Založ si blog

SNS si kúpila hlasy dôchodcov

Dôchodcovia už od 1. januára 2020 nebudú musieť platiť koncesionárske poplatky. Danko sa pochválil, že plní svoje sľuby zo začiatku funkčného obdobia.

Teda klobúk dole pred kapitánom, že vie dodržať svoje sľuby, avšak nedá mi, aby som sa pána Danka verejne nespýtal prečo tie koncesionárske poplatky pre dôchodcov sa nepokúsili zrušiť ešte na začiatku funkčného obdobia?! Nebude to skôr tým, že týmto ťahom ste si zabezpečili hlasy seniorov?

Ak by dôchodcovia neplatili už aspoň 3 roky koncesionárske poplatky, tak je možné, žeby sa Vám pán Danko odvďačili tým, žeby prispeli aspoň nejakým dielom na výstavbu toho Vášho 30 metrového stožiaru pred NR a nemuseli by ste tak vyzývať majetných ľudí, aby podporili jeho výstavbu svojimi finančnými darmi.

Takže milí dôchodcovia, tešte sa, že ročne ušetríte 55 eur tým, že nebudete platiť koncesionárske poplatky, ale nezabúdajte, že pán Danko sa postaral o to, že budete platiť oveľa viac za americké stíhačky a osem kolesové OT.

S pánom Bohom, idem od vás, neublížil som žiadnemu z vás

30.10.2019

Vladko - pomerne rýchlo zabudol na to ako sa s nami všetkými lúčil slovami: S Pánom Bohom, idem od vás, idem od vás, neublížil som, neublížil som žiadnemu z vás. – Bol taký dojatý, že viac »

Rozhovor Trnku s Kočnerom ma urazil

15.10.2019

Rozhovor bývalého generálneho prokurátora Trnku s Kočnerom musí uraziť každého slušného občana v krajine. [caption id="attachment_4966" align="alignleft" width="630"] Gašparec, 15.10.2019[/caption] viac »

Matovič mal dopravnú nehodu

18.09.2019

Dnes ráno mal Igor Matovič dopravnú nehodu na D1 smerom do Bratislavy. Podľa jeho slov: „do neho zozadu narazil vodič, ktorý nestihol zabrzdiť. Následkom čoho jeho auto narazilo do vodiča pred viac »

lubyova

Získa Lubyová peniaze pre CERN?

12.11.2019 11:00

Slovensko dlhuje prestížnej vedeckej inštitúcii peniaze na členských poplatkoch.

vražda, žilina

Vražda Tomáša zo Žiliny: Vyšetrovanie sa skončilo, obžalovať navrhli 16-ročnú Juditu

12.11.2019 10:56

Chlapec zomrel na následky 21 bodných rán nožom.

Iveta Radičová

V čase internetu nemá moratórium na prieskumy žiadny zmysel, vyhlásila Radičová

12.11.2019 10:38

Voči občanom je to podľa nej až urážajúce, pretože ich politici na rozdiel od seba chápu ako menejcenných.

trnava-titulka-shutt-5X

V Trnave dane za byt stúpnu takmer trojnásobne. Potrebujeme ich, hovorí radnica

12.11.2019 10:00

Návrh na zvýšenie sadzby za daň z nehnuteľností pre fyzické i právnické osoby predloží na najbližšie rokovanie mestského zastupiteľstva trnavská radnica.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 867
Celková čítanosť: 2633366x
Priemerná čítanosť článkov: 3037x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy