Založ si blog

Pán Kiska, trestné oznámenie ste mali dať na aktérov z videa!

Veru, ako povedal Reichel na videu Šuligovi, že jednu vec mu musí povedať, že ste mazaný ako opica a od takých ako Vy sa treba učiť. Odprisahal by som, že podobne o Vás hovorí minimálne polovica Slovákov.

Zdroj: http://www.radionaseslovensko.sk/rozhovor-kiskovi-vaz/

Malá ukážka z ich rozhovoru – o čom sa rozprávali:

Š: Kiska proste kúpil osvedčené pozemky. On dobre vedel, že sú osvedčené, ukradnuté.

R: Aspoň ti dačo sľúbil?

Š: Ta mi vraví, vieš, keď sa dostanem do vlády, tak nejaké zákazky pustíme.

R: Na súdoch hovoríš toto, čo mne?

Š: Nie, na súde som držal jemu stranu.

Š: Dobre vedel, kto si, najväčší boss podsvetia v Poprade, v Poľsku, po Slovenku, že si so Sýkorom, Černákom jedna ruka.

R: Ty sa s ním stretávaš?

Š: Jasné, že hej. Naposledy teraz mám ísť po peniaze pre Jula.

R: Ale jednu vec ti musím povedať. Ten je mazaný ako opica. To ti hovorím, od nich sa treba učiť.

„Dnes som podal trestné oznámenie za krivé obvinenie mojej osoby v trápnom zinscenovanom videu, podľa všetkého v réžii Smeru. 15 dní pred voľbami prichádza najväčšia špina. Smeru ide o všetko. Fico sa ma bojí, preto na mňa celú kampaň útočí. Vie, že ja som jeho najväčší súper. Som jediný, kto ho porazil a vie, že ak bude strana Za ľudí silná, nebude môcť vládnuť s fašistami a SNS,“ uviedol Kiska.

Čo myslíte, komu bude Kiska slúžiť, ak by zostavil vládu? Kiska nezaložil stranu. On založil politickú filiálku pre veľké slovenské firmy, ktoré chcú, aby štát ovládali ich ľudia a aby bol biznis.

Čo myslíte, komu bude Kiska slúžiť, ak by zostavil vládu?
Kiska nezaložil stranu. On založil politickú filiálku pre veľké slovenské firmy, ktoré chcú, aby štát ovládali ich ľudia a aby bol biznis.

Fico spájanie s videom odmietol a dodal, že ho Kiska nezaujíma. „Tento upotený pán z Popradu by sa mal konečne spamätať, je to vec orgánov činných v trestnom konaní,“ reagoval Fico na otázku, či nemá niečo spoločné s vypustením videa na internet. – Zdroj: https://www.konzervativnyweb.sk/c/22326328/kiska-podal-.html

Názor čitateľa v diskusii k tejto téme: „Kiska sa msti ficovi za to, ze pri stretnuti v hoteli borik, fico odmietol vyzehlit kiskove podvody a prezradil toto stretnutie mediam, nasledne nato, kiska naplanoval za pomoci sorosa statny prevrat, by padla vlada, no kedze fico odhalil, ze je za tym soros, tak sa vsetko utisilo a kiska namiesto toho, aby vypisal predcasne volby, tak si zacal zakladat politicku stranu, aby sa vyhol base!!!! Kuciaka dal zavrazdit uplne niekto iny, a zsuzsova uz povedala kto za touto likvidaciou novinara bol aj zapad na znicenie fica, ktory sa vzoprel zapadnej diktature!!!“ – Tento príspevok nekomentujem, vložil som ho sem len preto, aby sa pán Kiska presvedčil o tom, že aj takéto správy sa o ňom šíria.

PS

Kiska mal podať trestné oznámenie na tých dvoch aktérov na videu a nie na Fica. Zdroj: Kiska verí v čestnejšiu kampaň, na Fica podáva trestné oznámenie

– Tým, že trestné oznámenie podal na Fica, tým iba potvrdil to, čo o ňom Fico hovorí, že to je iba pomsta zato, že ho vo funkcii prezidenta nechcel vymenovať za predsedu Ústavného súdu.

– Pokiaľ by niekto špekuloval nad logikov tohto môjho vyjadrenia, tak to spresním: Kiska má Fica plné zuby preto, že napriek tomu, že sa dlhodobo snažil stranu Smer SD – čo najviac potopiť a jeho opatrenia sa nenaplnili – preto sa chytá ešte poslednej slamky a spolieha sa na súd, že súd jeho trestné oznámenie na Fica odklepne. (Možno vtedy, keď toho sudcu dobré podplatí, tak sa mu to podarí, ale v opačnom prípade zbytočná strata času).

Tvrdá rana pre Matoviča!

27.09.2021

Matovič nevie klamať, a preto jeho dôveryhodnosť v prieskume ide dolu vodou. A najväčšiu chybu spravil, že sa nechal obklopiť klamármi z koaličných strán. Tento zdroj kruta-realita-tvrda-rana-pre-matovica prišiel s týmto prieskumom: Prezidentke dôveruje 49 % Slovákov. Avšak na strane druhej nedôveruje jej až 50 % opýtaných. Ale na chvoste rebríčka tróni Igor [...]

Nádherná balónová šou

26.09.2021

Včera popoludní sme sa s najmladšou vnučkou vybrali pozrieť si balónovú fiestu v obci Čerhov. Bolo to úžasné divadlo. Vnučka sa od rána nevedela dočkať a neustále sa vypytovala kedy tam konečne pôjdeme? Najviac nespokojná bola na futbalovom ihrisku a stále sa pýtala kedy už tie balóny začnú lietať? https://www.youtube.com/watch?v=GqRJD9UPcoM [...]

Slováci, dokedy sa chcete iba prizerať na to nehorázne zdražovanie?

26.09.2021

Priplatíme si aj za teplo a ceny pre rodiny budú iné pre každý región Slovenska. „Priemerná rodina zaplatí na teple 625 eur za rok. Od januára by to malo byť v priemere o desať percent viac – teda približne o 60 eur za rok.“ – Definitívnu podobu účtov za teplo musí ešte schváliť štátny regulátor – zdroj pravda.sk/energetika/ no nepochybujem o tom, že to aj [...]

Belarus, Minsk, vojenské cvičenie, ruské tanky

Srbsko v polovici októbra absolvuje spoločné vojenské cvičenie s Ruskom

27.09.2021 19:15

Spoločné srbsko-ruské vojenské cvičenie s názvom Slovanský štít sa uskutoční v Srbsku.

nehoda autobus diaľnica nemecko

Nehoda autobusu v Rakúsku si vyžiadala takmer 30 zranených, stav piatich je vážny

27.09.2021 19:08

Autobus podľa úradov v zákrute z doposiaľ nezistených príčin narazil bokom do nákladného auta, zišiel z cesty a následne sa prevrátil.

Andrej Doležal / Juraj Tlapa /

Starosta Ivanky pri Dunaji varuje pred dopravným kolapsom, Doležalovi odovzdal otvorený list

27.09.2021 17:30

"Primäla nás k tomu neustále zhoršujúca sa situácia v doprave spolu s obavami, čo prinesie spustenie ďalších dopravných stavieb v okolí našej obce Ivanka pri Dunaji," vysvetlil starosta.

Košice / Protest / U.S. Steel /

Pokoj v U.S. Steel Košice. Dohodli sa na platoch

27.09.2021 17:06

Partneri sa od marca nevedeli dohodnúť na dĺžke týždenného pracovného času, zvýšení tarifných miezd či osobného ohodnotenia. Podpisom dodatku sa tento stav skončil.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,250
Celková čítanosť: 6120916x
Priemerná čítanosť článkov: 4897x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy