Založ si blog

Zlodej národa sa vracia (samozvane)

Žeby Mečiarovi začalo prihárať a vidí, že ak niečo nepodnikne, tak nakoniec skončí v base podobne ako Kočner? Pred 11 rokmi všetkým Slovákom na rozlúčku zaspieval: S pánom Bohom, idem od vás, neublížil som žiadnemu z vás. – Toto bola bodka za jeho politickou érou.

Napriek odmietaniu politikov vrátane Roberta Fica je Vladimír Mečiar späť. Samozrejme v podradnejšom postavení. Mnohí už na neho takmer zabudli, avšak Vladimír Mečiar nedávno ohlásil, že pomáha zakladať novú politickú stranu… teraz po dvadsiatich rokoch Mečiar ohlásil, že pomáha zakladať novú stranu. Roberta Fica kritizuje, a podľa neho opozícia u nás neexistuje. Prečo sa teda rozhodol opäť vstúpiť do verejného života, v čom sa bude jeho strana líšiť od tých existujúcich a s kým si vie predstaviť prípadnú spoluprácu???

Je hodne ľudí, ktorí si na obdobie „mečiarizmu“ nespomínajú v dobrom. Jeho vládu poznačili veľké kauzy a niekoľko prípadov je doteraz nevyriešených. Za všetky stačí spomenúť doteraz nevyšetrenú vraždu Róberta Remiáša. Avšak ja tvrdím, že pokiaľ by Mečiar hneď na začiatku spravil veľký rez s Kočnerovým „podnikaním,“ tak nedošlo by ani k odstráneniu Jána Kuciaka – samozrejme aj jeho snúbenice.

Dnes sa v jednom nemenovanom médiu objavil takýto titulok: Samozvaný otec národa je späť: „ROZHOVOR s Mečiarom aj o tom, s kým si vie predstaviť spoluprácu“ – rozhodol som sa, že v debate k článku napíšem zopár svojich názorov. Môj prvý bol: Tuším, že najlepšiu spoluprácu by mal Mečiar s Kočnerom v base – a aby boli v jednej cele, aby si nemuseli posielať šifrované správy. 🙂

Páčil sa mi komentár jedného čitateľa, ktorý na môj príspevok zareagoval týmto príspevkom: „A pridať ku nim aj gaunerov Fica, Dzurindu, Mikloša, Trubana a Kisku.“ – Ja som mu napísal: „Lenže to by vo väznici museli prebúrať nejaké steny lebo do jednej cely by sa všetci nepomestili.“ 🙂

 Podobne drží Mečiar Elektru :-)

Podobne drží Mečiar Elektru 🙂

SNS si kúpila hlasy dôchodcov

17.09.2019

Dôchodcovia už od 1. januára 2020 nebudú musieť platiť koncesionárske poplatky. Danko sa pochválil, že plní svoje sľuby zo začiatku funkčného obdobia. Teda klobúk dole pred kapitánom, že viac »

Danko sa správa ako keby iba včera nastúpil do vlády

16.09.2019

Pán kapitán a čo ste robili takmer 4 roky, keď až teraz poukazujete na správu, podľa ktorej má Slovensko najslabší výber DPH?! Tvrdíte, že „máme nekoncepčné odmeňovanie v štátnej správe. viac »

Fico rafinovaný plán nepotrebuje

15.09.2019

Média kalkulujú, že Fico má plán na to, ako vládnuť ďalej. Veď nato netreba žiadneho politológa, aby to voliči nevideli, že 7-koalícia zostavená z opozičných strán a nových subjektov viac »

Žilina

Žilina vstúpi do Únie miest Slovenska na začiatku roka 2020

17.09.2019 23:03

Vstup mesta do ÚMS podporilo 23 poslancov, proti nebol nikto.

dieťa, šikana, pedofil, strach, plač

V prípade pohlavného zneužívania by mali súdiť dvoch kňazov

17.09.2019 22:23

K údajnému zneužívaniu došlo na pôde seminára sv. Pia X., inštitúcie nachádzajúcej sa vo Vatikáne.

Spain Politics

Španielsko čakajú štvrté voľby za štyri roky

17.09.2019 21:41, aktualizované: 21:59

Posledné parlamentné voľby sa v Španielsku konali v apríli.

paprikový sprej, kaser

Košické gymnázium evakuovali dva razy

17.09.2019 20:40

Podľa jedného z rodičov študenta, ktorý navštevuje školu, bola do ovzdušia vypustená zatiaľ neznáma dráždivá látka a žiaci a personál školy začali kašľať.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 864
Celková čítanosť: 2558629x
Priemerná čítanosť článkov: 2961x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy