič politicky nekorektného nekritizuje!

Ako vidieť páni Matovič, Hlina, Sulík, Kiska, Truban a Beblavý si presne v duchu rozhovoru Matoviča s Procházkom rozdelili svoje úlohy, a všetci držia akoby skautského „bobríka mlčania“ a nikto sa do nikoho nenaváža, nikto sa nenaváža dokonca ani len do Matoviča, pretože by to bol „prúser“ ako to povedal Matovič v roku 2015. A mlčia úplne všetci – dokonca aj kiskoidi a trubanovci či beblávci.

PS

V majetkovom priznaní Igor Matovič nemá nič, jeho manželka vlastní pol Trnavy: Miliónové majetky Matoviča pustnú  – „Igor Matovič so ženou investovali do nehnuteľností v Trnave milióny a nechávajú ich chátrať. Rozpadnú sa ako hnutie Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti?“ – Môj názor: Viacerým politikom koaličným, ale aj opozičným by sa to veľmi hodilo, lenže našťastie pre Matoviča o tom všetkom rozhodnú voliči v sobotu 29.2.2020 – takže nechajme sa prekvapiť.

Ficove referendum skončilo fiaskom

22.01.2023

Už takmer pred 2 rokmi som sa vyjadril, že vládnutie OĽaNO skončí predčasnými voľbami! Prekvapilo ma, že opozícia nespravila viac opatrení k tomu, aby predčasné voľby boli oveľa skôr. Veď len hlúposti koľké narobili Matovič so Sulíkom – už tie bohato stačili k povaleniu vlády. Dobrým príkladom je fakt, že kvôli ich unáhleným opatreniam proti Covidu prišlo [...]

S podvodníkmi sa na Slovensku roztrhlo vrece!

15.11.2022

V dnešnom denníku Pravda ma zaujal tento článok „Podvodníci sú prefíkaní. Takto vás budú presviedčať, že máte problém s bankovým účtom“ – autor článku vyzýva obzvlášť dôchodcov aby nenaleteli podvodníkom. „Podvodníci pracujú s emóciami, a tak sa snažia vo vás vyvolať pocit naliehavosti. Nechýba im vynaliezavosť a sú dobre zorganizovaní. Môže sa [...]

Študenti zabíjali sekerou!

13.11.2022

Aj v Česku prežili podobnú hrôzu útoku so sekerou, aká sa odohrala v Strednej odbornej škole v Novákoch. „Študent Strednej priemyselnej školy chemickej v Pardubiciach tam najprv nastražil výbušný systém a potom utiekol do iného mesta, kde sekerou zabil náhodného okoloidúceho. Keď ho dolapila polícia, otrávil sa.“ Zdroj hroza-v-cesku-student-zabijal-sekerou V článku [...]

Migrácia / Migranti / Lampedusa /

Zástupcovia štátov EÚ sa zhodli na zvyšku migračného balíka, Slovensko sa zdržalo, Poľsko a Maďarsko boli proti

04.10.2023 22:42

Posledná potvrdená časť migračného balíka balíka sa týka takzvaného krízového nariadenia.

Čína

Čínska ponorka sa chytila do vlastnej pasce, zahynulo 55 námorníkov, tvrdia Briti

04.10.2023 21:45

Čínske vojenské námorníctvo údajne prišlo o 55 svojich členov, keď sa jeho jadrová ponorka chytila do pasce, ktorú Peking nastražil na plavidlá USA.

Ukrajinský 'neviditeľný plášť'

VIDEO: Ukrajinci majú 'zázračné plášte'. Ukryjú vojakov pred dronmi, tvrdia

04.10.2023 20:44

Ukrajinský vicepremiér Mychajlo Fedorov médiám predstavil plášť blokujúci tepelné žiarenie, ktorý 'zneviditeľní' vojakov pred dronmi.

Poľsko SR hranica kontroly dočasné zavedenie Barwinek

TVN24: Poľské kontroly hraníc so Slovenskom spôsobili zmätok, vozidlo vrazilo do bariéry

04.10.2023 19:19, aktualizované: 21:02

Zmätok na niektorých hraničných priechodoch spôsobili podľa poľských médií kontroly, ktoré zaviedlo Poľsko na hranici so Slovenskom.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,473
Celková čítanosť: 7549718x
Priemerná čítanosť článkov: 5125x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy