Založ si blog

Kiska označil video za pomstu šéfa Smeru Roberta Fica

Kiska zároveň avizoval, že na Fica podá trestné oznámenie za krivé obvinenie a ohováranie.

Dnešné média prišli s dôležitou správou pre slovenských voličov: Na internete sa objavilo video v ktorom Michal Šuliga a šéf popradskej mafie Milan Reichel preberajú kšefty s pozemkami, pričom vo videu spomínajú A. Kisku. Mafiáni sa domnievajú, že Andrej Kiska, keď kupoval pozemky vo Veľkom Slavkove – vedel o tom, že boli ukradnuté … zdroj: Open i – V uvedenom zdroji som si pozrel obe videa, môj názor na toto šafárenie s pozemkami som už napísal v x článkoch o Kiskovi v blogu PRAVDA takže nemienim sa už k tomu aspoň zatiaľ viac vyjadrovať, ale dám sem príspevok jedného čitateľa z diskusie pod tým istým článkom uvedenom v Zoznam.sk: „„Prvý podvod  recidivistu Kisku v Tatrách (zahŕňajúci kataster) nebol tento vo Veľkom Slavkove, ale udial sa v Tatranskej Lomnici tesne po tom, čo sa Kiska vrátil z USA. – Kiska si prenajal penzión Vila Beatrice, ktorý patrí (aj vtedy patril) švédskej podnikateľke Eva Elizabeth Beatrice Juhlin – Dannfelt Dalvägen. Podvod bol jednoduchý. Kiska si prenajal penzión a pozmenil výpis z katastra, kde sa ON vydával za právoplatného majiteľa. Kiska potom so sfalšovaným výpisom z katastra zašiel do Komerčnej banky a požiadal o niekoľko miliónový úver. A ako zábezpeku ponúkol „svoj“ penzión (ktorý nebol jeho)! Keď si banka na katastri zaviedla ťarchu k nehnuteľnosti a švédska majiteľka na to prišla, skoro skolabovala na krásnom Slovensku. Peniaze z úveru slúžili Kiskovi na rozbehnutie úžery vo veľkom štýle. V tomto prípade išlo určite o bankový podvod a o trestný čin pozmeňovania verejných listín (kataster). Recidivista Kiska je ostrieľaný podvodník, ktorý falšoval a podvádzal oveľa skôr než Slovensko začalo „snívať“, že sa dostane do EU. Keďže sa mu to prepieklo aj vtedy a neskôr peniažky začali z úžery tiecť…, nepovedal nie, keď ho oslovili silní muži podtatranského podsvetia, ktorí hľadali niekoho vhodného, kto má zopár miliónov naviac ako bežný občan. A ktorý nepovie nie pri platbe načierno za ukradnutý pozemok pod vrcholmi Tatier.““

Neviem kto je pán, ktorý tento príspevok napísal a ani to, čo robí, takže dôveryhodnosť jeho slov je na miske váh, ale pokiaľ je jeho tvrdenie pravdivé, tak Kiska ešte bude musieť toho strašne veľa vysvetľovať, aby 29.2.2020 presvedčil voličov pri volebných urnách o svojej nevine…

Zdroj: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/542395/ – prišiel s nasledujúcimi informáciami: Pozrite si ukážku z videa, na ktoré dostalo odkaz viacero médií vrátane redakcie denníka Pravda. – „Šuliga na zázname hovorí, že exprezident má aj čierne peniaze, ktoré potrebuje investovať. Šuliga svojho času Kiskovi sprostredkoval predaj pozemkov a zároveň mal preňho pracovať.“ – V nahrávke Šuliga spomína, že na súde držal bývalému prezidentovi stranu a neuviedol všetko tak, ako to bolo: „On mal peniaze a chcel tie peniaze preprať. Kúpil pozemky aj od teba, aj od Klimeka. Keď bola raz taká kúpna cena, tak vieš, že tie pozemky sú ukradnuté. Dobre vedel, kto si, že si s Černákom aj Sýkorom jedna ruka a povedal, že jemu je to jedno, že má čierne peniaze a potrebuje ich do niečoho investovať,“ hovorí vo videu Šuliga Reichelovi.

Čo dodať na záver?

Šťastím pre mňa je, že nie som novinár. V opačnom prípade by moje blogy (články) boli vo všetkých médiách – a v takom prípade nepochybujem o tom, že by som skončil podobne ako Ján Kuciak. Viem, že tých pár tisíc čitateľov, ktorí si tu na blogu PRAVDA moje blogy prečítajú, že s nimi Kisku a jemu podobných ľudí voči sebe príliš nepoštvem, ale ako som už uviedol, inak by to dopadlo, ak by to zverejňovali všetky média.

Kiska, Kiska, riť ti stíska

24.02.2020

Už tretie video ukazuje Andreja Kisku ako sa stretol s Michalom Šuligom - takže do soboty nám média stihnú zverejniť min. ďalšie štyri podobné videa. Rozdiel medzi tými predošlými dvoma videami viac »

Ráž bez servítky! Pre toto fandím Ficovi!

23.02.2020

Toto sa liberálom páčiť určite nebude. Jožovi Rážovi je liberálny trend ukradnutý. Nemá rád Američanov, dáva väčšiu možnosť komunizmu ako kapitalizmu a podľa neho majú na Slovensku viac »

Progresívci rolu klaunov nezvládli.

22.02.2020

Koalícia v zúženej zostave „Smeru a SNS začala bojovať o každého voliča a zvolala mimoriadnu schôdzu parlamentu.“ – Nemyslím si, že ak poslanci schvália trinásty dôchodok, tak prezidentka viac »

Patriot USA RUMUNSKO

Srbsko kúpilo od Ruska moderný protilietadlový systém Pancir-S1

24.02.2020 19:47

Môže to mať za následok uvalenie amerických sankcií na Belehrad

igor matovič

Matovič: Chcem byť premiérom

24.02.2020 19:43

Igor Matovič v štylizovanom rozhovore so svojou dcérkou Klárkou zverejnil na sociálnej sieti svoje najvyššie ambície - stať sa premiérom.

spravodlivosť, váhy, kniha, kladivko

Situácia na Okresnom súde Bratislava I kritická. Môže za to Kočnerova Threema

24.02.2020 18:25

Okresný súd prišiel o niekoľkých sudcov.

Katherine Johnsonová

Vo veku 101 rokov zomrela fenomenálna matematička Katherine Johnsonová

24.02.2020 18:14

Johnsonová bola jedným z tzv. "počítačov", ktorých úlohou bol manuálny výpočet štartovacích okien, trajektórií rakiet a obletov Zeme pre NASA.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 924
Celková čítanosť: 3113779x
Priemerná čítanosť článkov: 3370x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy