Založ si blog

Najbohatší ministri Ján Počiatek a Robert Kaliňák

Ich rozprávkové majetky iba potvrdzujú skutočnosť, že najlukratívnejším zamestnaním na Slovensku je – politik. Stačí sa votrieť do „správnej politickej strany“ a za pár rokov je z vás miliardár. Toto tvrdenie najlepšie potvrdzuje vysoký počet politických strán, ktoré sa uchádzajú o miesto v parlamente v roku 2020 – takisto to dokazujú aj poniektorí politici, ktorí už niekoľko rokov boli na vysokých postoch a potom po rôznych aférach museli odstúpiť, avšak po rokoch znovu založili politické strany.

Nejdem tu rozpisovať, čo všetko vlastnia tí dvaja v titulku, – blog by bol až príliš dlhý, veď nakoniec posúďte sami podľa tohto zdroja: https://plus7dni.pluska.sk/domov/rozpravkove-majetky-kalinaka-pociatka-kde-toto-zobrali?

Blogom chcem poukázať iba na to, že politici, ktorí už dávno mali hniť v base, tak namiesto toho si život užívajú plnými dúškami v blahobyte. A to všetko len preto, že naše zákony sú nastavené tak, aby práve politikom nestáli v ceste žiadne prekážky.

Aká je realita? Vidíme to 30 rokov: Politik, ktorý očividne pripravil štát o milióny korún, neskôr eur, nemal žiadnu zodpovednosť – iba ho odvolali z funkcie a na jeho miesto dosadili iného politika. A toho, ktorého za jeho skutky mali odsúdiť a zatvoriť na niekoľko rokov do väznice, tak ten si užíva život ako najväčšia celebrita – a keď sa novinári takýchto politikov pýtajú napr. to, aké podiely majú v nejakých iných spoločnostiach? – Tak tí sa im iba drzo smejú do oči a hovoria: Podľa súčasného zákona nemusia definovať v ktorých – a navyše podľa zákona nemusia uviesť ani percento podielu. 🙁

Popradský „guru“ rozprašuje „fašistom“ mítingy

28.01.2020

Tiež nemám rád fašistov, avšak doposiaľ som nepostrehol, že strana, ktorú označujú fašistickou, je zakázaná. Veľmi ma prekvapilo, že v posledných dňoch sa zviditeľňuje človek, ktorý viac »

Nepodcenila WHO koronavírus?

26.01.2020

Koronavírus zatiaľ WHO nepovažuje za celosvetový problém. 23.1.2020 sa Svetová zdravotnícka organizácia rozhodla (tesnou väčšinou) neoznačiť epidémiu nového koronavírusu v Číne a v niektorých viac »

Premiér vychválil svoju stranu až k nebesám

25.01.2020

Pellegrini prostredníctvom e-mailu realizoval rozhovor pre širokú verejnosť. Na otázku, ktorá sa týka káuz politikov Smeru odpovedal, že „nikto nie je na Slovensku chránenou zverou.“ Musím viac »

Donald Trump

Trump navrhol vznik samostatného palestínskeho štátu

28.01.2020 18:49, aktualizované: 23:16

Navrhuje vznik samostatného palestínskeho štátu a Jeruzalem by mal byť nerozdeleným hlavným mestom Izraela.

bojnice zoo vch

Ako vyzerá karanténa bojnickej zoo?

28.01.2020 18:21

Po úhyne vtákov a uzatvorení zoo Bojnice, sú momentálne ostatné druhy vtáctva pod prísnym dozorom.

Dobré zdravie - január 2020

Svetové výsledky slovenskej lekárky: Zlepšuje život diabetikov jedlom

28.01.2020 18:00

Nenápadná červenovlasá lekárka z Liptovského Mikuláša lieči špeciálne zloženou stravou svojich pacientov s cukrovkou.

nemocnica, zdravotna sestra, zdravotnictvo, sestricka

Na Myjave niekto prestrelil okno čakárne detskej ambulancie aj stenu budovy

28.01.2020 17:51

Jeden projektil vnikol priamo do čakárne, kde v tom čase sedelo niekoľko detí s rodičmi.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 906
Celková čítanosť: 2890538x
Priemerná čítanosť článkov: 3190x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy