Založ si blog

Pán Kiska, trestné oznámenie ste mali dať na aktérov z videa!

Veru, ako povedal Reichel na videu Šuligovi, že jednu vec mu musí povedať, že ste mazaný ako opica a od takých ako Vy sa treba učiť. Odprisahal by som, že podobne o Vás hovorí minimálne polovica Slovákov.

Zdroj: http://www.radionaseslovensko.sk/rozhovor-kiskovi-vaz/

Malá ukážka z ich rozhovoru – o čom sa rozprávali:

Š: Kiska proste kúpil osvedčené pozemky. On dobre vedel, že sú osvedčené, ukradnuté.

R: Aspoň ti dačo sľúbil?

Š: Ta mi vraví, vieš, keď sa dostanem do vlády, tak nejaké zákazky pustíme.

R: Na súdoch hovoríš toto, čo mne?

Š: Nie, na súde som držal jemu stranu.

Š: Dobre vedel, kto si, najväčší boss podsvetia v Poprade, v Poľsku, po Slovenku, že si so Sýkorom, Černákom jedna ruka.

R: Ty sa s ním stretávaš?

Š: Jasné, že hej. Naposledy teraz mám ísť po peniaze pre Jula.

R: Ale jednu vec ti musím povedať. Ten je mazaný ako opica. To ti hovorím, od nich sa treba učiť.

„Dnes som podal trestné oznámenie za krivé obvinenie mojej osoby v trápnom zinscenovanom videu, podľa všetkého v réžii Smeru. 15 dní pred voľbami prichádza najväčšia špina. Smeru ide o všetko. Fico sa ma bojí, preto na mňa celú kampaň útočí. Vie, že ja som jeho najväčší súper. Som jediný, kto ho porazil a vie, že ak bude strana Za ľudí silná, nebude môcť vládnuť s fašistami a SNS,“ uviedol Kiska.

Čo myslíte, komu bude Kiska slúžiť, ak by zostavil vládu? Kiska nezaložil stranu. On založil politickú filiálku pre veľké slovenské firmy, ktoré chcú, aby štát ovládali ich ľudia a aby bol biznis.

Čo myslíte, komu bude Kiska slúžiť, ak by zostavil vládu?
Kiska nezaložil stranu. On založil politickú filiálku pre veľké slovenské firmy, ktoré chcú, aby štát ovládali ich ľudia a aby bol biznis.

Fico spájanie s videom odmietol a dodal, že ho Kiska nezaujíma. „Tento upotený pán z Popradu by sa mal konečne spamätať, je to vec orgánov činných v trestnom konaní,“ reagoval Fico na otázku, či nemá niečo spoločné s vypustením videa na internet. – Zdroj: https://www.konzervativnyweb.sk/c/22326328/kiska-podal-.html

Názor čitateľa v diskusii k tejto téme: „Kiska sa msti ficovi za to, ze pri stretnuti v hoteli borik, fico odmietol vyzehlit kiskove podvody a prezradil toto stretnutie mediam, nasledne nato, kiska naplanoval za pomoci sorosa statny prevrat, by padla vlada, no kedze fico odhalil, ze je za tym soros, tak sa vsetko utisilo a kiska namiesto toho, aby vypisal predcasne volby, tak si zacal zakladat politicku stranu, aby sa vyhol base!!!! Kuciaka dal zavrazdit uplne niekto iny, a zsuzsova uz povedala kto za touto likvidaciou novinara bol aj zapad na znicenie fica, ktory sa vzoprel zapadnej diktature!!!“ – Tento príspevok nekomentujem, vložil som ho sem len preto, aby sa pán Kiska presvedčil o tom, že aj takéto správy sa o ňom šíria.

PS

Kiska mal podať trestné oznámenie na tých dvoch aktérov na videu a nie na Fica. Zdroj: Kiska verí v čestnejšiu kampaň, na Fica podáva trestné oznámenie

– Tým, že trestné oznámenie podal na Fica, tým iba potvrdil to, čo o ňom Fico hovorí, že to je iba pomsta zato, že ho vo funkcii prezidenta nechcel vymenovať za predsedu Ústavného súdu.

– Pokiaľ by niekto špekuloval nad logikov tohto môjho vyjadrenia, tak to spresním: Kiska má Fica plné zuby preto, že napriek tomu, že sa dlhodobo snažil stranu Smer SD – čo najviac potopiť a jeho opatrenia sa nenaplnili – preto sa chytá ešte poslednej slamky a spolieha sa na súd, že súd jeho trestné oznámenie na Fica odklepne. (Možno vtedy, keď toho sudcu dobré podplatí, tak sa mu to podarí, ale v opačnom prípade zbytočná strata času).

Na Slovensku nám nariadili zákaz vychádzania. . .

07.04.2020

…a Slovákov prichádzajúcich zo zahraničia, hlavne z Anglicka, tých nechali pohybovať sa voľne, hlavne v rómskych osadách, dokonca jeden z nich odišiel naspäť do Británie a v nedeľu 5.4. sa vrátil druhýkrát s ďalšou skupinou! Za ten čas sa zdržiaval aj v Žehre a mal sa zúčastniť údajne aj nejakej omše. Ako je však možné, že v priebehu pár dní tento človek [...]

Kto dnes najviac kydá na Matoviča – je in

06.04.2020

Snáď nemusím vysvetľovať z ktorej politickej strany fúka vietor. Fico pred médiami po parlamentných voľbách prehlásil, že sa nebude správať tak, ako sa správal Matovič, kým bol v opozícii, skôr sa budú snažiť byť nápomocní v každej oblasti. – Avšak nezabudol podotknúť, že ak vládna koalícia bude robiť chyby, tak nato tvrdo poukážu. Neviem, či bol [...]

Matovič plánuje zákaz vychádzania počas veľkonočných sviatkov

05.04.2020

Premiér Matovič navrhol na Veľkú noc zaviesť zákaz vychádzania. – Návrh potvrdzuje nežiaducim nárastom potvrdených prípadov nákazy COVID-19. Na Slovensku pribudlo 21 potvrdených prípadov a celkovo už máme 471 nakazených – v piatok bolo testovaných 1889 ľudí, čo predstavuje 6-násobok testovaných oproti obdobiu zmeny vlády. (Dovedna už bolo testovaných 13 [...]

peniaze, euro, bankovky, mince, kalkulačka

Zdravotné poisťovne upozorňujú na nedostatok financií

08.04.2020 10:44

Problém hradiť zdravotnú starostlivosť môže spôsobiť odklad povinnosti firiem platiť zdravotné odvody.

kolaps dopravy, Bratislava, Rovinka

Dopravná katastrofa na Slovensku, kolaps v okolí Bratislavy

08.04.2020 10:15, aktualizované: 10:49

Vláda chcela znehybniť Slovensko počas sviatkov, zatiaľ paralyzovala dopravu na hraniciach okresov, kde prebiehajú kontroly. V radoch môžete stáť aj niekoľko hodín.

Harold po sebe zanechava skody  foto z Vanuatu.

Ostrovný štát Fidži zasiahla tropická cyklóna Harold, hlásia zranených

08.04.2020 09:40

Tropická cyklóna Harold zasiahla v stredu tichomorský ostrovný štát Fidži.

SR vláda Matovič predstavitelia cirkvi prijatie BAX

Premiér Matovič poďakoval cirkvám za ich prístup počas pandémie

08.04.2020 09:28

Tlačová beseda premiéra Igora Matoviča (OĽaNO).

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 960
Celková čítanosť: 3745061x
Priemerná čítanosť článkov: 3901x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy