Založ si blog

Dvojdňový súdny cirkus s vypočúvaním Kočnera

Po včerajšom vypočúvaní Kočnera sme sa prakticky takmer nič nového nedozvedeli. Iba sa v médiách objavili siahodlhé články z jeho výpovede – avšak pochybujem, že celý obsah článkov si prečítalo aspoň zopár čitateľov. Iba ak niekto, kto sa príliš nudil a svoj čas nevedel využiť rozumnejšie. Hádam jediná vec, ktorú sme sa dozvedeli bola tá, že Kočner povedal, že „väzba mu zachránila život, chceli ho dať zavraždiť“…neverím, že si čitatelia prečítali všetky tie bludy, ktoré autori článkov vypotili… o čom toto všetko je? Veď je to iba cirkus pre slabomyseľných ľudí – na takéto procesy sú to iba zbytočne vyhadzované peniaze daňových poplatníkov. Tie procesy iba ešte viac zahmlievajú skutočnosti, ktoré sa stali a konečný verdikt bude: Skutok sa nestal.

Podľa mňa jediná vec, ktorá by sa dala kladne hodnotiť bola tá, keď Kočner na tomto súdnom procese položil predsedovi senátu nasledujúcu otázku: „pán predseda, načo som bol  prevezený do Ústavu na výkon väzby v Bratislave, načo bol ten neskutočný cirkus, keď predo mnou išlo 6 áut, ja v pancierovom obrnenom transportéri, za mnou 6 áut s 24 kukláčmi a vrtuľník. Myslím si, že je to len pre médiá, lebo Kočner je už dopredu odsúdený, napriek tomu na otázky odpovedať budem.“  – Avšak o charaktere Kočnera veľa hovoria aj nasledovné slová: „Kočner si robil žarty z toho, že veľa ľudí, o ktorých počas pojednávania rozpráva, je dnes už mŕtvych.“ – Zdroj: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/525207-toth/

Nemôžem si pomôcť, ale mne to vychádza tak, že doslovne sa čaká iba nato, kým uplynie 20 rokov od skutkov, ktoré sa stali a potom vyhlásia, že s tým sa nedá nič robiť lebo premlčacia doba už uplynula.

SNS si kúpila hlasy dôchodcov

17.09.2019

Dôchodcovia už od 1. januára 2020 nebudú musieť platiť koncesionárske poplatky. Danko sa pochválil, že plní svoje sľuby zo začiatku funkčného obdobia. Teda klobúk dole pred kapitánom, že viac »

Danko sa správa ako keby iba včera nastúpil do vlády

16.09.2019

Pán kapitán a čo ste robili takmer 4 roky, keď až teraz poukazujete na správu, podľa ktorej má Slovensko najslabší výber DPH?! Tvrdíte, že „máme nekoncepčné odmeňovanie v štátnej správe. viac »

Fico rafinovaný plán nepotrebuje

15.09.2019

Média kalkulujú, že Fico má plán na to, ako vládnuť ďalej. Veď nato netreba žiadneho politológa, aby to voliči nevideli, že 7-koalícia zostavená z opozičných strán a nových subjektov viac »

Žilina

Žilina vstúpi do Únie miest Slovenska na začiatku roka 2020

17.09.2019 23:03

Vstup mesta do ÚMS podporilo 23 poslancov, proti nebol nikto.

dieťa, šikana, pedofil, strach, plač

V prípade pohlavného zneužívania by mali súdiť dvoch kňazov

17.09.2019 22:23

K údajnému zneužívaniu došlo na pôde seminára sv. Pia X., inštitúcie nachádzajúcej sa vo Vatikáne.

Spain Politics

Španielsko čakajú štvrté voľby za štyri roky

17.09.2019 21:41, aktualizované: 21:59

Posledné parlamentné voľby sa v Španielsku konali v apríli.

paprikový sprej, kaser

Košické gymnázium evakuovali dva razy

17.09.2019 20:40

Podľa jedného z rodičov študenta, ktorý navštevuje školu, bola do ovzdušia vypustená zatiaľ neznáma dráždivá látka a žiaci a personál školy začali kašľať.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 864
Celková čítanosť: 2558633x
Priemerná čítanosť článkov: 2961x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy