Založ si blog

Fašisti, choďte domov!

Aj také pokriky sa niesli z hrdiel približné 9tich stoviek ľudí, ktorí sa zišli včera podvečer o 16:00 hod. pred Dolnou bránou v Košiciach.

Totiž Kotlebovci sa tam rozhodli spraviť svoju predvolebnú kampaň. Čakalo ich nepríjemné prekvapenie. Ľudia sa zmobilizovali a vo svojom meste ich nechcú. Prejavy odsúdeného Milana Mazureka, ale aj ďalších 3-4 zástupcov ĽSNS nebolo ani počuť kvôli veľkému piskotu a skandovaniu odporcov ĽSNS.

Míting Kotlebovej Ľudovej strany v Košiciach bol obrovským fiaskom.

Stovky ľudí prišli s transparentmi, na ktorých boli heslá ako napr. „Rozpustiť ĽSNS“, „Košice fašistom nedáme“ a podobne. Zhruba po 45 minútach ich úplne vypískali a skandovali „Vypadnite!“.

„Chceme sa postaviť proti extrémnej ideológii a politickému programu, ktorý reprezentuje ĽSNS. Proti účelovému šíreniu dezinformácií, strachu a poloprávd. A vymedziť sa aj voči fašistickej ideológii, ktorej odkazy nájdeme v symbolike, v heslách, na tričkách a tetovaniach mnohých čelných predstaviteľov,“ uvádzajú organizátori. Zdroj:    https://www.topky.sk/cl/10/1853299/Kotlebovci-na-vychode-pohoreliv

Táto udalosť bola okomentovaná aj na sociálnej sieti s pripojeným videom. Zdroj: Roman Pánis – Ej, ale im vychodňare naložili! Veľké fiasko pre kotlebovcov! Košičania ich vypískali a kričali „fašisti, choďte domov“!

Video zo zhromaždenia Košičanov s veľkým transparentom: ROZPUSTIŤ ĽSNS!- trvá 44, 24 minút. – Hneď v úvode, len, čo moderátorka prehovorila prvé slová do mikrofónu, tak zhruba 900 účastníkov zhromaždenia začalo hlasite pískať a vykrikovať fašisti, fašisti, fašisti, fašisti, fašisti…, a počas prejavu prvého iniciátora protestu po celý čas kričali choďte domov, choďte domov, choďte domov, choďte domov, choďte domov, choďte domov, choďte domov, choďte domov fašisti!!!

Vyše 12 rokov sledujem Kotlebove mítingy, – lenže vážený pán Kotleba, už dávno neplatí to, čo bolo bežné ešte pred 5-6 rokmi, že predseda oslovil dav, (čiže stádo) takým spôsobom, že čím ostrejšie slová vychrlil, tým viac priaznivcov získal… Občania sú už prejedení sľubmi, chcú počuť a vidieť predsedove fakty s akými chce naprávať krivdy, – samozrejme ak uspeje v parlamentných voľbách.

Neodpustím si, aby som tu nezverejnil aj tento článok: Monika Kozelová – dnes ráno bol na FB:

To sú oni. „Hrdinovia“. Postavia sa v húfe sto metrov od rómskej osady, po-vykrikujú, pofotia sa a na facebook napíšu „boli sme robiť poriadok“. Ani sa len nepriblížia, lebo tých 200 Rómov, čo stojí oproti, je predsa len nepriechodnejší val, ako štvorčlenná muslimská rodina na hlavnej stanici. Nikdy nič nevybudovali, nepostavili, teda až na tú posilňovňu na bystrickej župe. Je pravda že občas idú pomáhať po záplavách, ale to chodím aj ja, akurát pri tom nevykrikujem Na stráž! a nefotím sa pri tom, lebo v podstate nie je kedy a po pravde, ešte ma to ani nenapadlo. Možno niektorí nie sú hlúpi, len túžia po moci a po uznaní, akurát takým primitívnym spôsobom, že vlastne zisťujem, že si asi budem protirečiť, lebo v podstate – aj tí sú hlúpi. Sľubujú, čo nikdy nesplnia, lebo na plnenie sľubov nemajú v niektorých prípadoch mentálne nastavenie, v niektorých prípadoch gule, a v niektorých prípadoch náladu a pracovné odhodlanie. Ťahajú Ježiša z kríža za nohu a národ za nos, leštia si ego a zbrane, zamestnávajú rodinu, ale žiadneho Róma, rozdávajú finančné dary, ale len z daní daňových poplatníkov a chodia na dovolenky do Turecka a do Egypta. Vadia im ľudia inej farby pleti, ale bieli zlodeji zo Smeru a SNS nie. Vyjadrujú sa ku všetkému možnému, urážajú prezidentku, Kisku, Matoviča, Sulíka, ale ešte som nepočula že by sa vyjadrili k rozkrádaniu Eurofondov, k Skytoll, ku Gorile. Schvaľujú vraždu dvoch mladých ľudí, ale nezabudnú zalamovať rukami nad Solejmáním. A vôbec nevadí, že je moslim. A trollov zamestnávajú viac, ako Súmračná. Sú to „hrdinovia“ všedných slovenských dní. Niečo ako Jánošík. Tak ja už len dúfam, že príde deň, chlapci dostanú rozum a začnú makať na stavbách ako Rómovia tu kúsok na stavbe autobusovej stanice. To by ich mohlo vyliečiť.

PS

Úsudok z toho všetkého nechávam na čitateľov.

Ficove referendum skončilo fiaskom

22.01.2023

Už takmer pred 2 rokmi som sa vyjadril, že vládnutie OĽaNO skončí predčasnými voľbami! Prekvapilo ma, že opozícia nespravila viac opatrení k tomu, aby predčasné voľby boli oveľa skôr. Veď len hlúposti koľké narobili Matovič so Sulíkom – už tie bohato stačili k povaleniu vlády. Dobrým príkladom je fakt, že kvôli ich unáhleným opatreniam proti Covidu prišlo [...]

S podvodníkmi sa na Slovensku roztrhlo vrece!

15.11.2022

V dnešnom denníku Pravda ma zaujal tento článok „Podvodníci sú prefíkaní. Takto vás budú presviedčať, že máte problém s bankovým účtom“ – autor článku vyzýva obzvlášť dôchodcov aby nenaleteli podvodníkom. „Podvodníci pracujú s emóciami, a tak sa snažia vo vás vyvolať pocit naliehavosti. Nechýba im vynaliezavosť a sú dobre zorganizovaní. Môže sa [...]

Študenti zabíjali sekerou!

13.11.2022

Aj v Česku prežili podobnú hrôzu útoku so sekerou, aká sa odohrala v Strednej odbornej škole v Novákoch. „Študent Strednej priemyselnej školy chemickej v Pardubiciach tam najprv nastražil výbušný systém a potom utiekol do iného mesta, kde sekerou zabil náhodného okoloidúceho. Keď ho dolapila polícia, otrávil sa.“ Zdroj hroza-v-cesku-student-zabijal-sekerou V článku [...]

Migrácia / Migranti / Lampedusa /

Zástupcovia štátov EÚ sa zhodli na zvyšku migračného balíka, Slovensko sa zdržalo, Poľsko a Maďarsko boli proti

04.10.2023 22:42

Posledná potvrdená časť migračného balíka balíka sa týka takzvaného krízového nariadenia.

Čína

Čínska ponorka sa chytila do vlastnej pasce, zahynulo 55 námorníkov, tvrdia Briti

04.10.2023 21:45

Čínske vojenské námorníctvo údajne prišlo o 55 svojich členov, keď sa jeho jadrová ponorka chytila do pasce, ktorú Peking nastražil na plavidlá USA.

Ukrajinský 'neviditeľný plášť'

VIDEO: Ukrajinci majú 'zázračné plášte'. Ukryjú vojakov pred dronmi, tvrdia

04.10.2023 20:44

Ukrajinský vicepremiér Mychajlo Fedorov médiám predstavil plášť blokujúci tepelné žiarenie, ktorý 'zneviditeľní' vojakov pred dronmi.

Poľsko SR hranica kontroly dočasné zavedenie Barwinek

TVN24: Poľské kontroly hraníc so Slovenskom spôsobili zmätok, vozidlo vrazilo do bariéry

04.10.2023 19:19, aktualizované: 21:02

Zmätok na niektorých hraničných priechodoch spôsobili podľa poľských médií kontroly, ktoré zaviedlo Poľsko na hranici so Slovenskom.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,473
Celková čítanosť: 7549722x
Priemerná čítanosť článkov: 5125x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy